Markalar

Online hediye kartı Nedir? Nasıl Alınır, Kullanılır?

Reklamlar

İnternetin artık vazgeçilmez bir parçamız olduğuna hepimiz hemfikirizdir. Uzağı yakın eden, istediğimiz pek çok şeyi ayağımıza getiren her gün de farklı yenilikler ve kolaylıklarla büyüleyen online yaşam gerçekten inanılmaz. Özellikle alışveriş konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Birilerine hediye göndermek istediğimiz zamanlarda da öyle. Hediye konusunda daha özel son yıllarda popüler hale gelen bir araç da hediye kartları. Kart hizmetini sunan ve alışveriş yapılmasını istediğiniz mağazaya gidip isteyerek dilediğiniz bütçeye göre satın aldığınız hediyeler. Az önce de söylediğimiz gibi online alışverişin artmasıyla artık hediye kartlarının da online olanları fazlasıyla tercih ediliyor. Evden çıkmadan akıllı cihazlarınız üzerinden mail olarak hediye kartınızı alabilirsiniz. Ödeme için önemli olan kod sayesinde, çeki verdiğiniz kişi yine online alışverişlerinde bunu kullanabilir. Hediye dendiğinde size yepyeni bir bakış açısı kazandıracak olan bodo.com’u ziyaret edin. Bu platformun hediyeleri, sevdiklerinize ya da kendinize armağan edebileceğiniz çeşitli deneyimlerden oluşuyor. Gezi, eğitim, eğlence, yemek, aktivite, spor ne ararsanız bodo’da fazlasını bulacaksınız.

Online hediye kartı satın alma

Sunduğu hediyelerin her biri, sizler için ilk kez keşfetme fırsatı bulacağınız yahut önceden tecrübe ettiğiniz ve beğendiğiniz etkinliklerin yine farklı versiyonları olmasından dolayı deneyim olarak adlandırılmakta. Deneyin, keşfedin, yaşamınızı yeniliklerle doldurup sevdiklerinizin hayatlarında da bu etkiyi sürpriz aracılığıyla yaratabilin diye. Deneyim hediyelerini, sevdiklerinize e-posta yoluyla, online hediye kartı olarak sunabilirsiniz. Annenize bodo.com’dan, hayatını renklendirecek özel bir deneyim almak istiyorsunuz, diyelim. ‘’Online Heykel Atölyesi’’ ve ‘’Resim Atölyesi’’ deneyimlerinden birini düşünüyorsunuz. Bu durumda tercihi ona bırakmak adına ikisini birden sepete ekleyin, e-hediye kartı sunumunu seçin. Gönderilmesini istediğiniz e-posta adresi ile birlikte gerekli formları doldurun. Sizden tek bir deneyimin ödemesi istenecek. Sonrasında dilerseniz en erken 5 dakika içinde sertifikanız hazır hale geleceğinden, istediğiniz zaman e-posta adresine, online hediye kartının gönderimi gerçekleştirilebilir. Hem gerçekten eğlenip öğrendikten sonra günlük hayatında sürdürebileceği bir sanat meşgale edinmiş olur hem de böyle farklı tarzda oluşuyla oldukça şaşırtır. Çünkü bodo şaşırtır sizi!

Online hediye kartı kullanma

Yakınlarınıza verdiğiniz deneyim seçenekleri, kullanımı kısıtlamaz. Hediye kartta bulunan ödeme miktarında, bodo.com adresinden istedikleri farklı hediyeleri tercih edebilirler. Hatta isterlerse aynı fiyata iki farklı deneyim bile alabilirler. Kartınızı: ‘’Kahve Masajı’’, ‘’Pizza Yapım Dersi’’, ‘’Poligon’da Silahla Atış’’, ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’ gibi birbirinden farklı yüzlerce deneyimde kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce bodo adresinde kısa sürede gerçekleştireceğiniz aktive etme işlemini tamamlayın. Ayrıca rezervasyon gerektiren deneyimleri yine bodo’dan görebilirsiniz. 9 ay sürecek olan kullanma süresi içinde istediğiniz zaman bu keyfin tadına varabilirsiniz. Ödeme yapmanız gerektiğinde kartı kullanıp heyecana tam gaz devam edersiniz. Capcanlı bir dünya, bodo’da!

Reklamlar
Elif Akkaş
Elif Akkaş

Merhaba ben Elif. 23 yaşındayım. Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Yazılarımın yolunuza ışık saçması dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx