MarkalarRevolution Skincare

Revolution Skincare Ürünleri İncelemesi

Revolution Skincare Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Revolution Skincare ürünleri, en son cilt bakımı teknolojisi kullanılarak tasarlanıyor. Revolution Skincare olarak yüksek performanslı, hedeflenen çözümler ilk önce, en son malzemelerle, hızlı ve herkes için erişilebilir hale getirmeye inanıyoruz. Birinci sınıf cilt bakımı çözümlerimizde hyaluronik asit, niacinamide ve glikolik asit gibi kült favori aktif bileşenleri içeren cilt bakımı kahramanlarını satın almalısınız.

Seç ve karıştır serum serileri hassas cilt endişelerini ele alıyor, maskeler cildi şımartıyor, esans spreyleri cildi tazeliyor, cilt bakımı tonikleri cildi renklendiriyor veya göz altı kremleri cildi besliyor. Kuru, yağlı, leke eğilimli, hassas ciltler ve daha fazlası için çözümlerle her cilt tipinin ihtiyaçları karşılanır. 

Revolution Skincare ürünleri, tamamen cruelty free, vegan ve kokusuzdur.

Reklamlar

Revolution Skincare Ürünleri Niacinamide Ne İşe Yarar?

Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum yağlı, gözenekli ve koyu lekeye meyilli ciltler için idealdir. Cilt dostu iki bileşen olan niacinamide ve çinko kullanan bu hafif ve nazik serum, lekelerin üstesinden gelmeye ve büyük gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Kombinasyon halinde bu bileşenler, ciltte daha fazla tıkanıklığı önlemeye yardımcı olmak için cildin doğal yağ üretimini düzenler ve dengeler. Çinko maddesi, aktif lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için sakinleştirici ve yatıştırıcı özellikleri vardır.

Günlük kullanım için çok nazik olan bu harika yağsız formül, gün içinde koyu lekeleri tedavi etmeye yardımcı olmak için fondöten ve kapatıcı altına ince bir tabaka halinde uygulanabilir.

Bu serumu kullanmadan önce çalkalayınız. Temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. En iyi sonuçlar için sabah ve akşam kullanın.

Reklamlar
Revolution Skincare Ürünleri Niacinamide Ne İşe Yarar
Revolution Skincare Ürünleri Niacinamide Ne İşe Yarar

Bu serumu kullanırken, kızarıklık veya tahriş meydana gelirse kullanmayı bırakın. Gözlerden uzak tutun. Yalnızca harici kullanım içindir. Topikal olarak uygulanan C vitamini ile kullanmayın. C vitamini ürünleri, cilde dönüşümlü olarak uygulanmalıdır.

Revolution Skincare Leke Ve Gözenek Arındırıcı Serum Ne İşe Yarar?

Sert formüllerden uzaklaşın, Revolution Skincare Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum, gözenek temizleyici niacinamide ve yatıştırıcı çinko ile istenmeyen lekeleri ortadan kaldırırken cildin sakin ve yumuşak kalmasını sağlayan mükemmel dengeyi sunar. Görünmez, yağsız formül en iyi temiz, ürünsüz cilde uygulanır ve fondöteninizin veya kapatıcınızın altına iyi oturur.

Revolution Cilt Bakımı Leke ve Gözenek Arındırıcı Serum, etrafındaki en güçlü leke giderici bileşenlerden ikisini birleştirir: niacinamide ve çinko. Güçlü ancak nazik bir tedavi sağlamak için formüle edilmiş olan bu ürünü, koyu lekelere neden olan sebumu azaltmak ve cildin yağ üretimini düzenlemek için günlük olarak kullanabilirsiniz. Dahası, büyük gözeneklerin görünümünü en aza indirmek için niacinamide maddesinden de yararlanır. Gözeneklerinizden herhangi bir kirlilik, ölü cilt hücresi ve yağ birikimini temizleyerek, tüm cildiniz daha pürüzsüz ve eşit tonda görünür. Çinko bakımından zengin olan Revolution Leke Serumu, cildi yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliklere de sahiptir.

Her gün kullanılacak kadar nazik olan Revolution Skincare Blemish ve Pore Refining Serum’u doğrudan sabah cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

Bu leke azaltıcı ve gözenek arındırıcı serum, kusur ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sakinleştirici ve yatıştırıcı çinko ile formüle edilmiştir. Kokusuz, yağsız, parabensiz, alkolsüz ve glütensiz bir üründür.

Her kullanımdan önce iyice çalkalamayı unutmayın ve ardından cildinizi temizlemek, kurutmak ve parmak uçlarınızla cildinize masaj yapmak için birkaç damla uygulayın. Sabah güzellik rutininizin ilk adımı olarak mükemmel, aynı zamanda yatmadan önce süper yatıştırıcı uygulandığı ve uyurken leke bırakma sihrini uygulayacağı hissini verir.

Revolution Skincare Göz Serumu Kafein ve Hyaluronik Asit 30 ML Ne İşe Yarar?

Yorgun gözler için sert bir kahve gibi, Revolution Skincare Göz Serumu Kafein ve Hyaluronik Asit, göz altındaki torbaları giderir ve koyu halkaların görünümünü aydınlatmaya yardımcı olur. Bu ürüne eklenen hyaluronik asit, göz altı bölgesinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur ve göz çevresindeki hassas ciltte su kaybının neden olduğu ince çizgileri dolgunlaştırır. Kokular, parabenler, alkol ve gluten içermez, hassas ciltler için mükemmel bir seçimdir. Göz çevresine birkaç damla damlatın ve ardından kapatıcı ekleyin ve hazırsınız.

Bu serum, göz altı torbalarının görünümünü iyileştirmek, koyu halkaları aydınlatmak, göz çevresini nemlendirmek ve göz çevresindeki ince çizgileri dolgunlaştırmak ve pürüzsüzleştirmek için kullanılır.

Revolution Skincare Göz Serumu Kafein ve Hyaluronik Asit
Revolution Skincare Göz Serumu Kafein ve Hyaluronik Asit

Kapatıcı veya fondöten uygulamadan önce, bu serumu temiz cilde uygulayın. Elmacık kemiklerinin etrafına bir ila iki damla hafifçe vurmak için yüzük parmağınızı kullanın.

Revolution Skincare Cilt Lekeleri İçin Gece Losyonu Ne İşe Yarar?

Revolution Skincare Cilt Lekeleri İçin Gece Losyonu ile bir sonraki gece cilt bakımı tedavinizle tanışın. Enflamasyonu azaltmaya ve gelecekteki çatlakları önlemeye yardımcı olmak için sıkı çalışan bileşenlerle formüle edilmiş bu gece leke tedavisi ile uyurken bu inatçı yüzey altı koyu lekeleri hedefleyin.

Bu losyonun içinde bulunan çinko oksit, aktif lekelerin görünümünü azaltırken sakinleşmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Niacinamide (B3 vitamini), doğal sebum seviyenizi dengelerken tıkanıklığı önlemeye yardımcı olur. Bu losyonun içindeki allantoin, cilt tahrişini ve gelecekteki çatlakları önlemeye yardımcı olur. Büyük ve yüzey altı koyu lekeleri hedefler. Daha net görünen bir cildi teşvik eder.

Bu serumu, temiz parmak uçlarıyla doğrudan etkilenen bölgelere uygulamadan önce çalkalayın. Her akşam kullanın. Üzerine nemlendirici veya gece kremi gibi herhangi bir şey uygulamayın. Yalnızca aktif kusurlarda gerektiğinde kullanın. Göz veya dudak bölgesine uygulamayınız.

Tahriş meydana gelirse, kullanmaya devam etmeyin. Gözlerden uzak tutun. Ürün göze kaçarsa suyla iyice yıkayın. Topikal reçetelerle veya hassas ciltlerle kullanılması tavsiye edilmez. Yalnızca harici kullanım içindir.

Revolution Skincare Vitamin C Super Serum 30 ML Ne İşe Yarar?

Yüzde 12,5 C vitamini içeren bu Revolution serumu, sağlıklı bir cildi destekleyen antioksidanlarla doludur. Antioksidanlar, hasarlı cilt hücrelerini onarmaya ve melanin üretimini azaltmaya yardımcı olarak cildi pürüzsüz, eşit tonda ve pigmentasyona daha az eğilimli tutar. Sonuç, içten dışa ışıldayan kıskanılacak derecede ışıltılı bir cilt! Bu serum cildinizin sağlıklı bir şekilde parlamasını ve ışıltılı olmasını sağlar. Gözenek görünümünü iyileştirir ve cilde pürüzsüzlük kazandırır.

Bu serumu, sabah ve gece yüzünüze uygulayarak bu güçlü C vitamini serumundan en iyi şekilde yararlanın. Temizledikten sonra, yukarı doğru nazik hareketlerle yüzünüze ve boynunuza masaj yapın ve nemlendirmeden önce tamamen emilmesini bekleyin.

Revolution Skincare Leke Giderici Serum Ne İşe Yarar?

Salisilik asit lekesi tedavisi için kullanılan bu serum oldukça etkilidir. Cildiniz yağlı, sıkışık ve lekelere meyilli mi? Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olması için rutininizde bu seruma ihtiyacınız var. Cildin hassas yüzeyini yatıştırmak ve korumak için cadı fındığının yanı sıra çatlakları ve siyah noktaları hedef alan ünlü bir nokta savaşı bileşeni olan salisilik asit ile formüle edilmiştir. Her gün kullanılacak kadar nazik olan bu serum, cildinizi kısa sürede hayata döndürmenize yardımcı olacaktır.

Bu ürünü kullanırken her zaman güneş kremi kullanın. Bir gecede lekelerden kurtulmak için en iyi ürünlerden birisidir. Sabah ve akşam etkilenen bölgeye küçük bir tabaka sürün. Nemlendiriciden önce temizleyici ve tonik sonrası uygulayın.

Revolution Skincare Salicylic Acid Serum Ne İşe Yarar?

Bu salisilik asit serumu, koyu lekeleri hedefler ve koyu lekeleri giderir. Ciltteki kusurların görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve daha net bir cildi teşvik eder. Yağlı, sıkışık ve leke eğilimli ciltler için idealdir. Bir sonraki cilt bakımı rutinine eklemeniz gereken bir cilt bakımı ürünüdür.

Cilt dostu bileşenlerden, cadı fındığı (cildi yatıştırmak ve fazla yağı azaltmak için) ve yüzde 2 salisilik asit (çatlakları, genişlemiş gözenekleri ve siyah noktaları hedeflemek için bir BHA Beta-Hidroksi Asit) içeren oldukça etkili bir karışım ile formüle edilmiş bu hafif ve yağsız serum günlük kullanım için yeterince yumuşaktır ve güne devam ederken lekelerin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için fondöten ve kapatıcı altında ince bir tabaka halinde uygulanabilir.

Biliyor musunuz? Salisilik asit serumu genel olarak sırt, göğüs ve boyundaki lekeleri hedef almak için de kullanabilirsiniz. Bu ürün, cildinizin güneşe olan duyarlılığını artırabilecek Beta hidroksi asitler (BHA’lar) içerir. Gün boyunca daima bir SPF güneş kremi uygulayın.

Sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve tonik yaptıktan sonra nemlendirmeden önce yüzünüze uygulayın. En iyi sonuçlar için sabah ve akşam kullanın. Bu serumu, gözlerle temastan kaçının. Tahriş olursa, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın. Direkt güneş ışığından uzak tutmalısınız.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx