MarkalarIGROW

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Ürün İncelemesi

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu, kaşların ve kirpiklerin beslenmesi, yenilenmesi ve canlanması için kullanılır. Bu yazımızda IGROW Kaş ve Kirpik Serumu nedir, IGROW Kaş ve Kirpik Serumu fiyatı, IGROW Kaş ve Kirpik Serumu ne işe yarar, IGROW Kaş ve Kirpik Serumu faydaları ve IGROW Kaş ve Kirpik Serumu nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Nedir?

Bilimsel araştırmalara göre, her insan, günde bir kirpik ve iki kaş teli kaybediyor. Her kaybettiğiniz kaşların ve kirpiklerin yerine çok hızlı bir şekilde yenisi gelmediği için, zamanla kaşlarınızın arasında ve kirpiklerinizin arasında kötü görünen boşluklar oluşur ve kaşlar ile kirpikler zayıglar. Yaşam tarzı, sağlıksız beslenme, kullanılan kozmetikler, makyaj temizleme alışkanlığının zayıf olması, yaşlanma ve olumsuz dış koşullar yüzünden kaşlarınız ve kirpikleriniz dökülebilir.

Bu kaş ve kirpik serumu sayesinde daha kalın kirpiklere ve daha kalın, daha kolay şekillendirebilen kaşlara sahip olursunuz. Bu formül, size yalnızca daha kalın kaşlar ve daha uzun ve dolgun kirpik görünümü vermekle kalmayıp aynı zamanda onları daha sağlıklı, daha dayanıklı ve daha güçlü kılmak için tasarlanmıştır.

Reklamlar

Bu kaş ve kirpik serumu sayesinde sadece dört haftada daha kalın, daha uzun, daha dolgun kirpiklere ve kaşlara sahip olabilirsiniz. Bu şekilde daha hoş ve bakımlı görünmeniz mümkündür.

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Nedir
IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Nedir

Bilimsel olarak gelişmiş teknoloji ve doğal bitkilerle kaş ve kirpik büyütme serumumuz, kaşları ve kirpikleri kırılmaya ve kırılganlığa karşı korumaya yardımcı olurken aynı zamanda esnekliği, nemi ve parlaklığı artırır.

Tek yapmanız gereken, tıpkı bir göz kalemi gibi üst ve alt kirpik çizgilerinize ince bir tabaka kirpik uzatma serumu uygulamaktır. İşte bu kadar kolay!

Aradığınız kirpik ve kaş görünümünü size verecek doğru ürünü bulmak zor olabilir. Bu kaş ve kirpik serumu ile özel bilimsel olarak ileri teknoloji ve doğal içeriklerle oluşturulan özel formül sayesinde kaşlarınız ve kirpikleriniz daha sağlıklı ve güçlü hale gelecektir.

Reklamlar

IGOW’un gelişmiş formülünün kirpiklerin görünümünü kökten değiştirdiği kanıtlanmıştır! Anket sonuçlarına göre, sadık kullanıcılarımızın tümü sadece dört hafta içinde daha gelişmiş ve daha yoğun, daha sağlıklı ve daha güçlü kaşlar ve kirpiklere sahip oldu. 

iGrow Kaş Kirpik Serumu Nedir?

Bu kaş ve kirpik serumu genel olarak yağlar, bitki özleri, vitaminler ve keratin içeren bir bakım serumudur. 

Bu kaş ve kirpik serumu, kaşları ve kirpikleri besler. Kaş ve kirpiklerin yenilenmesini ve onarılmasını sağlar. Bu serum haricen kullanılır. Yalnızca kaş ve kirpikler üzerinde kullanılan bu kaş ve kirpik serumun gözlerle temasından kaçınmalısınız. Yanlışlıkla bu serum, gözlerle temas ederse bol suyla iyice durulayın. Bu serumu güneş ışığından ve sıcaklıktan koruyun. Bu serumu bir yıl içinde kullanmanız gerekir.

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Fiyatı

Bu serumu fiyatı 57 lira ile 109 lira arasında değişir.

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar? 

Bu kaş ve kirpik serumu daha hacimli, daha kalın, daha dolgun kaşlara ve kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Ayrıca kirpiklerin çok daha uzun olmasını sağlar. Bu kaş ve kirpik serumu, tatlı badem içeriği ile kaşları ve kirpikleri besler ve onarır. Çünkü içinde besleyici aktif peptitler vardır. Bunun yanı sıra bu kaş ve kirpik serumunun içindeki hyaluronik asit, kirpikleri nemlendirir ve dolgunlaştırır. Provitamin B5 kaşları ve kirpikleri yumuşak ve parlak hale getirir. 

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar
IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Ne İşe Yarar

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Faydaları

Olduğunuz gibi güzelsiniz ama sağlıklı kaşlar ve kirpikler kişinin karakteristik özelliklerini öne çıkarır ve kendine özgü bir görünüm verir. Birçoğu, farklı faktörlere bağlı olarak kaş kıllarını veya kirpiklerini kaybederler ve çözümü takma kirpikler, microblading veya diğer kozmetik prosedürlerde ararlar. Ancak tüm bu doğal olmayan uygulamalar sadece kaşlarınıza ve kirpiklerinize zarar vermekle kalmaz aynı zamanda uzamasını, iyileşmesini de engeller ve sonunda cansız bir görünümü olur.

Bazıları gözlerine daha derin ve çekici bir görünüm kazandırmak ve kaşlarını doldurmak için kaş kalemleri kullanır. Bu uygulama aynı zamanda yaygın ne olursa olsun uzun vadede kaş sağlığına da zarar verir. Ancak sağlıklı kirpikler ve kaşlar artık hayal değildir. İhtiyacınız olan tek şey mükemmel serum ve nihai sonuçları görmek için doğru bir uygulama rutinidir. İnce ve seyrek kirpikleri güçlendiren bu serum, kaş kıllarınızı da besler. Acısız ve hızlı bir uygulama için IGROW’un en iyi kirpik serumunu deneyin ve uzun ömürlü sonuçlar elde edin!

Makyaj kalıntıları veya göz makyajının geç çıkarılması, yanlış uygulamalar kirpiklere zarar verebilir ve dökülmelere neden olabilir. Gün içinde de uzun saatler boyunca göz makyajınızı yapmamaya dikkat edin! Kirpik serumları, kaş kıllarınızı ve kirpiklerinizi besleyen ve büyüten etkili doğal maddeler, bitkisel özler ve besinler içerir. 

Kirpik serumu tam olarak yapılması gerekeni yapar, kıl köklerini doğrudan etkileyerek kaş ve kirpiklerin hacim ve yoğunluğunu korur. Çeşitli maddelerle zenginleştirilmiş IGROW Kaş ve Kirpik Serumu, zayıf kıl kökleri güçlendirmenize ve doğaldan hiçbir şey kaybetmeden canlı ve sağlıklı bir görünüm vermenize yardımcı olur. Kirpikler için badem yağı ile yenilenen yenilikçi formül, kirpik büyümesini hızlandırır ve güçlendirici görevi görür. Badem yağı ile birlikte hyaluronik asit ve peptit içeren en yeni konsantre formül, kozmetik uygulamaların neden olduğu hasarları onarır ve sağlıksız ve cansız görünümü önleyerek kaş kıllarınızı ve kirpiklerinizi iyileştirir.

IGROW Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Bu serum oldukça hızlı uygulanır ve üç dakika içinde tamamlanır! Günde üç kez bu serumu uygulayabilirsiniz.

Gece, makyajınızı iyice çıkarın ve yüzünüzü yıkadıktan sonra serumu kaş, kirpik ve kirpik köklerine uygulayın. Unutmayın ki makyaj kalıntısı kirpik ve kaş sağlığınızı olumsuz etkileyen bir diğer faktördür. Sabahları bu serumu yüzünüzü yıkadıktan sonra kullanın. Makyajınızı yapmadan önce uygulamayı tekrarlayın. Basit! Voilà! 

Düzenli ve doğru bir uygulama döneminden sonra kirpik ve kaşlarınıza inanamayacaksınız! Bu kaş ve kirpik serumu, sadece ince tüyleri ve seyrek bölgeleri beslemekle kalmaz, aynı zamanda peptid ve kırmızı karanfil özü içeren zenginleştirici formülü sayesinde dökülmeyi önlemeye de yardımcı olur. Büyüme serumunun görünür ve şaşırtıcı etkilerini kendiniz görün. Şimdi daha güçlü, daha uzun ve daha sağlıklı kaşlar ve kirpikler için bu serumu deneyebilirsiniz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx