Magazin

Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi kim?

Reklamlar

Serkan Rutkay Ayıköz 1991 tarihinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Güzel Sanatlar Tiyatro bölümünden mezun olan Serkan Rutkay Ayıköz, Yasak Elma dizisinde Emir karakterini canlandırmaktadır. Başarılı ismim parlak kariyerinin yanı sıra özel hayatı da merak edilenler arasında yerini almıştır. Serkan Rutkay Ayıköz sevgilisi kim? Serkan Rutkay Ayıköz Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu? Bu ve bunun gibi merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazımızda kapsamlı bir şekilde bahsettik.

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir?

Serkan Rutkay Ayıköz, 1991 tarihinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Güzel Sanatlar Tiyatro bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa başlayan Serkan Rutkay Ayıköz, ilk dizi deneyimini 2015 yılında Hatırla Gönül isimli yapım ile gerçekleştirilmiştir. Daha sonrasında Hayat Şarkısı isimli diziye dahil olan Serkan Rutkay Ayıköz aynı zamanda tiyatro oyunlarına dahil olmaya devam etmiştir. Bir Yalnızlık Şarkısı isimli sinema filminde de yer alan başarılı oyuncu 2018 yılından bu yana Yasak Elma dizisinde Emir karakterini canlandırmaktadır.

Serkan Rutkay Ayıköz'ün sevgilisi kim?
Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi kim?

Serkan Rutkay Ayıköz kaç yaşında?

1991 yılında Denizli’de dünyaya gelen başarılı oyuncu Serkan Rutkay, 31 yaşındadır.

Reklamlar

Serkan Rutkay Ayıköz aslen nereli?

İstanbul’da yaşamına devam ettiğini bildiğimiz Serkan Rutkay’ın aslen Denizlili olduğu bilinmektedir.

Serkan Rutkay Ayıköz hangi burç?

Başarılı oyuncu Serkan Rutkay, hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de burcu olmuştur. 1991 yılında doğduğunu bildiğimiz başarılı oyuncunun tam doğum tarihine sahip olmadığınız için ne zeki burç bilgisini paylaşamıyoruz.

Serkan Rutkay Ayıköz'ün sevgilisi kim?
Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi kim?

Serkan Rutkay Ayıköz boyu ve kilosu

Yakışıklılığı ve dizideki replikleri ile sevilen ve sempatik bulunan Serkan Rutkay, 1.90 boyunda 85 kilodur.

Serkan Rutkay Ayıköz mesleği

Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Güzel Sanatlar Tiyatro bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa başlayan Serkan Rutkay Ayıköz, 2015 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Reklamlar

Serkan Rutkay Ayıköz dizileri

Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Güzel Sanatlar Tiyatro bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa başlayan Serkan Rutkay Ayıköz, ilk dizi deneyimini 2015 yılında Hatırla Gönül isimli yapım ile gerçekleştirilmiştir. Daha sonrasında Hayat Şarkısı isimli diziye dahil olan Serkan Rutkay Ayıköz aynı zamanda tiyatro oyunlarına dahil olmaya devam etmiştir. Bir Yalnızlık Şarkısı isimli sinema filminde de yer alan başarılı oyuncu 2018 yılından bu yana Yasak Elma dizisinde Emir karakterini canlandırmaktadır.

  • 2015 Hatırla Gönül
  • 2020 Bir Yalnızlık Şarkısı
  • 2018-günümüz Yasak Elma

Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi var mı?

2018 yılından bu yana Yasak Elma dizisinde Emir karakterine hayat veren Serkan Rutkay, hakkında sıklıkla sorulardan biriside hayatında birisinin olup olmadığıdır. Yakışıklılığı ve sempatik hareketleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu Serkan Rutkay’ın kendisi gibi oyuncu Begüm Akkaya ile birlikte olduğu bilinmektedir.

Serkan Rutkay Ayıköz'ün sevgilisi kim?
Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi kim?

Serkan Rutkay Ayıköz İnstagram adresi

2018 yılında Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Serkan Rutkay Ayıköz, burada hayat verdiği Emir karakteri ile bir hayli sevilmektedir. Başarılı oyuncu İnstagram platformunda da aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Oyuncu ismin İnstagram platformunda 96B takipçisi bulunmaktadır.

Serkan Rutkay Ayıköz İnstagram adresi https://www.instagram.com/serkanrutkayayikoz/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx