Magazin

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?

Reklamlar

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan başarılı oyuncu geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başarmış ve hakkında birçok soru işareti oluşmasına neden olmuştur. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve çocukluğunu güvercin ile uçurtma uçurarak geçirmiştir. Liseyi bitirdikten sonra 6 yıl Mekanik Sistem Teknikerliği yapmıştır. Küçük yaşlardan itibaren sanata ilgi duyan ve oyuncu olmak isteyen Çelebi birkaç yıldır BKM Mutfak ekibinde yer almaktadır. 2021 yılında ise dünya evine girmiştir.

Çocukluk arkadaşı Can Güneş ile çıkardıkları ‘Anlasana’ isimli şarkı ise çok konuşulmuştu ve binlerce insan tarafından görüntülenip beğenilmiştir. Ayrıca Oğuz Çelebi daha önce ‘Deliha’  isimli sinema filminde de rol almıştır. Gelin bilinmeyen tüm soruların yanıtlarına beraber bakalım. Yazımızın devamında Emin Oğuz Çelebi hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz…

Emin Oğuz Çelebi kimdir?

Emin Oğuz Çelebi 11 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Kendisinin aslen Kastamonulu olduğu bilinmekle beraber ailesi hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Çocukluğunu güvercin ve uçurtma uçurarak geçirmiştir. Küçük yaşlardan itibaren sanata ilgi duyan ve oyuncu olmak isteyen Çelebi Leyla ile Mecnun’un sıkı takipçisi ve Burak Aksak hayranıymış. 

Reklamlar

2000 yılında Beylikdüzü’ne taşınmış ve burada lise eğitimini tamamladıktan sonra 6 sene Mekanik Sistem Teknikerliği yapmıştır. 23 yaşındayken Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü kazanmış ve burada eğitim almaya başlamıştır. 

Daha önce bir banka reklamında ve çeşitli yerlerde oynayan Oğuz Çelebi 2014 yılında Deliha isimli sinema filminde de rol almıştır. 2017 yılında ise BKM Mutfak seçmelerine girmiş ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaya başlamıştır. Üniversite yıllarından beri arkadaşı olduğu Can Güneş ile BKM Mutfak Yapım etiketi ile Anlasana isimli rap şarkıyı çıkardı. Yazdığı skeçler ile hem güldüren hem düşündüren başarılı oyuncu aslen Kastamonuludur. 

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?
Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?

Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında?

11 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelen başarılı oyuncu 2022 yılının Mayıs ayı itibariyle 32 yaşındadır.

Emin Oğuz Çelebi nereli?

İstanbul’da doğup büyüyen Oğuz Çelebi aslen Kastamonu iline mensuptur.

Reklamlar

Emin Oğuz Çelebi boyu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında izleyicileri kahkahalarla boğan ve sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Çelebi 1.78 boyundadır ve 75 kg ağırlığındadır.

Emin Oğuz Çelebi hangi burç?

Mayıs ayının 11. Günü dünyaya gelen genç oyuncu Boğa burcu erkeğidir.

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?
Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi?

Oğuz Çelebi kendisi gibi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan başarılı oyuncu Selen Esen ile 2021 yılında dünya evine girmiştir. 

Emin Oğuz Çelebi eşi?

Emin Oğuz Çelebi’nin eşi BKM Mutfak ekibinden olan Selen Esen’dir. Selen Esen’de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaktadır. Çift 2021 yılında evlilik kararı alarak dünya evine girmiştir.

Emin Oğuz Çelebi Selen Esen?

Selen Esen ile ilişkisinin olduğu bilinen Oğuz Çelebi kendisi ile aynı mesleği yapan Esen ile 2021 yılında evlenmiştir.

Emin Oğuz Çelebi mesleği

Oğuz Çelebi 2014 yılında Deliha isimli sinema filminde de rol almıştır. 2017 yılında ise BKM Mutfak seçmelerine girmiş ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaya başlamıştır. Üniversite yıllarından beri arkadaşı olduğu Can Güneş ile BKM Mutfak Yapım etiketi ile Anlasana isimli rap şarkıyı çıkardı.

Emin Oğuz Çelebi “Anlasana

Oğuz Çelebi uzun yıllardır arkadaşı olan Can Güneş ile Anlasana isimli rap türündeki şarkıyı izleyicileri ile paylaştı. BKM Mutfak Yapım etiketi ile çıkarılan şarkı çok geniş kitlelere ulaşarak binlerce görüntüleme ve beğeni almıştır. Anlamlı şarkı sözleri ve klibi ile binlerce kişinin severek dinlediği şarkı sosyal medyada gündem haline gelmişti.

Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?
Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli?

Emin Oğuz Çelebi oynadığı diziler?

Daha önce birçok reklam filmi ve tiyatro oyunlarında karşımıza çıkan Çelebi hiç dizi oyunculuğu yapmamıştır. Bunun yanı sıra Deliha isimli sinema filminde rol almıştır ve güncel olarak şuan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda rol almaktadır.

Emin Oğuz Çelebi Instagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden olan Çelebi bu platformda 88B takipçiye sahiptir. Çelebi İnstagram hesabında günlük yaşamından kesitler ve kendisi için önemli olan zamanların fotoğraf ve videolarını paylaşmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Emin Oğuz Çelebi Instagram adresi https://www.instagram.com/eminoguzcelebi/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx