Magazin

Özlem Öztürk kimdir?

Reklamlar

Özlem Öztürk sosyal medya ve magazin gündeminde adından sıkça söz ettirmeye başladı. Levent Yüksel ile geçtiğimiz sene sade bir nikah töreni ile evlenen Öztürk hem magazin gündeminin hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çekti. Türkiye’nin yaşam öncülerinden biri olarak adından söz ettiren Özlem Öztürk, kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor.

Sosyal medya fenomen Özlem Öztürk kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz

Özlem Öztürk kimdir?
Özlem Öztürk kimdir?

Özlem Öztürk kimdir?

Levent Yüksel ile geçtiğimiz sene sade bir nikah töreni ile evlenen Öztürk hem magazin gündeminin hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çekti. Hakkında arama motorlarında sıkça sorular sorulan Öztürk, Levent Yüksel ile İzmir’de sade bir törenle evlenmiştir. 39 yaşında spor eğitmeni olan Levent Yüksel’in eşi Öztürk ünlü şarkıcı Levent Yüksel’in kendi konserini tanıştıklarını açıklamıştır. 14 temmuz 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı ismin Levent Yüksel den önceki evliliğinden 11 yaşında Defne isimli bir kızı bulunuyor.

Reklamlar

Bayar Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezun olan Öztürk aynı zamanda 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilgi Sistemleri alanında yüksek lisans yapmıştır. Satış temsilcisi olarak çeşitli bankalarda görev almış olan Öztürk 2010 yılında bankacılık kariyerine ara vererek 2011 yılında REMMAX’ta satış proje koordinatörlüğü yapmıştır. Anadolu hayat emeklilik de bir yıl satış müdürlüğü yaptıktan sonra 2014 den bugüne yürüteceği Marssportif’e ait Mac fit Mavişehir şubesinde kulüp yöneticiliği görevine başlamıştır. Ünlü şarkıcı olan Levent Yüksel ile de burada tanıştığı biliniyor. Özlem Öztürk 8 Haziran 2020 de İzmir’de Levent Yüksel ile sade bir düğünle dünya evine girmiştir

Özlem Öztürk kaç yaşında?

Sosyal medya ve magazin gündeminde adından sıkça söz ettirmeye başladı. Levent Yüksel ile geçtiğimiz sene sade bir nikah töreni ile evlenen Öztürk hem magazin gündeminin hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çekti. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise yaşı oldu. 14 temmuz 1981 tarihinde dünyaya gelen Öztürk, 39 yaşında.

Özlem Öztürk aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında nereli olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Özlem Öztürk hangi burç?

Başarılarının yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında başarılı fenomenin burcunu sorar oldular. 14 temmuz 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Öztürk aynı zamanda bir Yengeç burcu kadını.

Reklamlar

Özlem Öztürk’ün boyu ve kilosu?

Takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni oyuncunun boyunu ve kilosunu arattılar. Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Ünlü şarkıcı Levent Yüksel magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. Uzun zamandır hayatında birisi olmayan ünlü şarkıcı geçtiğimiz yaz sade bir tören ile dünya evine girmeye karar verdi. Levent Yüksel ile geçtiğimiz sene sade bir nikah töreni ile evlenen Öztürk hem magazin gündeminin hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çekti. 8 Haziran 2020 de İzmir’de Levent Yüksel ile sade bir düğünle dünya evine girmiştir

Özlem Öztürk kimdir?
Özlem Öztürk kimdir?

Özlem Öztürk’ün mesleği ne?

Anadolu hayat emeklilik de bir yıl satış müdürlüğü yaptıktan sonra 2014 den bugüne yürüteceği Marssportif’e ait Mac fit Mavişehir şubesinde kulüp yöneticiliği görevine başlamıştır.

Özlem Öztürk ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya platformunda fenomen haline gelen Öztürk, şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında aniltiryaki hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Öztürk instagram da ise 1.8B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx