Magazin

Larissa Gacemer Kimdir?

Reklamlar

Oyuncu Larissa Gacemer  32 yaşındadır Burak Gacemer ile 2011 yılında evlenmiştir. Paylaştıkları eğlenceli videolarla sık sık gündeme gelmişlerdir. Ve sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesi vardır.

Larissa Gacemer
Larissa Gacemer

Larissa Gacemer Kimdir?

Yazımızda Larissa Gacemer kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, kariyeri, neden çocuğu olmuyor gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Larissa Gacemer Kaç Yaşında?

Larissa Gacemer, 1988 yılında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde dünyaya gelmiştir. 2024 itibari ile 36 yaşındadır.

Reklamlar

Larissa Gacemer Doğum Tarihi

Larissa Gacemer’in 5 Kasım 1998 yılında Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde dünyaya gelmiştir.

Larissa Gacemer’in Boyu

Larissa Gacemer’in boyu 1.75 cm’dir.

Larissa Gacemer’in Kilosu

Larissa Gacemer 56 kilodur.

Larissa Gacemer’in Burcu

Larissa Gacemer Akrep burcudur.

Reklamlar
Larissa Gacemer
Larissa Gacemer

Larissa Gacemer Kariyeri

Larissa Gacemer 17 yaşındayken modellik yaparak kariyerine adım atmıştır. Türkiye’ye gelmeden önce Brezilya’da 4 sene tiyatro ile ilgili eğitim aldığını söylemiştir. Reklam kampanyalarında görev aldığı için ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışma fırsatı bulmuştur.

2011 senesinde bir reklam çalışması için yolu İzmir’e düşen Larissa Gacemer sonrasında İstanbul’da düzenlenen defile de eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır. Eşi Burak Gacemer eski basketbolcudur. Arkadaşlıkları Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam etmiştir. Sonrasında Larissa İstanbul’a geldiğinde 2011 yılının Mayıs ayında evlenmişlerdir. Mutlu bir evlilikleri vardır.

2012 senesinde Krem isimli dizide rol oynamasını dizinin yönetmeni arayıp teklif etmiştir. Ve dizide rol almıştır. Dizideki rol arkadaşları Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel’dir.

2013 senesinde Panama’da düzenlenen, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılmıştır. Survivor yarışmasına Larissa Gacemer ünlüler takımında yarışmıştır. Yarışmada ünlüler takımındaki arkadaşları Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan gibi isimlerdi. Gönüllüler takımında yarışan isimler de Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman’dır. 2013 senesinde Larissa’nın katıldığı Survivor yarışmasında birinci olan isim Hilmi Cem İntepe olmuştur. Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan ise dördüncü olmuştur.

Survior’a katıldığı 2013 yılında eşi Burak Gacemer ile birlikte bir reklam filminde rol almıştır. Calista Luxury Resort Hotel’in reklam filmindir. 2015 yılının Mayıs ayında ATV ekranlarına gelen Döndür şansını yarışma programına eşi ile birlikte katılmıştır. Döndür Şansını yarışma programını Şoray Uzun sunmuştur.

Larissa Gacemer Film ve Dizileri

Larissa Gacemer 2012 yılında ekranlara gelen Krem isimli dizide rol almış Rüya karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında O Hayat Benim isimli dizinin 3. Sezonunda Arzu karakteri ile rol almıştır

Larissa Gacemer
Larissa Gacemer

Larissa Gacemer Hakkında

Larissa Gacemer İngilizce ve Portekizce dillerini bilmektedir. Türkçe’yi tam olarak konuşamamaktadır. 3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi Burak Gacemer ile beraber İzmir’de yaşamlarını sürdürmektedirler.

Son zamanlar neden çocuk yapmıyorsunuz tarzındaki sorulan sorular çok artınca Larissa Gacemer bir süre önce bu soruya isyan eden ünlü oyuncu çocuğu olmadığını söylemiş ve insanlar ne yaşıyor bilemezsiniz şeklinde cevap vermiştir. Larissa Gacemer’e çok fazla destek gelmiştir.

Instagram hesabından bir video ile durumu anlatan Larissa Gacemer, Neden çocuk yapmıyorsunuz, Neden çocuk yok, gibi sorular sorulduğunu kendisinde doğuştan gelen bir hastalık olduğunu söylemiştir. Bu durumdan dolayı çocuğunun olmadığını bunu bilerek yıllar önce denediklerini ve olmadığını eklemiştir. Eşinin kendisini böyle kabul ettiğini kendisinin de bu durumu kabul ettiğini söylemiştir. Kendilerinin artık gezelim, seyahat yapalım dediklerini ama sosyal medyadaki insanların inanılmaz kötü yorumlarına maruz kaldığını da dile getirmiş. Ve sadece kendine değil, herkese böyle şeyler yazdıklarını da eklemiştir.

İlginizi çekebilir: Selen Yakıcı kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx