Magazin

Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?

Reklamlar

Twitch platformunun taçsız krallarından olan İslam Ekşioğlu (Rammus53) ile fenomen listemize devam ediyoruz. Twitch platformunda yakaladığı başarısı ile diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listesinde başı çeken yakışıklı fenomen İslam Ekşioğlu Rammus53 kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapıyor. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri İslam Ekşioğlu (Rammus53 hakkında arama motorlarında sık sık soru sormaya başladılar.

İslam Ekşioğlu (Rammus53 kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?
Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?

Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?

Günümüz dijital çağında sosyal medya platformlarının önde gelen içerik üreticilerinden olan Rammus53 kullanıcı isimli İslam Ekşioğlu, 11 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan İslam Ekşioğlu Twitch platform ondan sonra YouTube be Instagram platformlarında da popüler hale gelmeye başladı. Ürettiği oyun videosu içerikleri ile kısa zamanda sosyal medya kullanıcıları tarafından gözde hale gelen İslam Ekşioğlu adına açılmış bir çok fan sayfası mevcut.

Reklamlar

Yayıncılık sektörü ile uğraşan sosyal medya fenomeni isim sempatik halleri ve esprili karakteri ile tanınıyor. Kısa zamanda hızlı yükselen bu fenomenliği ne doğru kullanarak diğer platformlarda da geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran İslam Ekşioğlu özellikle oyunlarda olan başarılı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Liseyi bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalışan ancak dijital platformu olan ilgisi ile kariyerini bu yönde ilerletmek istediğine karar veren Ekşioğlu 2015 yılından bu yana canlı oyun yayını yaparak hayatını sürdürmektedir.

İslam Ekşioğlu (Rammus53) kaç yaşında?

İslam Ekşioğlu

Twitch platformunda elde ettiği başarısını diğer sosyal medya platformlarına aktarmayı başaran başarılı fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen yakışıklının yaşını sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 11 Mart 1995 tarihinde Rize’de dünyaya gelen başarılı fenomen 26 yaşında.

İslam Ekşioğlu (Rammus53) aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

İslam Ekşioğlu (Rammus53) hangi burç?

Twitch platformunda askerlik anıları, oyunlar ve daha bir çok konu hakkında bilgi paylaşımı yapan fenomen isim, sempatik tavırları ve esprili kişiliği ile de sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Yaşında sonra en çok merak edilen konu ise burcu oldu. Açtığı bir yayında sorulara cevap veren fenomen isim Terazi burcu olduğunu dile getirmiştir.

Reklamlar

İslam Ekşioğlu (Rammus53) boyu ve kilosu?

Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı fenomenin İnstagram platformunda verdiği pozlar sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?
Rammus53 kimdir? İslam Ekşioğlu kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın

İslam Ekşioğlu (Rammus53) ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İslam Ekşioğlu (Rammus53) mesleği ne?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Rammus53 Komik Anlar

Sosyal medyada sempatik tavırlarıyla tanına Rammus53 isimli kullanıcı İslam Ekşi Youtube platformunda yaşamış olduğu komik anların videolarını paylaşmaktadır.

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Twitch platformu ile ünlenen ve diğer sosyal medya platformlarında da fenomen olan fenomen, Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan İslam Ekşioğlu’nun bu platformda 304B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken İslam Ekşioğlu’nun İnstagram da ise 323B takipçiye sahip.

Rammus53 Twitch 

Sosyal medya platformlarında Rammus53 kullanıcı adıyla paylaşımlarda bulunan İslam Ekşi, twich platformunda yapmış olduğu canlı yayınlar ile geniş kitleler tarafından takip edilmektedir.

Rammus53 İnstagram

Yalnızca Twitch ve Youtube platformunda değil İnstagram platformunda da içerik üreten İslam Ekşi’nin bu platformda 323B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx