Sağlık

Sekrol Şurup Ne İşe Yarar? Sekrol Şurup Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Sekrol Şurup genel olarak akut ya da kronik öksürük ve solunum yolu hastalıklarını tedavi eden bir ilaçtır. Bu yazımızda Sekrol Şurup nedir, Sekrol Pediatrik Şurup nedir, Sekrol Şurup fiyatı ne kadar, Sekrol 15 MG Pediatrik Şurup fiyatı ne kadar, bu şurubun muadili ilaçlar nelerdir, Sekrol Şurup ne işe yarar, Sekrol Şurup ne için kullanılır, bu şurup bebekler için kullanılır mı, Sekrol Pediatrik Şurup kaç yaş içindir ve Sekrol Pediatrik Şurup nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

UYARI! İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır.

Sekrol Şurup Nedir?

Mukus viskozitesinin arttığı, salgısının azaldığı ve mukosiliyer klirensin bozulduğu akut ve/veya kronik solunum yolu hastalığının semptomatik tedavisinde bu şurup kullanılır.

Reklamlar

Sekrol Pediatrik Şurup Nedir?

Sekrol Pediatrik Şurup, yapışkan mukoid sekresyonlar (bronşit, bronşektazi, sinüzit gibi) ile karakterize akut ve kronik solunum yolu hastalıklarının tedavisinde mukolitik olarak endikedir.

Sekrol Şurup Fiyatı

Bu şurubun 2024 yılı güncel eczane satış fiyatı 142.27 liradır.

Sekrol 15 MG Pediatrik Şurup Fiyatı

Bu ilacın şimdiki fiyatı 142.27 TL’dir.

Sekrol Şurup Muadili

Ambreks Şurup, Ambreks Pediatrik Şurup, Fluibron Tablet, Fluibron Şurup, Mukoral Tablet, Mukoral Şurup, Mukoral Pediatrik Şurup, Pulmor Şurup ve Pulmor Pediatrik Şurup bu ilacın eşdeğerleridir.

Reklamlar
Sekrol Şurup Ne İşe Yarar?
Sekrol Şurup Ne İşe Yarar?

Sekrol Şurup Ne İşe Yarar?

Soğuk algınlığı, grip veya saman nezlesi nedeniyle öksürük ve boğaz ve hava yolu tahrişini gidermek için bu şurup kullanılır. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer hastalıklar için de kullanılabilir.

Sekrol Pediatrik Şurup, öksürük kesici ve balgam söktürücü bir kombinasyondur. Öksürük önleyici, kuru öksürüğü azaltmak için öksürük refleksini azaltmaya yardımcı olmak için beyinde çalışır. Balgam söktürücü, göğüsteki mukus ve akciğer salgılarını gevşeterek ve öksürükleri daha verimli hale getirerek çalışır.

Sekrol Şurup Ne İçin Kullanılır?

Burup boğaz ağrıları, boğazı durumda ve iyileştirir. Sekrol Pediatrik Şurup’u doktorunuzun önerdiği şekilde kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etiketi kontrol edin.

Sekrol Şurup’u aç veya tok karnına alınız. Sekrol Pediatrik Şurubuu alırken bol su içiniz.

Bir doz Sekrol Şurup’u almayı kaçırdıysanız, mümkün olan en kısa sürede alınız. Bir sonraki dozun zamanı yaklaşıyorsa, kaçırdığınız dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün. Aynı anda iki doz almayınız. Sekrol Pediatrik Şurup’u nasıl kullanacağınızla ilgili tüm sorularınızı doktorunuza sorunuz.

Sekrol Şurup Bebekler İçin Kullanılır Mı?

Evet, bu şurubu yenidoğan bebeklerde ve bebeklerde kullanabilirsiniz.

Sekrol Pediatrik Şurup Kaç Yaş İçindir?

Bu şurubu yenidoğan bebekler ve çocuklar için kullanabilirsiniz.

Sekrol Pediatrik Şurup Nasıl Kullanılır?

Bu şurubu sıfır ila yirmi dört aylık bebeklerde günde iki defa olmak üzere yarım ölçek kullanabilirsiniz. Bu şurubu iki ila beş arasındaki çocuklarda günde üç kez yarım ölçek kullanabilirsiniz. Beş ila on iki yaş arasındaki çocuklarda ise günde üç kez olmak üzere birer ölçek kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda Sekrol Pediatrik Şurup nedir, Sekrol Pediatrik Şurup nedir, Sekrol Şurup fiyatı ne kadar, Sekrol 15 MG Pediatrik Şurup fiyatı ne kadar, Sekrol Şurup muadili ilaçlar nelerdir, Sekrol Şurup ne işe yarar, Sekrol Şurup ne için kullanılır, bu Şurup bebekler için kullanılır mı, Sekrol Pediatrik Şurup kaç yaş içindir ve Sekrol Pediatrik Şurup nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaştık.

İlginizi çekebilir: Aferin Şurup Ne İşe Yarar?

Faydalı ve güncel içerikler için bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx