Magazin

Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı?

Reklamlar

Sera Kutlubey 19 Nisan 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş Türk dizi sinema ve tiyatro oyuncusudur. Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de adından sıkça bahsettiren Sera Kutlubey özel hayatı ile de merak edilen isimlerden birisidir. Ankara’da dünyaya gelen ancak İstanbul’da büyüyen başarılı oyuncu hakkında pek çok detay merak edilmektedir. Sera Kutlubey kaç yaşında? Sera Kutlubey sevgilisi kim? Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız için araştırdık ve yazımızda derledik.

Sera Kutlubey kimdir?

Başarılı oyuncu 19 Nisan 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarına kadar Ankara’da geçiren daha sonrasında İstanbul’a yerleşen Sera Kutlubey, ailenin tek çocuğudur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgisi olduğunu dile getiren başarılı isim lise zamanında tiyatro kulübüne üye olduğunu ve sıklıkla tiyatrolara gittiğini dile getirmiştir. Sahneye çıktığı ilk gün sahnenin büyüsüne kapılan Sera Kutlubey, sınavlara hazırlanmaya başlamış Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde’de Oyunculuk ve Diksiyon dersleri alan başarılı isim ekranlara ilk defa 2016 yılında yayınlanan Kehribar dizisi ile merhaba demiştir. 2016 yılında ekranlara gelen Kehribar dizisinde Leyla karakterini canlandıran başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Zalim İstanbul dizisinde hayat verdiği Cemre karakteri ile olmuştur.

Reklamlar
Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?
Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?

2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde Hasret karakterine hayat veren oyuncu 2017 yılında ise dönemin ünlü yapımı olan İsimsizler dizisinde Seher karakterine hayat vermiştir. Son olarak 2021 yılında Hercai dizisinde Azra karakterine hayat veren Sera Kutlubey, aynı zamanda birçok ödüle layık görülmüştür. 2014 yılında İBB Şehir Tiyatroları tarafından Jüri Özel Ödülüne layık görülen Sera Kutlubey, 2017 yılında Gelişim Üniversitesi tarafından Yılın Gelecek Vadeden Yeteneği Ödülüne layık görülmüştür.

2020 yılında düzenlenen Altın Zirve ve Kariyer Ödüllerinde ise Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülünü almaya hak kazanmıştır. Özel hayatı ile de merak konusu olan Sera Kutlubey, sosyal medyaya karşı biraz mesafelidir. Başarılı oyuncu güzelin son zamanlarda Emir Emiroğlu isimli bir beyefendi ile beraber olduğu iddia edilmektedir. 

Sera Kutlubey kaç yaşında?

19 Nisan 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Kutlubey, 28 yaşındadır.

Sera Kutlubey aslen nereli?

19 Nisan 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır. Başarılı ismin Ankaralı olduğu bilinmektedir.

Reklamlar

Sera Kutlubey hangi burç?

19 Nisan 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Kutlubey, Koç burcudur.

Sera Kutlubey boy ve kilo

Birçok kişi tarafından beğenilen fiziği ile de gündeme gelen başarılı oyuncu 1,67 boyunda 52 kilodur.

Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?
Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?

Sera Kutlubey mesleği

Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde’de Oyunculuk ve Diksiyon dersleri alan başarılı isim 2016 yılından bu yana oyunculuk yapmaktadır.

Sera Kutlubey yer aldığı yapımlar

2016 yılında ekranlara gelen Kehribar dizisinde Leyla karakterini canlandıran başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Zalim İstanbul dizisinde hayat verdiği Cemre karakteri ile olmuştur. 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde Hasret karakterine hayat veren oyuncu 2017 yılında ise dönemin ünlü yapımı olan İsimsizler dizisinde Seher karakterine hayat vermiştir. Son olarak 2021 yılında Hercai dizisinde Azra karakterine hayat veren Sera Kutlubey, aynı zamanda birçok ödüle layık görülmüştür.

  • 2016 Kehribar (Leyla) (TV Dizisi)
  • 2016 Babam ve Ailesi (Hasret) (TV Dizisi)
  • 2017 İsimsizler (Seher) (TV Dizisi)
  • 2021 Hercai (Azra) (TV Dizisi)

Sera Kutlubey sevgilisi kim?

Özel hayatı ile de merak konusu olan Sera Kutlubey, sosyal medyaya karşı biraz mesafelidir. Başarılı oyuncu güzelin son zamanlarda Emir Emiroğlu isimli bir beyefendi ile beraber olduğu iddia edilmektedir. 

Sera Kutlubey şarkı mı çıkardı?

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde Cemre Yılmaz karakterini canlandıran Sera Kutlubey dizideki karakteri gereği hemşirelik yaptığı Nedim’e şarkı söylediği bir sahne bulunmaktadır. Bu sahnede seslendirmiş olduğu parça takipçileri ve hayranları tarafından bir hayli beğenilmiştir.

Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?
Sera Kutlubey hangi dizilerde oynadı? Sera Kutlubey kaç yaşında?

Sera Kutlubey İnstagram adresi 562

Oynadığı dizilerde yeteneğini konuşturan ve sık sık gündeme gelen başarılı oyuncumuz sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. İzleyiciler tarafından çok çabuk bir şekilde benimsenen ve sevilen Kutlubey, geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında çok sevilen ve benimsenen güzel oyuncu İnstagram platformunda 562B takipçiye sahiptir.

Sera Kutlubey İnstagram adresi https://www.instagram.com/skutlubey/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx