İlişkiler

Sevgililer Günü Mesajları

Reklamlar

Sevgililer günü yaklaştıkça çiftlerin bugünü nasıl kutlayacağı, hangi sözlerle sevgisini belli edeceği merak edilenler arasındadır. Hediye bulmak apayrı bir dert iken sevgililer günü için mesajı yazmak da en az hediye kadar etkili olacaktır. Unutmayın bugün sizin için sevginizi göstermenin ve sevgilinizi değerli hissettirmenin tam zamanıdır. Sizin için özel olan bugünü doyasıya yaşamak istediğinizi ve sevgiliniz için sürprizler hazırladığınızı biliyoruz. Fakat bazı yerlerde zorlandığınızı ve yardıma ihtiyacınız olduğunun da farkındayız. Sizlere vereceğimiz ipuçlarıyla bütün eksikler tamamlanacaktır. Bu yazımızda sizlere Erkeğe sevgililer günü mesajı, Kadına sevgililer günü mesajı ve Kısa sevgililer günü mesajı olarak konu başlıklarını detaylarıyla ele aldık.

Kadına Sevgililer Günü Mesajı
Kadına Sevgililer Günü Mesajı

Kadına Sevgililer Günü Mesajı

Bir kadına sevgililer günü için mesaj yazarken gerçek duygularınızı ve biraz da romantikliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Çok iyi bilinen bir gerçek var ki en ufak bir şeyden bile mutluluk duyabilir kadınlar. Klasik kırmızı güller sıradan gelebilir fakat etkisi oldukça etkili olmaktadır. Etkileyici bir mesaj ile güzel izlenimler bırakabileceğinizden oldukça eminim. Şimdi kadınlar için hediyelerinizin yanına yazabileceğiniz sevgililer günü mesajlarına beraber bakalım.

 • Bu güller anlatsın sana olan aşkımı. Karşındayken nasıl mantığımla aklımın yer değiştiğini, gözlerimi biran olsun senin güzelliğinden ayıramadığımı. Güller anlatsın sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun biriciğim.
 • Seni tanıyana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi muhteşem bir kadın olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman çok seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Senden önce hayatımı hiç yaşamamış gibiyim. Sonra sayende güneşin var olduğunu, yıldızların ışığını, kuşların böceklerin var olduğunun farkına vardım. Kısacası sayende hayatın yaşanabilir bir yer olduğunu öğrendim. Bana bunları öğrettiğin için teşekkür ederim bir tanem. İyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Her gün tuzlu kahve yapsan bile keyifle içerim. Sonunun güzel biteceğini bilirim çünkü. Sevgililer günün kutlu olsun prensesim.
 • Sen yanımdaysan yok olur gider tüm dertlerim. Unuturum dünyanın tüm derdini, tasasını. Sonsuza kadar hep yanımda ol. Aşkımız bu çiçekler gibi hiç solmasın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim.
 • Hayatın hızla akıp gittiği bu dünyada sıkışmış kalmışken şimdi birbirinden güzel renklere sebep olan sen varsın yanımda. Ve ben seninle birlikte olduğum için fazlaca şanslı hissediyorum kendimi. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
Erkeğe Sevgililer Günü Mesajı
Erkeğe Sevgililer Günü Mesajı

Erkeğe Sevgililer Günü Mesajı

 • Beni böyle prenses gibi hissettirdiğin için, yanımda olduğun ve varlığını üzerimden eksik etmediğin için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki benimlesin sevdiğim.  Seni seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Seninle dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum sevgilim. Ayaklarımı yerden kestiğin ve beni dünyanın en mutlu kadını hissettirdiğin için iyi ki sen diyorum sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Her seferinde “Acaba böyle birini hak edecek ne yaptım?” diye sordurduğun ve düşündüren sevgilim. Hayatım seninle hiç olmadığı kadar renkli. Seni seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Bana aşkı, sevgiyi, güveni öğrettiğin için teşekkür ederim. Her gün eşsiz hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler sevgilim. Hep benimle ol. Sevgililer günün kutlu olsun adam.
 • Huzurlu ve sevgi dolu nice anılarla beraber aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Beraber nice sevgililer günü kutlayalım. Günümüz kutlu olsun.

Kısa sevgililer Günü Mesajı

 • Bir tek sevgililer günü değil beraber geçirdiğimiz her günümü özel kıldığın için teşekkür ederim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun biriciğim.
 • Aşkın, sevginin ne olduğunu öğrettiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki hayatımdasın. Seni seviyorum.
 • Seninle beraber iken bana her gün sevgililer günü. Günümüz kutlu olsun.
 • Beraber ilk sevgililer günümüz aşkım. Nice yıllarımız olsun . Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Her zaman yanımda olduğun ve sevgini esirgemediğin için teşekkür ederim hayatım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bu yazımızda sizlere sevgililer günü yaklaşırken seçeceğiniz hediye için etkileyiciliğini artırmak adına sevgililer günü mesajlarını derledik. Kadına sevgililer günü mesajı, Erkeğe sevgililer günü mesajı ve kısa sevgililer günü mesajı ile detaylara ulaşabilirsiniz. Varsa yorumlarınızı ve sorularınızı bekler, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Reklamlar

İlginizi çekebilir: Nasıl Mutlu Olunur?

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Elif Akkaş
Elif Akkaş

Merhaba ben Elif. 23 yaşındayım. Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Yazılarımın yolunuza ışık saçması dileğiyle...

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx