Magazin

Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya platformunun gözde isimlerinden biri haline gelen Kırmızı Oje kullanıcı isimli Fatma Kılıç kısa zamanda fenomenlik basamaklarını hızla tırmanan isimlerden biri haline geldi. Fatma Kılıç’ın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Fatma Kılıç kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?
Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?

Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?

Hayatını tiktok platformu ile değiştiren ünlüler kervanına katılan Kırmızı oje lakaplı Fatma Kılıç bu platformda yakaladığı hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına taşımayı başardı. 2 Temmuz 1991 tarihin’de dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda iki kız çocuğu annesi yaşları’nın 11 ve 12 olduğunu bildiğimiz kızlarını sosyal medyadan uzak tutan fenomen isim geçtiğimiz günlerde kızlarının doğum günü fotoğraflarını instagram hesabından paylaştı.

Reklamlar

Fatma Kılıç kaç yaşında?

Tiktok fenomeni olan Kılıç aynı zamanda bir instagram fenomeni haline geldi. Takipçileri tarafından oldukça sevilen fenomen sosyal medyayı etkin kullanan isimlerden biri oldu. 2 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni güzel 32 yaşında.

Fatma Kılıç aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Fatma Kılıç hangi burç?

2 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda bir Yengeç burcu kadını.

Fatma Kılıç’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medyada ses getiren paylaşımlar yapan Fatma Kılıç magazin gündeminden’de düşmüyor. En çok merak edilen konu ise sosyal medya’da fenomen hale gelen Kırmızı Oje’nin boyu ve kilosu oldu. 1.65cm uzunluğunda olan Kılıç 52kg ağırlığında.

Reklamlar
Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?
Tiktok fenomeni Kırmızı Oje kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminden uzun bir dönem düşmeyen aşk hayatı ile bilinen kırmızı oje’nin adı bir dönem kendisi gibi fenomen olan Doğanay Oğuz ile anılmıştı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından çok fazla tepkiye neden olan durum ise ikili’nin arasında’ki 10 yaş farkı olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ilişkilerine son veren ikili’nin takipçileri arasında bu duruma memnun olanda vardı, üzüntüyle karşılayanda. Gönül kapılarını şuan kapalı tutan fenomen isimin görüştüğü kimse yok.

Sosyal medya hesapları

23 Haziran 2018 tarihinde açtığı youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan fenomen Kılıç’ın şuan bu platformda 8B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve özgün video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kılıç’ın instagramda ise 179B takipçiye ulaştı. Asıl çıkışını yaptığı Tiktok platformunda ise 2.18M takipçisi, 101.8M beğenisi bulunuyor.

Kırmızı Oje TikTok

Genç kesimin sıklıkla yer almakta olduğu TikTok platformunda  da üretmiş olduğu eşsiz içerikleri ile kısa zamanda fenomen haline gelen Kırmızı Oje, bu platformda 2.1M takipçiye 101.8M beğeniye ulaşmıştır. 

Kırmızı oje kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, nerelidir, sevgilisi var mı gibi hakkında merak edilen konuları ele aldığımız yazımızı beğendiğinizi umuyoruz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Yiğit Can Çakmak(Yiğit Resmi) hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx