Haber

Semih Öztürk TV 8’den Kovuldu! Haber Kesinleşti !

Reklamlar

Semih Öztürk TV 8’den Kovuldu! Haber Kesinleşti ! Birkaç gündür sosyal medyada yankılanan iddia Semih Öztürk’ün kovulduğu yönündeydi. Akabinde bunu destekleyici olarak Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, geçtiğimiz birkaç gün içerisinde yayına çıkmayınca meraklar artmaya başladı.

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’un sosyal medyada yaptığı paylaşım, Öztürk’ün işine son verilmesine yol açtığını gösteriyordu. Merakla beklenen kovulma olayını Furkan Dede cevapladı. Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk Survivor Ekstra programında yer almayacak.

Herkesi Affetti O’nu Affedemedi Paylaşımı

Survivor Ekstra yorumcu Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur, Twitter üzerinden geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir paylaşım yapmıştı. Matur’un yaptığı paylaşımda, hayatımdaki herkesi affetim, bir o’nu affetdemedim kelimeleri büyük dikkat uyandırmıştı. Paylaşım sonrası Semih Öztürk’ün programa katılmaması da Matur’un paylaşımının sonucu olduğu düşünülmekteydi.

Reklamlar

Furkan Dede Açıkladı

Furkan Dede yapmış olduğu açıklamada, bugün netleştiğini belirterek; Semih Öztürk’ün yaşanılan özel sebepler neticesinde bu sezon aralarında olamayacağını duyurdu.

Kurretülayn Matur’un Paylaşımında Ne Yazılmıştı?

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, herkesi unuttuğunu fakat o’nu unutamadığını yazmıştı.

Ayrıca, yazısının devamında Matur, helal olsun kelimelerinin iki dudağının arasından çıkmadığı ekleyerek, öfkesinin acısının ve kırgınlığının devam ettiğini belirtti. Birçok kişi ise sosyal medya üzerinden yazılan bu paylaşımın, Alpay Kazan’a hitaben yazıldığını ileri sürdü.

Olayın devamında ise TV8 kanalında yayınlanan Survivor Ekstra programı yorumcusu Semih Öztürk’ün geçtiğimiz gün yayına çıkmaması olayları destekler nitelikte oldu. Programa Semih Öztürk’ün yerine İhsan Tarkan çıkarak görevi üstlendi.

Reklamlar

Semih Öztürk Kimdir?

Semih Öztürk, Survivor ve Ütopya yarışmalarıyla ön plana çıkmıştı. 1990 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açan Semih Öztürk, karakteri ile yarışmalara damgasını vurmuştu. Günümüzde ise TV8 televizyonunda Survivor Ekstra programı aracılığıyla yorumcu olarak görev almaktaydı.

Söz konusu olayların ardından özel sebepler neticesinde bu sene programa dahil olmayacağı açıklandı. Bir sonraki sezonda ise çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmemektedir. Fakat bu sezon Furkan Dede’nin de açıklaması üzerine programa katılamayacağı kesinleşti. İlerleyen zamanlarda Semih öztürk ün tekrardan tv8 de yer alıp almayacağı ise merak konusu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx