Haber

Seda Sayan Çağlar Ökten ile Evleniyor mu?

Reklamlar

Seda Sayan Çağlar Ökten ile Evleniyor mu? Bir süredir yalnız olan Seda Sayan’ın 7.kez nikah masasına oturacağı konuşulmaya başlandı. Kendisinden 25 yaş küçük olan müzisyen Çağlar Ökten’in Seda Sayan’a 14 Şubatta evlilik teklifi ettiği konuşulmaya başlandı. Söz konusu olaylarda Seda Sayan’ın da edilen teklifi kabul ettiği öne sürüldü. Seda Sayan ise, 2. Sayfa programında açıklamada bulunarak, Ökten ile sadece iş arkadaşı olduğunu, aralarında herhangi bir şey olmadığını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda da Ata Çağlayan ile birlikte oldukları iddiası yayılan Seda Sayan, kısa süre içerisinde ilgili haberleri yalanlamıştı. Bu sefer de kendisinden 25 yaş küçük olan Ökten’den evlilik teklifi geldiği iddiası yayıldı. Seda Sayan ile birlikte çalışan müzisyen Ökten’in 14 Şubat tarihinde Seda Sayan’a evlilik teklifi ettiği ve evet cevabını aldığı iddiası hızla yayıldı.

Seda Sayan Çağlar Ökten İle Evleniyor Mu?

Milliyet’te yayınlanan habere göre, 6 kez nikah masasına oturan Seda Sayan’ın kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile 7.kez nikah hazırlıklarına giriştiği bilgisi alındı.

Reklamlar

Söz konusu iddiayı Seda Sayan TV8 kanalında yayınlanan 2. Sayfa programında yalanladı. İlgili sunuculara ses kaydı gönderen Seda Sayan, kendisini her ay başka bir isimle sevgili misin diye aradıklarını, 2022 yılına gelindiğini ve hala sevgili denildiğini söyledi. Çağlar Ökten’in sadece orkestrasındaki solisti olduğunu belirten Seda Seyan aynı zamanda Ökten’in sahnede vokalistliğini de yaptığı belirtti. Ayrıca Çağlar Ökten ile birlikte yapımcılık yapmaya başladıklarını açıkladı.

Ökten ile sadece albüm çıkardıklarını belirten Seda Sayan, aralarında farklı bir şey olmadığını belirtti.

Çağlar Ökten Kimdir?

Seda Sayan’a evlilik teklifi ettiği ve evet cevabını aldığı söylenen Çağlar Ökten Kimdir? sorusu sıklıkça sorulmaya başlandı.

Çağlar Ökten, 1987 yılında Mersin Tarsus’da doğmuştur. Çağlar Ökten’in annesi ev hanımı, babası elektrik tenisyeni olarak görev almıştır.

Reklamlar

Küçük yaşlarından itibaren müzik ile iç içe büyüyen Ökten, pop müzik seslendirmesi de yapmıştır.

Ayrıca günümüzde, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarını bitirerek günümüzün profesyonel müzik alanında başarılı isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Ek olarak Ökten, Klasik Türk Müziği eğitimi de alarak kendisini geliştirmiştir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx