Haber

Kurretülayn Matur’un Twitter Paylaşımı Sonrası Semih Öztürk İşinden Mi Oldu?

Reklamlar

Kurretülayn Matur’un Twitter Paylaşımı Sonrası Semih Öztürk İşinden Mi Oldu? Kurretülayn Matur, aktif Twitter kullanıcısı olarak yaptığı paylaşımda hayatındaki herkesi affettiğini ama bir o’nu affedemediğini yazdı. Eski Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk ile evli olan Matur’un yaptığı paylaşımda Alpay Kazan’ı hedef aldığı düşünüldü.

Kanser ile mücadele eden Alper Kazan, Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinmekteydi. Alpay Kazan, 6 Mart günü hayatını kaybetti. Göz6 yarışmasıyla ün kazanan ve akabinde Semih Öztürk ile hayatını birleştiren Kurretülayn Matur, Twitter’da kafaları karıştıran bir paylaşımda bulundu.

Herkesi Affetim Bir O’nu Affedemedim!

Kurretülayn Matur yapmış olduğu paylaşımda hayatındaki herkesi affettiğini fakat bir tek o’nu affetmediğini söyledi. Ayrıca iki dudağının arasından da helal olsun kelimelerinin çıkmadığını yazdı. Acısının öfkesinin ve kırgınlığının geçmediğini belirten Matur’un yaptığı paylaşımın, Alpay Kazan’a hitaben yazıldığı öne sürüldü.

Reklamlar

Paylaşım Sonucu Öztürk İşten Mi Çıkarıldı?

Paylaşımın ardından hızla sosyal medya aracılığıyla yayılan iddiaya göre, TV8’de yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumculuk görevinde bulunan Semih Özürk’ün Matur’un paylaşımından sonra yönetim kadrosunda problem çıkardığı ve bunun sonucunda da Semih Öztürk’ün görevine son verildiği öne sürüldü. Geçtiğimiz gün yayınlanan programda ise Semih Öztürk yerine İhsan Tarkan’ın görev aldığı belirlendi.

Gündem oluşturan konuyla alakalı Semih Öztürk’ten henüz bir açıklama gelmedi. Semih Öztürk’ün konuya ilişkin açıklama yapmaması ve programda görev almaması Twitter’da gündem oluşturdu.

Twitter’da Gündem Olan Semih Öztürk Kimdir?

Survivor ve ütopya yarışmalarıyla hayran kazanan ve ismini sıklıkla duyuran Semih Öztürk, Bursa’da, 1991 tarihinde doğdu. Öztürk TV8 kanalında sunulan Survivor Ekstra programında yorumcu görevinde yer almaktaydı. Eşi Kurretülayn Matur ile ütopya programı ile tanışmıştı.

Alpay Kazan’ın Hikayesi

Alpay Kazan 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Acun Ilıca ile yakın arkadaş oldukları bilinen Alpay Kazan, Acun Medya’nın kuruluşunda da görev aldı. Exathlon, Survivor, Göz6 ve Ütopya programlarında yapım ekibinde farklı görevlerde bulunan Alpay Kazan, Acun Medya bünyesinde Genel İdari Koordinatörlük görevini üstlenmekteydi.

Reklamlar

Bir süredir kanser tedavisi gören Acun Meyda Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan, 6 Mart tarihinde hayatını kaybetti.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx