Haber

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Menajerleri Yüzünden mi Ayrıldı?

Reklamlar

Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti süperiz ayrılık kararıyla gündeme damga vurmuştu. Çiftin magazin süreci hala devam ediyor. Yeni çıkan iddia ise, ikilinin menajerlerinin baskısı nedeniyle ayrıldığı yönünde oldu.

Erçek ve Bürsin çifti, Sen Çal Kapımı dizi seti ile ilişkiye başlamıştı. Bu dizi aracılığıyla tanışan ikili Maldivler’de aşklarını duyurmuştu. 2021 tarihinde ise sevgilerini kanıtlayan çiftin geçen haftalarda ayrıldıkları anlaşılmıştı.

Barışma konusunda adım atan Kerem Bürsin yakın arkadaşlarını devreye geçirse de, olumsuz sonuçlandı. Hande Erçel tarafından yaşanan aşkın bitti açıklaması yapıldı. Sürecin hızlı bir şekilde gelişmesi magazin dünyasına da bomba gibi düşmüştü. Tüm yaşanan olayların sonucunda ise yeni bir gelişme ortaya atıldı.

Reklamlar

Menejer Baskısı Mı Aşkı Noktaladı?

Ortaya çıkan yeni iddiaya göre, Erçel ve Bürsin çiftinin istemeden ayrıldıkları öne sürüldü. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in menejerlerinin bilinçli olarak ikili arasında aşkın bitmesi yönünde baskı yaptığı söylendi. İki yıldızın da kariyerlerine zarar vereceği yönündeki düşünceler sonucu menejerlerinin devreye girerek oyunculara baskı yaptığı belirtildi. Hande Erçel ile Kerem Bürsin’den ise henüz bir açıklama gelmedi.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Hande Erçel, eski sevgilisi Bürsin’i sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi bıraktı. Başarılı oyuncu, Bürsin ile olan fotoğraf karelerini de geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hangi Dizilerde Oynamıştı?

Dizi aracılığıyla tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in hangi dizilerde oynamış olduğu da merak konusu oldu. Öncelikle Hande Erçel ile başlayalım;

Hande Erçel ilk olarak 2012-2013 yıllarında Tatar Ramazan’da yardımcı oyuncu rolü ile görev aldı. Daha sonra, 2013-2014 yılları arasında Çalıkuşu dizisinde oynadı. Akabinde Çılgın Dersane Üniversitede ile Show TV ekranlarındaydı. Daha sonrasında Hayat Ağacı, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Halka ve Azize dizisinde görev aldı. Son olarak da Sen Çal Kapımı dizisinde FOX TV’de başrol olarak görev aldı. Bu dizide Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başladılar.

Reklamlar

Kerem Bürsin ise; reklam, tiyatro, internet, dizi ve birçok filmde görev aldı.

İkilinin çok güzel giden bir ilişkisi vardı. Bakalım bu ikili ilerleyen günlerde sessizliğini bozarak merak edilen sorulara açıklık getirecek mi?

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx