Haber

Alkan ve Görgüzer Çiftinden Boşanma Kararı Çıktı!

Reklamlar

Alkan ve Görgüzer Çiftinden Boşanma Kararı Çıktı! Ünlü yönetmen Hamdi Alkan’ın Selen Görgüzer ile ayrılacağı söylentileri bir süredir devam etmekteydi. Selen Görgüzel’in evi terk etmesi kötü haberi getirdi. Alkan ve Görgüzer’in yakın çevresi çıkan haberleri onayladı.

Cino karakteri ile en iyi arkadaşım dizisinden bilinen Hamdi Alkan, birçok karakterle ekranları süslemişti. Ameliyat olduktan sonra verdiği kilolar ile de gündeme gelen Alkan, son günlerde ise eşi Görgüzel’in oynadığı tiyatro sahnesinde öpüşmesi ile gündeme geldi. Hayranlarını üzen son haber ise çiftten geldi. Alkan ve Görgüzer’in boşanma sürecine geçtiği bilgisi alındı.

Görgüzel Evden Ayrıldı

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, 2014 yılında evlenme kararı almıştı. Hamdi Alkan’ın anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı aldığı belirlendi. Görgüzel’in Alkan ile birlikte Zekeriyaköy’deki yaşadıkları evden ayrıldığı bilgisi alındı.

Reklamlar

Yeni Evi Etiler’de

Zekeriyaköy’deki evlerinden ayrılan Selen Görgüzel’in, Etiler’de ev tuttuğu öğrenildi. Ünlü oyuncunun birkaç gün içerisinde yeni evine taşınacağı bilgisi alındı. Hamdi Alkan, geçmiş olduğumuz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Bu esnada sorulan boşanmaya yönelik sorulara memlekette daha önemli meselelerin olduğu cevabını vermişti.

Hamdi Alkan Hangi TV Programlarında Oynamıştı?

Bugüne kadar birçok dizi ve filmde sahne alan Hamdi Alkan, birçok programda da yer aldı. Bunlara ek olarak yönetmenlik görevini de üstlenen Alkan, birçok hayran kitlesinin de gönlünü fethetti.

Hamdi Alkan, ilk olarak 2004-2007 tarihleri arasında En İyi Arkadaşım dizisinde Cino rolü ile Show TV’de hayranlarının karşısına çıkmıştı. Bu süreç içerisinde 2004 yılında Afacanlar Kampı, 2005 yılında Yumurcak TV, 2006 yılında Cennet Mahallesi, 2007 yılında Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım sinama dizisinde de rol almıştı.

2012 yılına gelindiğinde ise, TRT’de seyredilen Yol Ayrımı dizisi ve Star’da yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizilerinde görev aldı. 2016 yılına kadar ara veren Hamdi Alkan, 2016 yılında Pamuk Prenses ile Yönetmenlik serüvenine başladı. 2017 yılında ise Hayat Bazen Tatlıdır ile Star TV’de yönetmenliğe devam etti.

Reklamlar

2018 yılında ise, Geleceğin Starı programında juri üyeliği yaparken Erkenci Kuş’da yer aldı. Aynı yıl içerisinde Meleklerin Aşkı dizisinde yönetmenlik görevi üstlendi. En son ise Kırk Yalan filminde yönetmen oyunculuk yaptı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx