Haber

Seren Serengil’e Zorla Getirilme Emri Çıktı!

Reklamlar

Seren Serengil’e Zorla Getirilme Emri Çıktı! Bakırköy 55. Asliye Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşen duruşmaya Yaşar İpek gelirken, Seren Serengil gelmedi. Mahkeme’den Serengil’e zorla getirme emri çıkartılmasına karar verildi.

Seren Serengil’i tehtit ve hakaret etmesi yönünde iddia suçlamalarında bulunulan Şarkıcı Yaşar İpek duruşmasına devam edildi. İpek’in 4 yıla kadar hapis cezası istendiği davaya savunma yapan Yaşar İpek, bugüne kadar kimseye tokat dahi atmadığını belirterek 41 yaşında olduğunu ifade etti. Serengil ile evlenmesinin hata olduğunu söyleyerek, ”baktım canavar, boşandım.” dedi.

Evlenmekle Hata Yaptım

İlgili tarihte Serengil ile boşanma sürecinde olduklarını belirten Yaşar İpek yaptığı savunmada, takıntılı ve hasta olan eşinin kendinden vazgeçemediğini söyledi. Bu durumun anlaşıldığında ise evi terkettiğini belirtti. 41 yaşında olduğunu belirten İpek, bugüne kadar kimseye tokat dahi atmadığını açıkladı. Ayrıca, ”Serengil ile evlenmekle hata yaptım” şeklinde devam etti. 

Reklamlar

Seyhan Soylu’nun annesi ile babasına sosyal medya üzerinden küfür ettiğini belirten İpek, olay günü söz konusu durumu konuşmak niyetiyle erkek kardeşi ve damatları ile Seyhan Soylu’nun evinin önüne gittiğini belirtti ve Serengil’in evde olmadığını söyledi.

Başkası Olsa Katil Olurdu!

İpek, elinde silah olmadığını belirterek, gitmeden önce Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü Cihat Bey’i de aradığını belirtti. Akabinde, Seyhan Soylu’ya ölmüş babası ile derdinin ne olduğunu sorduğunu söyledi. Daha önceden annesine de hakaret ettiğini belirten İpek, Seyhan Soylu’nun camdan imdat diye bağırdığını aksetti. Sonrasında ise, aradığı polislerin geldiğini söyleyerek, konunun Seren olmadığına değindi ve tehdit içeren sözler sarf etmediğini açıkladı. Suçlamaları kabul etmeyen İpek, başkası olsa buraya katil olarak geleceğini belirtti.

Sanığın avukatı Pınar Kaya, Serengil’in olay ile hiçbir bağlantısının olmadığını belirtti. İlgili olaya tanık olmadığını belirterek Seyhan Soylu tarafından şahsına sunulan ifadeleri de savcılığa şikayette bulunduğunu belirterek müvekkilinin beraatını istedi.

Mahkeme ise Serengil hakkında zorla çağırma emri düzenlemenmesine karar verdi ve duruşmayı erteledi.

Reklamlar

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca düzenlenen iddianamede, şüpheli olarak bulunan Yaşar İpek için tehdit ve hakaret suçlamalarından 9 ay ile 4 yıl arası hapis cezası istendi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx