Haber

PUBG 15. Sezon Ne Zaman Bitiyor ve 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Reklamlar

Mobil oyunlar arasında en çok oynanan oyunlardan biri PUBG oyunu oldu. Bu oyunun her 2 ayda bir yeni sezonu çıkıyor. Yeni çıkan sezonları diğer sezonlara göre daha farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Çok yakın bir zamanda 16’ncı sezonunun çıkması söz konusu. Peki, 15. sezon ne zaman bitiyor? 15. sezonun bitmesi ile birlikte 16. sezon  başlayacak. Yeni sezon için oyun sevenleri tarafından çok büyük bir heyecan söz konusu. Yeni sezon için adeta geri sayım başladı. Yeni sezon ile birlikte pek çok değişiklik söz konusu olacak. Değişiklikler genellikle araçlar, silahlar ve envanterler üzerinde olacak. Peki, yeni sezon ne zaman çıkacak?

PUBG 15. Sezon Ne Zaman Bitiyor ve 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2024


PUBG Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?


PUBG sevenlerinin son zamanlarda en çok merak ettiği konulardan biri yeni sezonun ne zaman başlayacağına dairdir. Heyecan ile yeni sezonu bekleyen PUBG sevenleri en kısa zamanda çıkmasını istiyor. Özellikle sosyal medyada bu oyun ile alakalı çok fazla paylaşım yapılıyor. Oyunun sosyal medya sayfalarından çıkacağı tarih belirlendi. 15 Kasım tarihinde 15. sezona veda ederken 16. sezonu ise 17 ile 18 Kasımda sevenleri ile buluşacak. Çok az bir zaman sonra yeni sezonu ile çıkacak. Yeni sezonunda pek çok değişiklik yapması sevenlerini heyecanlandıran bir durumdur. Özellikle ağır silah modunda yapılan değişiklik daha eğlenceli oyunlar oynamayı sağlayacak.

PUBG 15. Sezon Ne Zaman Bitiyor ve 16. Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2024

PUBG Yeni Sezonda Neler Olacak?


17 ile 18 Kasım arasında yeni sezonu yayınlanacak olan PUBG oyununda pek çok değişiklik yapıldı. En çok değişiklik ise silah,  araç ve envanter konusunda yapılıyor. Ağır silah modu yaklaşık olarak 1 yıl önce oyuna dâhil edildi. Yeni sezonunda ise ağır silah modu 2.0 yapıldı. Daha heyecanlı bir savaş imkanı sunmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda zırhlı araç ve silahlar da çok konuşulacak değişiklikler arasında yer alıyor. Yeni sezonda karşımıza çıkacak diğer bir değişiklik ise İHA kumandası oluyor. Takım arkadaşları ile daha iyi bir iletişim sağlamak adına İletişim Kulesi de yapıldı. Daha pek çok yenilik sizleri bekliyor.

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx