Magazin

Aslı Sümen kimdir? Miss Turkey yarışmasına mı katıldı?

Reklamlar

Aslı Sümen 24 Ocak 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş oyuncu ve mankendir. Son zamanların en popüler dizisi olan Baht Oyunu’nda Tuğçe Dikman karakterine hayat vermektedir. Genç oyuncu güzelliği ve çekiciliği ile  şimdiden  sosyal medyanın gözdesi olmayı başarmıştır. Kısa zamanda büyük başarıya ulaşan oyuncu geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. İnstagram platformunda da boy gösteren başarılı oyuncunun takipçileri Aslı Sümen hakkında sık sık arama motorlarında sorular sormaya başlamışlardır.

Aslı Sümen kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Aslı Sümen kimdir?

Son zamanların en popüler dizisi olan Baht Oyunu’nda Tuğçe Dikman karakterine hayat vermektedir. Genç oyuncu güzelliği ve çekiciliği ile  şimdiden  sosyal medyanın gözdesi olmayı başarmıştır. 24 Ocak 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı soysal medya fenomeni oyuncu 27 yaşındadır. Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Mersinlidir. Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen ve de aranılan isimlerinden birisi olan Sümen ODTÜ Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Üniversitesinde İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Reklamlar

Başarılı isim aynı zamanda Miss Turkey yarışmasında da 2.’inci olmuştur. Başarılı isim manken ve oyuncudur. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Miss Turkey güzelidir. 2017 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında 2. Olarak çıkmıştır. Daha sonra Çin de Miss Word yarışmasında ülkemizi temsi etmiştir. Güzelliği ile ülkemizi gururlandırmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2021 yılında Haziran 15’inde başlayan Baht Oyunu dizisinde Tuğçe karakteri ile oyunculuğunu gösteren oyuncu bir çok usta oyuncu gibi sergilediği oyunculukta izleyicilerin bir çoğu yeni oyuncu olduğunu bile anlayamadı. Güzel oyuncu üniversite okurken başladığı bu macerada profesyonel dansçı olarak şuan karşımıza çıkmaktadır. Hatta güzel oyuncu Bedük’ün We Dance şarkısının klipinde dans etmiştir.

Aslı Sümen kimdir?
Aslı Sümen kimdir?

Aslı Sümen kaç yaşında?

Son zamanların en popüler dizisi olan Baht Oyunun da Tuğçe Dikman karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu, burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile merak konusu oldu. 24 Ocak 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı soysal medya fenomeni oyuncu 27 yaşındadır.

Aslı Sümen aslen nereli?

Doğma büyüme İstanbullu olup yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı Miss Turkey güzeli oyuncu aslen Mersinlidir.

Reklamlar

Aslı Sümen hangi burç?

Sosyal medyanın ve ekranların ilgi çeken ismi olan Sümen hakkında merak edilen bir diğer önemli detay ise doğum tarihi oldu. Başarılı fenomen oyuncunun burcuda merak konusu olup arama motorlarına sık sık sorulur hale gelmiştir. 24 Ocak 1994 doğumlu güzel oyuncu Kova burcudur.

Aslı Sümen’in boyu ve kilosu?

Son olarak Baht Oyunu dizisiyle gönülleri feth eden akıllarda kalan başarılı oyuncunun düzgün fiziği merak konusu oldu. Bizlerde siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Güzel oyuncu 1.72 cm uzunluğunda ve 53 kg ağırlığındadır.

Aslı Sümen’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen ve de aranılan isimlerinden birisi olan Sümen ODTÜ Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Üniversitesinde İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı isim aynı zamanda Miss Turkey yarışmasında da 2.’inci olmuştur. Başarılı isim manken ve oyuncudur.

Aslı Sümen Miss Turkey yarışmasına mı katıldı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise Miss Turkey yarışmasında kaçıncı olduğu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Miss Turkey güzelidir. 2017 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında 2. Olarak çıkmıştır. Daha sonra Çin de Miss Word yarışmasında ülkemizi temsi etmiştir. Güzelliği ile ülkemizi gururlandırmıştır.

Aslı Sümen kimdir?
Aslı Sümen kimdir?

Aslı Sümen’in yer aldığı dizi ve filmler

İlk oyunculuk deneyimini 2021 yılında Haziran 15’inde başlayan Baht Oyunu dizisinde Tuğçe karakteri ile oyunculuğunu gösteren oyuncu bir çok usta oyuncu gibi sergilediği oyunculukta izleyicilerin bir çoğu yeni oyuncu olduğunu bile anlayamadı.

  • 2021 – Baht Oyunu (Tuğçe Dikman) TV Dizisi

Aslı Sümen ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Aslı Sümen Baht Oyunu

Tuğçe Bizdeböyle.net şirketinde baş editörlük yapmaktadır. Aynı zamanda şirket sahibi olan Bora Doğrusöz ile arakadaş olan Tuğçe’nin niyeti ise Bora ile evlenmektedir. Şirkete Ada’nın gelmesi ile başlayan kıskançlıklar silsilesi sonrası Tuğçe Rüzgarın evlenme teklifini kabul edip Bora’yı kıskandırmayı planlar. Ancak işler düşünüldüğü gibi ilerlemez

Aslı Sümen’in saç rengi ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Etkileyici bakışlara sahip olan başarılı güzelin saç rengi ise Açık Kumral.

Aslı Sümen’in göz rengi ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Etkileyici bakışlara sahip olan başarılı güzelin göz rengi ise Kahverengi.

Aslı Sümen kimdir?
Aslı Sümen kimdir?

Aslı Sümen hangi takımlı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında hangi takımlı olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bir bilgi birikimine sahip olamadık.

Aslı Sümen evli mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Aslı Sümen’in sevgilisi var mı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin hayatında birisi olup olmadığı oldu. Başarılı oyuncu gönül kapılarını ne yazık ki aşka kapatmış durumda.

Aslı Sümen eğitim hayatı

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen ve de aranılan isimlerinden birisi olan Sümen ODTÜ Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Üniversitesinde İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Aslı Sümen dansçı mı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise dansçı olup olmadığı oldu. Evet güzel oyuncu üniversite okurken başladığı bu macerada profesyonel dansçı olarak şuan karşımıza çıkmaktadır. Hatta güzel oyuncu Bedük’ün We Dance şarkısının klipinde dans etmiştir.

Aslı Sümen nerede oturuyor?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin nerede yaşadığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı oyuncu yaşamına İstanbul’da devam ediyor.

Aslı Sümen’in telefon numarası ne?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Aslı Sümen kimdir?
Aslı Sümen kimdir?

Aslı Sümen Ekşi

  • Sonunda Mersin’den güzel bir kız Türkiye’yi temsil edecek. Hem güzel hem akıllı, yarışmacılarla konuşulan bölümde diğerlerinin yanında filozof gibi kaldı. Odtu farkı da böyle oluyor herhalde. Yolun açık olsun.
  • 23 yaşında, 1.72 boyunda, Mersin doğumlu, orta doğu teknik üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü mezunu, Miss Turkey 2017 ikincisi.
  • Mersinliymiş hemşerim. Kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.
  • Yarışma fotoğraflarından 10 milyar kat daha güzel, ne biçim çekmişler yarışmada.

Aslı Sümen İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Sümen’in bu platformda geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Dizide ki başarılı halleri ile merak konusu olan Sümen şuan İnstagram platformunda 370B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Salih Bademci  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx