ModaKombin

Mom Pantolon Kombinleri | 10 Farklı Model İçin Öneriler

Mom Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Reklamlar

Mom pantolon, yüksek belli, genellikle açık renkli kadın kotları anlamına gelir. Bu günlerde kot stili hiç de şaka değil. Mom pantolonlar son birkaç sezonda kalıcılığını kanıtladı. Kadınlar yükselişi ve biraz daha rahat oturuşu gerçekten kucakladı. Çoğu mom pantolonunun ayrıca konik bir bacak kesimi vardır ve alt ve bel bölgesinde biraz yer bırakır. Son zamanlarda popülaritelerindeki artış göz önüne alındığında, bu günlerde mom kot pantolonlar üzerinde gerçekten her tür yorumlar olsa da, genel taslak budur. Daha az spesifik bir dokunuş arıyorsanız, kadınlar, uzun kadınlar ve büyük beden kadınlar için de kontrol etmemiz gereken mom pantolonlar var…

Mom Pantolon Ne Demek?
Mom Pantolon Ne Demek?

Mom Pantolon Ne Demek?

Mom pantolon, sahip olabileceğiniz en çok yönlü pantolon modellerinden biridir. Yüksek bel ve uzun fermuarı ile tanımlanan bacaklar aynı zamanda biraz daha dolgun, rahat ama kadınsı bir siluet yaratıyor. Bunları giymek için anne olmanıza gerek yok ve her yaştan kadın bu rahat pantolonları kucakladı.

Mom kot pantolon geri dönüş yapıyor. Konforludur, rahat ama şık bir görünüme sahiptirler ve giymeleri kolaydır. Sadece sahip olduğunuz şeylerin çoğuyla karıştırılıp eşleştirilemezler, aynı zamanda tarihler veya sadece ayak işleri gibi birçok durum için de uygundurlar. Herhangi bir ayrıntı veya yırtılma olmaksızın klasik mavi seçeneği en iyisidir.

Reklamlar

Mom pantolonların güzelliği, çok yönlü olmaları ve birçok farklı parça ile karıştırılıp eşleştirilebilmesidir. Bunları düğmeli, siyah veya beyaz tişört, blazer ceket veya balıkçı yaka ile giyin. Ayak bileği uzunluğu, ayakkabı seçenekleriyle de size çok fazla seçenek sunar ve katır terliklerden, bootie modellerine, ayak bileği botlarına ve yarım botlara kadar her şeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca, bir brunch randevunuz varsa ya da sadece küçük bir alışveriş gezisine çıkma niyetinde iseniz, çeşitli farklı ortamlarda rahatlığın ve şıklığın temsilcisi olurlar.

Mom jeanler belinize oturur ve onları birçok vücut şekline göre daha rahat ve daha hoş hale getirir. Özellikle kum saati şekillerine sahip olanlar bu tarz, kıvrımlarını tamamladığını göreceklerdir.

Mom kotları ve boyfriend kotları aynı şeyler değildir. Fark, kesimdir. Mom pantolonlar yüksek bele sahiptir ve özellikle bacaklarda ve arka bölümde bol kesimlidir. Öte yandan, boyfriend kot pantolonlar salaş bir his veriyor ve kasık bölgesinde daha gevşek kesimlidir.

Özellikle klasik mavi renkte olan mom pantolonlar inanılmaz derecede çok yönlüdür ve yukarı veya aşağı giyilebilir. Onlarla giymek için bazı harika üstler arasında düğmeli gömlekler, tişörtler, balıkçı yaka kazaklar, ipek bluzlar, basit crop top modelleri ve kazaklar bulunur.

Reklamlar
Mom Pantolon Modelleri
Mom Pantolon Modelleri

Mom Pantolon Modelleri

Mom pantolon modelleri, en konforlu jean pantolonlar arasında yer alır. Bu bölümde en iyi markaların mom pantolonlarından bahsedeceğiz.

Levi’s Loose Taper Crop Women’s Jeans

Bir tasarruf mağazasını araştırırsanız, genellikle vintage mom kot pantolonlarda iyi bir anlaşma bulabilirsiniz ancak daha yeni sürümler de yüz liranın altında olabilir. 80’lerde ve 90’larda karşılaşmış olabileceğiniz klasik bir şekil için, iki stil uzmanının mükemmel, formda anne kotu olarak belirlediği Levi’s markasının mom kot pantolonunda yanlış kombin yapmak zordur. Hafif, yaz yıkamalı mom pantolonlar “denenmiş ve gerçek orijinaller” olarak tanımlanır ve uyum ve yıkamanın zamanla daha iyi hale geldiğini bilmelisiniz. Bu pantolon genel olarak yıllarca tutunabilir. Süper tatlılar ve bir tişörtle giyip kapıdan çıkmanız kolay.

Levi’s Wedgie Straight Fit Jeans

Levi’s markasının orijinal mom jean’ine bir başka alternatifi, markanın biraz daha modern olduğunu belirttiği, bir mom jean için doğru notaları tutarken markanın daha ince “wedgie straight fit” tarzı harikadır. Bunu daha standart düz bacak stillerinde veya bunun gibi biraz güncellenmiş geniş paça kısmında bulabilirsiniz ki bu da gizli bir düğmeye sahiptir. Yükseltilmiş basit denim pantolonlar, tişört ve spor ayakkabılar ile ideal bir kombindir. Ayrıca, bunun minyonlar için çok uygun olduğunu da onaylayabiliriz.

Abercrombie Curve Love High Rise Mom Jeans

İnsanların kıvrımlı bir kadının vücuduna tam olarak uyan mom kot pantolonlarını bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında olduğunu sanmıyoruz. Bunları bulana kadar neredeyse pes ediyordum diyebilirsiniz ve büyük beden kadınlar için ideal olan model budur. Sekiz yıkamada gelirler ve beden seçenekleri geniştir. Doğru bedeni bulduğunuzda, uyumun harika olduğunu görürsünüz.

Bershka Mom Jeans

Son zamanlarda tekrar tekrar giyeceğiniz Zara’nın kardeş marka Bershka’nın bu çok uygun fiyatlı kot pantolonunu da bize bildirdi. Kolayca şekillendirilebilen en sevdiğim jean kesimi, sağlam düz bacaklı veya mom kesimli yüksek belli kot pantolonlar, birçok farklı parçayla uyum sağlar.

Urban Outfitters Mom Jeans

Bu Urban Outfitters kot pantolonu, tam olarak Levine’in takdir ettiği görünüm olan Full House dizisinden fırlamış gibi görünüyor. Bunların sıradığınlığını seviyorum. 80’lerin eğlenceli bir geri dönüşü ve uzun süre giyebilmeniz en önemli özellikleri… 

AE Stretch Mom Jean

TikTok yıldızı Addison Rae bize bu yüksek belli mom kot pantolonlarla yaşadığını söyledi. “Muhtemelen ortaokuldan beri American Eagle kot pantolon giyiyorum,” dedi. Esnek mom kotları dansçılar, yoga eğitmenleri ve sportif insanlar için idealdir. O kadar çok hareket yeteneği var ki süper rahat modellerdir. Özellikle salaş detaylara bayılacaksınız. Yırtıkların her zaman spor ayakkabılarla ve hatta topuklu ayakkabılarla gerçekten sevimli olduğunu düşünüyorum. Bu kot pantolonlarla sportif bir tarz benimseyebilirsiniz ya da şık ve gösterişli bir tarz benimseyebilirsiniz. 

Madewell The Perfect Vintage Jean in Minot Wash: Trouser Edition

Madewell’in imzası olan mükemmel vintage jean’i seviyor çünkü bacakları ince kesimdir. Bu, siluet, vücudu harika gösterir ve bacaklarınızı dümdüz tutmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca mükemmel bir esneme miktarına sahipler, bu yüzden daralmıyorlar ve aşınma ile şeklini kaybetmiyorlar.

Riley High Rise Straight Crop Jeans

Düz kesim, pamuklu, yüksek belli ve sade mom pantolonlar çok şık olabilir. Sırrı, gün boyunca şeklini koruyan ve bir bluz veya tişört için yeterli alana sahip, böylece oturmak için daha fazla nefes alabilen sert, kalın kumaşlı olanlar bulmaktır.”Siluet, geleneksel mom jean stilinden daha ince ve şık, bu da giymeyi çok kolay hale geliyor. Bel yüksekliği rahat ama bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlıyor ve düğmeler, sizi geçmişe götürüyor.

Jamie High Rise Classic

En sevdiğimiz modellerden birisi budur ve birkaç yıkamada geliyorlar ve hepsi harika. Ayrıca süper yumuşak bir kumaştan yapılmalarını ve kırpılmış olmaları da şık, ancak çok fazla değil. Bunlar en üst düzey mom kotu ve aynı stili tamamen modaya uygun…

Lana Straight Leg Jean in Haywire

Bu model, kırpılmış bir kesime sahip değiller bu yüzden uzun taraftaki herkes için veya sadece tam boy pantolonları tercih edenler için daha uygun olacaklar. Kalçalı ve poposu olmayan ince insanlar için bunlar idealdir. Özellikle yıkanmış siyah tonları çarpıcıdır ancak size daha geleneksel bir “mom kotu” havası verecek hafif yıkamalı kotlar da dahil olmak üzere dört farklı yıkamada gelirler.

Reformation Cynthia High Rise Straight Jeans

Reformation Cynthia High Rise Straight Jeans, başlangıçta uzun bacaklı insanlar düşünülerek tasarlanma eğilimindedir, ancak etik giyim butiği Passion Lilie’nin sahibi, kurucusu ve baş tasarımcısı Katie Schmidt, markanın yüksek kotlarının daha da uzun bacak yanılsaması verdiğine işaret ediyor. Bunlar bacaklarınızı uzatırken ve size o ince bel görünümünü verirken her şeyi yerinde tutar. Bunun ince ama kıvrımlı insanların bedenine de ideal bir uyum sağladığını anlıyor. Sahip olduğunuz kıvrımları vurgulayabilen iyi bir mom kot pantolonunu seviyorum ve Reformation’dan bu kot pantolonlar tam da bunu yapmak için ideal. Çevre dostu bir tasarımcı olarak, Reformation’ın sürdürülebilir tasarım anlayışını da takdir ediyoruz.

J Brand Heather High-Rise Button Fly in Perception

70’lerden biraz daha parça istiyorsanız, bir nostaljik mağaza bulgusuna benzeyecek şekilde tasarlanan bu J Markalı kot pantolonlarda eğlenceli görünen şık düğmeleri çağırıyor. Bunlar biraz daha sıkı ama son derece rahat ve esnektir.

Good American Good Curve Straight Leg

Kıvrımlı ve büyük beden kadınlar için gardırop danışmanı ve stilist Kathryn Moczulski, 24 bedene kadar olan Good American kot pantolonlarını önermektedir. Onların daha eğlenceli olmalarını seviyor ya da onlara biraz eğlenceyle katmanızı söylüyor. Mom kotunun sıkıcı olmasına gerek yok.

Still Here Tate Crop Original in Classic Blue

Mükemmel bir orta yıkamadan esinlenilmiş vintage olan bu model harikadır. Kelimenin tam anlamıyla başka ne isteyebilirsiniz? Bu marka el boyaması stilleri ile bilinse de, bunlar sadece basit bir mom-jean tarzıdır. Yüksek belli bir modeldir ve yaklaşık 68 santimlik iç dikişe sahiptirler ve bahar (nihayet) geldiği zaman mükemmel olacaklarını düşünüyoruz.

Citizens of Humanity Liya High Rise Classic Fit Jeans

Citizens of Humanity Liya High Rise Classic Fit Jeans yüksek belli seçenekleri, bir mom kotunun parçası gibi görünüyor ancak daha yeni hissettiriyor. Havalı, patlamış bir yıkama ve bazı çok doğal görünen yırtıklarla bu pantolonlar seksi görünmenizi sağlar.

Mom Pantolon Kombin Önerileri
Mom Pantolon Kombin Önerileri

Mom Pantolon Kombin Önerileri

Mütevazı kot pantolon, sahip olabileceğiniz en çok yönlü ve zamansız kıyafetlerden bazılarıdır. İster pazara çıkın, ister arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkın, onları giymenin birçok yolu vardır. Kıstırılmış bir bel ve bol paçalı mom jean pantolonlar her kadının gardırobuna dahildir. Anne kot pantolonla ne giyeceğinizden emin değilseniz, işte size en şık kıyafet fikirleri ve klasik kotu giymenin yeni yolları…

Günlük giyimin en trend parçalarından biri olan anne kesiminde yüksek bel ve uzun fermuar bulunuyor. Bu kot, bol bir bacak sunar ve genellikle daha uzun görünmenizi sağlar ve daha rahat boyfriend pantolon siluetine kadınsı bir alternatiftir. Bunlar genel olarak kumaşta yırtılma veya yırtılma olmaksızın klasik mavi renktedir, ancak biraz aşındığında da harika görünürler. Bu kot, sevimli bir brunch randevusu veya hatta arkadaşlarınızla şehirde bir gece geçirmek için mükemmel bir seçenektir.

Siyah Mom Kot Modelleri

Bir çift siyah anne kot pantolonla zahmetsizce şık görünürken havalı bir görünüm yaratın. Sofistike stilin ve salaş stilin karışımını bulan bu denim, her kıyafetle iyi uyum sağlar ve sayısız olayı gururlandırır. Deri bir ceket ve botlarla kombinleyin veya beyaz düğmeli gömlekler ve katır terliklerle ofis için eğlenceli bir kombin oluşturun. Bu görünüm için çok fazla seçenek var ve yılın her günü yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Herkesin gardırobuna ait temel bir giysi parçasıdır.

Mavi Mom Kot Modelleri

Zahmetsiz stille rahat bir his için klasik bir çift mavi mom kot pantolonu tercih edin. Rahat kesimi anında rahat bir estetik yaratır ve duruma bağlı olarak giydirilmesi kolaydır. Fırfırlı siyah bir tişört veya tek parça streç giysi ve şık kemerle belinize ince dokunuşlarla günlük görünümünüze modern bir dokunuş katın. En çok yönlü giyim parçalarından biri olarak her mevsim giyebilir ve muhteşem görünürken rahatınızı koruyabilirsiniz.

Açık Mavi Mom Kot Modelleri

Bir açık mavi mom kot pantolonla günlük kıyafetinize taze ve yazlık bir yorum ekleyin. İster ofise giderken ister arkadaşlarınızla brunch yapın, bu her durum için zamansız bir seçenektir. 80’lerden ilham alan bir his için beyaz bir tişört ve oversize blazer ceketle veya sıcak ve sevimli kalmak için kalın parlak bir kazak ve spor ayakkabılarla giyin. Bu çarpıcı kotu giymenin pek çok yolu var, bu yüzden biraz eğlenin ve biraz deneyin.

Acid Yıkamalı Mom Kot Modelleri

Asit yıkamalı mom kotları, sıradışı düşünmeyi seviyorsanız harika bir seçenektir. Denim boyunca hafif sıçramalar içeren bu modeller, normal pantolonunuza harika bir alternatiftir. Bunları oversize bir kazak veya düz beyaz bir tişört ile giyin. Neredeyse her şeyle giyebileceğiniz çok yönlü bir kombindir. Daha rahat bir estetik oluşturmak için uzunluklarla oynayın ve çağdaş bir görünüm için görünümü topuklu ayakkabılar ile tamamlayın.

Yırtık Mom Kot Modelleri

Birkaç yırtık ekleyerek geleneksel mom kot pantolonunu güncel bir figüre çevirin. Tek bir yırtıktan bir dizi çoklu yırtıklara kadar bunlar, kıyafetinize anında şık bir dokunuş katacak. Sıcaklık düştüğünde, fileli külot çorapların üzerine bu mom pantolonları giyerek kendinizi sıcak tutun. Bu, punk gibi görünmenin ve bunu şık bir şekilde yapmanın kolay bir yoludur. Büyükanne ve büyükbabanız itiraz etse de, bu kot pantolonla gittiğiniz her yerde en havalı olacaksınız.

Bol Mom Kot Modelleri

En rahat kot pantolonlardan biri olan bol mom silüeti, kıyafetinizi bir sonraki seviyeye taşır. Daralan bir bele ve daha geniş bacaklara sahip olan dar bir üst ve büyük beden ceket ile görünümü tamamlayabilirsiniz. Oranları kontrol altında tutarak, bacaklarınızı uzatmak için bir topuklu ayakkabı ekleyin ve modern bir estetik yaratın. Takımınız için siyah, açık mavi veya geleneksel bir kot rengi arasından seçim yapın. Bu, günlük kullanım için çok yönlü bir seçenek!

Sevimli Mom Kot Modelleri

Kafeden bir sanat galerisine kadar, anne kot pantolon giymenin birçok yolu var. Zahmetsiz ve basit tişört ve motorcu ceketinden ipeksi bir bluza kadar bu, yılın herhangi bir zamanında giyebileceğiniz bir stil. Rahat bir görünüm için topuklu ayakkabılarınızı spor ayakkabılarla değiştirin veya dışarıda bir gece geçirmek için gösterişli bir kemer ve balıkçı yakalı kazak ekleyin. Kıyafetinizi tamamlamak için bilezik veya kolye gibi mücevherler ekleyin ve podyumda yürüyormuş gibi görüneceksiniz.

90’lardan Esinlenen Mom Kot Modelleri

İçinizdeki 90’ların tarzını ortaya çıkararak zamanda geriye gidin. Mom kotları, retro stiliyle harika görünen on yıldan beri klasik bir kıyafettir. Büyük boy baskılı bir tişört veya kalın balıkçı yakalı kazak, her mevsim için seçebileceğiniz bir şey vardır. Asit yıkamalı denim, bu dönemden harika bir seçenektir ve bir çift kedi topuklu ayakkabı ve bir triko hırka ile çok hoş görünürler. Sarılar, pembeler ve maviler gibi tonları tercih edin. Bu on yıl tamamen eğlenmekle ilgili!

80’lardan Esinlenen Mom Kot Modelleri

Prenses Diana’nın stilini beğeniyorsanız, 80’lerden ilham alan bir kıyafet parçasını seçmeniz gerekir. Mom kot pantolon ile vintage bir havayla mükemmel bir kombin yaratabilirsiniz. Krem ​​rengi bir kazak, kalın botlar ve küçük siyah bir clutch çanta tercih edin. Sportif bir his için bir spor şapka, spor ayakkabı ve blazer ceket ile oversize atletik bir tişört deneyin. Her on yılda bir giymek isteyeceğiniz zamansız bir seçim!

Büyük Beden Mom Kot Modelleri

Mom jean, tüm vücut tipleri için en güzel silüetlerden biridir. Yüksek belli bol kesim, kum saati şekli oluşturur ve bacaklarınızı uzatır. Figürünüzü düzene sokmak ve bacaklarınızı bir topuklu ayakkabı ile uzatmak için bunu düz, dar bir gömlek veya elbise ile giyin. Daha koyu kot tonları, dışarıda bir gece geçirmek için en iyi seçenektir, ancak hafif veya dizleriniz yırtık olan bir şey denemekten korkmayın. Orta bölümünüzü bir gösterişli kemerle oynatın ve hazırsınız.

Siluetinizi şekillendirmek için, vücudunuzu uzatmak için dar kesim bir tişört veya balıkçı yakalı kazak giyin. Dışarısı soğuksa, modaya uygun bir dokunuş için yırtık kotunuzun altına mutlaka fileli külotlu çorap giyin. Geçiş dönemlerinde bir çift kedi topuklu ayakkabı ve bir kazak ile stilinizi rahat tutun. Farklı stillerle karıştırın ve eşleştirin. Denim, her durum için çok yönlü bir seçenektir. Yeni silüetler denemekten korkmayın. Rahat ve şık bir takım için oversize blazer ceketler ve spor ayakkabıları tercih edin.

Mom Pantolon Kombin Tesettür
Mom Pantolon Kombin Tesettür

Mom Pantolon Kombin Tesettür

Ölçülerin ötesinde bilge biri, tıpkı bulutların üzerini kapatsa bile güneşin parlaklığının kaybolmaması gibi başörtüsü takmanın kişinin güzelliğini azaltmadığını bilir. Başörtünüzü güvenle ve gururla sergilemek, dünyaya seçimlerinizden memnun olduğunuzu söyler ve bunu sizden alamazlar.

Yavaş yavaş daha iyiye doğru değiştirilen popüler inanışın aksine, tesettürlü kotlar giyerek kişinin mütevazı görünümünü korumak çok da zor değil. İster oversize silüetler, ister vücudunuzu güzelleştiren takımlar tercih edin, her tür kıyafetle kot pantolon giymeniz mümkündür.

Başörtüsünün kullanıcının zarif ve dengeli görünmesini sağladığı inkar edilemez. ‘Tesettür’ kelimesinin gerçek ve mecazi tanımları değişiklik gösterse de, bu makalede genel olarak bir başörtüsü üzerine giyilen kot kıyafetlerini ele alacağız.

Ne tür bir başörtüsü takmak istediğinize karar verin. Malzemeyi, rengi ve deseni dikkatlice seçin. Kıyafetiniz bu önemli seçime dayalı olacak. Üst vücut giysinizi bulun. Üst, tişört, diz boyu elbise, tunik, bluz ya da gömlek ister misiniz? Üstünüzün ve başörtüsünüzün renkleri zarif bir şekilde uyumlu olmalıdır. Aynı renk seçmeyin ve tamamen zıt temalara da gitmeyin. Kıyafetinizi çantalar, mücevherler ve ayakkabılarla tamamlayın.

Uçuk sarı tunik ve geniş paça mom kot pantolon kombini

Uçuk sarı ve mavinin bir kombinasyonunu tercih edebilirsiniz. Bu yüksek belli kot pantolonları geniş paçalarla ortamı sallıyor. Mavi çiçekli bir başörtüsü, giydiği pantolonla nefis bir şekilde senkronize oluyor. Görünümünü kalın topuklu ayakkabılar ve sevimli bir çapraz çanta ile tamamlayın.

Yaz tesettür modası

Tesettürlü insanlar, ilk bakışta başlarını örtmelerine engel gibi görünen pek çok şeyi birleştirmeyi öğrendiler. Beyzbol şapkası takmak, başörtüsü modasıyla ilgili yeni bir trend. Genellikle sokak tarzı kıyafetlerde görülür. Beyaz başörtüsü ve tişörtü ve gök mavisi mom kotu ve pembe şapkalar ile uyumlu kombin sevimli görünüyor. Katır terlikler, sevimli geniş çantalar ile bu kombini bitirin.

Basit baskılı renkli kot pantolon kombini

Bu, belirgin bir “öğrenci” görünümüdür. Zümrüt baskılı başörtüsü, zümrüt rengi pantolonla uyumludur. Bu kıyafetin tüm farklı yönlerini oldukça seviyoruz. Erkek yakalı beyaz gömlek, yeşil ile çarpıcı bir tezat oluşturuyor. Başörtüsü basılıdır, ancak basittir ve güvenli bir şekilde giyilir. Bu kombini, hareket özgürlüğü sağlar ve orta derecede rahat görünür.

Mom jean ve blazer ceket ile desenli tesettür

Zarif ve canlı görünmek istiyorsanız, bu kombinasyonu deneyin. Beyaz kot pantolon, desenli tesettür, çamurlu gri palto ve topuklu ayakkabılar zahmetsizce kaynaşıyor. Bu, bakımlı görünmesini sağlayan bir araya getirilmiş bir görünümdür. Bir iş görüşmesine ve benzerlerine giderken benzer bir kıyafet giyebilirsiniz. Siyah mom kot pantolonu, babetler yerine siyah yüksek topuklu ayakkabılarla değiştirmeyi deneyin. Mücevher gerekmez, ancak saat takmayı unutmayın.

Sıcak renklerde resmi mütevazı kombin

Kahverengi, çarpıcı bir renktir. Kahve, çay, çikolata ve her şeyi sıcak ve samimi bir şekilde düşündürür. Bu topluluk, nefis toprak tonları, ten rengi başörtüsü ve tarçın kahvesi tonunda düğmeli ve yakalı uzun gömlek ile ince kotları birleştirebilirsiniz. Düğme detayı ve gömleğin kesimi ve uyumu kusursuzdur, bu da onu ideal bir resmi kıyafet yapar.

Ultra modern gotik kombin

Bu, mütevazı giysiler ve Müslüman kadınlarla ilgili klişeleri kırmanın sayısız olası yolundan biridir. Bu bir gotik stilinde kombin, buna şüphe yok. Ultra modern görünüm tepeden tırnağa modaya uygun. En alttan başlayalım ve sonuna kadar gidelim. Parlak siyah babetler, bize konfor ve stilin birbirini dışlamadığını söylüyor. Sanatsal olarak yırtılmış, mavimsi gri renkli düz mom kotlar ölmek ortamda öne çıkmanızı sağlar.

Zincirler yırtıkların bir ucundan diğerine mi gidiyor yoksa sadece iplikler mi? Bilmiyoruz, ama kesinlikle tüm kıyafet için oyunu yükseltirler. Sırada kalın mücevherler ve havalı bir çanta var. Sade bir tişört üzerine dikkat çekici bir siyah ceket ile bu harika kombinasyonu tamamlayın. Şimdi öne çıkan noktalara geliyoruz. Harika bir şekilde giyilen monokrom siyah başörtüsü ve mavi ruj!

Gündüz etkinlikleri için çiçek desenli tesettür kombini

Mom kot pantolon, beyaz bir bluz, siyah ince kemer ve baskılı başörtüsü bir arada güzel görünüyor. Kırmızı hırka neşeli bir renk cümbüşü katıyor. Bu kıyafet, evinizde bir partiye ev sahipliği yapmak için çok modaya uygun ve şık görünecek! Rahat ve sade, süper sevimli. Tercihen bej ve soluk pembe gibi yumuşak renklerde farklı renkteki kemerleri de deneyebilirsiniz.

Girişimci kadınlar için tesettür kombini

Bu görünüm çalışan kadınlar için mükemmel. İpeksi gri bir fular, hippi renkler ve düz kotlar resmi bir şekilde güzel görünür. Beyaz blazer ceket ve gömlek, kıyafetin ipeksi tonlarıyla mükemmel bir tezat oluşturuyor. Siyah çizmeler ve şık bir pratik el çantası esastır. Görünümü minimum makyaj ve sıfır aksesuarla bitirin. İşleri biraz sade tutmanız gerekir.

Mom Pantolon Kombinleri adlı yazımızı beğendiyseniz, Piliseli Etek Kombinleri | 20 Farklı Kombin Önerisi adlı yazımızı da beğebileceğinizi düşünüyoruz.

Bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx