KombinModa

Piliseli Etek Kombinleri | 20 Farklı Kombin Önerisi

Reklamlar

Piliseli etekler son yıllarda büyük bir sıçrama yaptı. Son yıllarda dünyaca ünlü moda tasarımcıları, piliseli etekleri muhteşem renkler ve dokularla yeniden yorumladı. Özellikle lame ve dore renkli midi piliseli etekler günlük kullanım için biraz öncü olabilirken, A şekli piliseli etekler inanılmaz derecede giyilebilir olduğunu kanıtladı.

Piliseli Etek Nedir?
Piliseli Etek Nedir?

Piliseli Etek Nedir?

Piliseli etekler, kat kat katlanmış bir yelpaze gibi görünür. Her renkte mini, midi ya da maksi boylarda bulunabilir.

Piliseli eteklerin ofiste harika göründüğünü veya yüksek topuklu ayakkabılar giydiğini söylemeye gerek yok. Ancak gündelik giyim dünyasına girdikten sonra, her yerdeki insanlar onları harika sneakerlar ile eşleştiriyordu. Artık modanın, sportif stil tutkusu azaldı, daha yetişkin diz boyu çizmelere geçtiler.

Reklamlar

Bu ağırbaşlı stil sadece pileli eteklerin mevsimselliğini pekiştirdi. Bu nedenle, basit bir stil tüm yıl boyunca size hizmet edecek olsa da, birkaç farklı tasarıma yatırım yapmaya değeceğine sizi teşvik etmek için buradayız. Örneğin, yeni neredeyse çok yönlü deri piliseli etekler her zaman klasik siyahlardan daha fazla etki yaratacak ve kolay parti görünümü için gardırobunuzda payetli veya metalik birkaç parçanın olmasından zarar gelmez.

Pileli Etek Modelleri
Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri

Pileler daha fazla etki için pantolon ve eteklerde kullanılır. Farklı pileli türlerini göstermek için çeşitli etekleri sergilediğimiz aşağıda göreceğiniz üzere bunlar daha yaygın eteklerdir.

Pileler, eski Mısır zamanlarında giysilerde kullanıldı ve belki de ötesinde (eski Mısır, dönemler boyunca binlerce yıla yayılmasına rağmen, bu çok eskilere dayanır).

Bazı şekillerde veya tarzdaki pileler etekle şık olsa da, pantolonlardaki pileler gelir ve gider. Önü düz pantolonu da tercih edebilirsiniz ama piliseli pantolonlar daha dramatik bir görünüm sergiler. Pileler hakkında bir şey söyleyeceğim ve o da pantolonu daha rahat hale getiriyor çünkü alan yaratıyorlar.

Reklamlar

Etek veya pantolon için alışveriş yaptığınızda, farklı pileler için referanslar göreceksiniz. Bu makale, bu farklı kıvrım adlarının ne anlama geldiğini doğrudan açıklayacak, böylece ne arayacağınızı bilmelisiniz.

Normal pilise

Pilise, pile ya da plise kumaşın kendi üzerine iki katına çıkarılması ve sabitlenmesi ile oluşturulan bir katlama türüdür. Bu, daha geniş bir kumaş parçasına daha dar bir çevre vermek için yapılır. Bir kıvrım, yumuşak bir şekilde yuvarlatılmış kıvrımları olan, keskin bir kıvrıma ütülendiği veya ısıyla bastırıldığı için “preslenmiş” kategorisindedir. Yerine dikilen herhangi bir kıvrıma “kıvrım” denir. Eteğin nerede pileli olduğuna bağlı olarak; kalçada, belde, altta gibi etek, vücudun alt kısmının farklı bir bölümünü vurgulayacaktır.

Kutu Pilise

Kutu tarzı pileli etekler 1940’larda popülerlik kazanmaya başladı. Kadın modası daha eğlenceli ve abartılı hale geliyordu ve kutu kıvrımlı görünüm daha dolgun ve daha şehvetli bir görünüm veriyordu. Bununla birlikte, günümüzün geniş etek stilleri yelpazesiyle, kutu pilise daha sert, daha iyi, kutu gibi bir oturuşa sahiptir.

Kutu piliseler, bir dizi kıvrım oluşturmak için bir parça kumaşın tekrar tekrar kendi üzerine katlanmasıyla yapılır. Bu, A kesim veya kalem eteğe benzeyen daha kalın görünümlü bir etekle sonuçlanır, ancak sonunda biraz daha fazla parlayarak daha rahat, daha gevşek bir model oluşturur.

Düz pilise

1940’larda, daha kolay hareket ve rahatlık için dönemin geleneksel daha dar eteklerinin bazılarının arkasına düz pileler eklendi.

Düz pileler, daha fazla akış eklemek amacıyla dar bir eteğin tabanında bulunan bir tür ters kıvrımdır. Düz kıvrımlı bir etek, hareketsiz haldeyken aşağı doğru pileli gelir. Bu, eteği giyen kişiye daha geniş bir hareket aralığı sağlar. Düz pilise etek ucunun altından yukarı doğru çıkar ve en çok kısa taraftadır.

Yelpaze pilise

Yelpaze pilise etek görünümü 1920’lerden beri var. Esasen, bu model, kutu pilisenin tam tersidir.  Yelpaze pileli etek, eteğin önünde veya arkasında olmak üzere ortadaki bir çizgiye iki kat getirilerek yapılır. Düz yanlardan kesilebilir veya biraz genişleyebilir. Çoğunlukla diz uzunluğunda giyilse de, yelpaze pilise etekler uyluktan ayak bileği uzunluğuna kadar giyilir.

Bıçak pilise

Bıçak pileleri, belki de yaygın olarak giyilen pileli eteklerdir. Dışta ve içte eşit genişlikte iki kattan oluşurlar. Bu dar kıvrımlar bir yöne gider ve genel olarak birbiriyle örtüşür ve ardından keskin bir şekilde bastırılır.

Kullanıcıya ince ve şık bir görünüm verirken, rahatlık ve hareket kolaylığı için vücuda gevşek bir şekilde dökülür. Bıçak pileli etekler, piyasadaki çoğu pileli eteklerden daha fazla çok yönlülüğe sahiptir, bu nedenle etek meraklıları arasında favoridir.

Akordeon pilise

Bu tarz gömleğe, akordeonun körükleriyle paylaştığı benzerlik nedeniyle adı verilmiştir. Akordeon tarzı bir etek, zikzak bir desen oluşturan ve aşağıya doğru genişleyen dar, genellikle ısı ayarlı pilelerle yapılır. 

Akordeon pileli etekler, dengeli ve feminen bir görünüm için hem inceltici hem de dolgundur. Çeşitli uzunluklarda, kumaşlarda ve kesimlerde gelen çoğu vücut tipine ve çerçeveye iyi uyum sağlarlar ve onları etek stiline dönüştürür.

Pileli Etek Kombinleri
Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Kombinleri

Pileli bir etek, çeşitli durumlar için harika bir görünüm olabilir. Pileli bir etek giymek istiyorsanız, vücut tipinize uygun bir etek seçin. Eteği çeşitli üst kısımlarla eşleştirin. Pileli etek hem resmi hem de gayri resmi kıyafetlerle giyilebilir. Kıyafetinize ekstra bir hava katmak için hırka veya blazer gibi aksesuarlar ekleyin.

Vücut tipinizi vurgulamak

Daha büyük bir karnınız varsa aşağı dikişli pileler kullanın. Dikişli pileler, diğer pileli eteklerden daha düz durma eğilimindedir. Daha büyük bir karnınız varsa, dikişli pileler vücut tipinizi hoş gösterir. Zayıflama etkisi yaratırlar ve karnınızın daha düz görünmesini sağlar.

Bir kum saati figürü için akordeon pileler giyin. Akordeon piliselerin içinden geçen uzun, dikey çizgiler vardır. Bunlar kalçalardan daha dolgun olma eğilimindedir. Vurgulamak istediğiniz bir kum saati figürünüz varsa, akordeon kıvrımlarını tercih edin. 

Daha yuvarlak bir alt yarı için bıçak piliseli kullanın. Bıçak piliseleri çok fazla hacme sahip olma eğilimindedir. Bu nedenle, daha büyük, daha yuvarlak bir tabana sahipseniz, bıçak piliseleri harika görünebilir. Alt kısmınızı gereğinden daha büyük göstermeyecekler, ancak yine de kıvrımlarınızı vurgulayacaklar. 

Ne giyiyorsanız, mutlaka bluzu ya da tişörtü ya da gömleği eteğin içine sıkıştırın. Pileli eteğin en büyük avantajlarından biri, belinizi vurgulayarak çok daha ince görünme etkisi yaratmasıdır. Belinizi öne çıkarmak için, her zaman ne giyiyorsanız pileli eteğin içine sokun. Bu, belinizin öne çıkmasını sağlar. İster bluz ister pileli etekli gündelik bir tişört giyiyor olun, içine sokun. 

Kısa bacaklarınız varsa mutlaka daha uzun bir etek seçin. Daha kısa bacaklı insanlar, eteklerde daha kısa görünebilir. Bunu engellemek için ortası daha uzun etek ucu olan bir etek seçmeniz çok önemlidir. Bu, eteğin baldırlarınızda kesilmesini önleyecek ve daha kısa bacaklardan dikkatleri uzaklaştıracaktır.

Kıvrımlarınız varsa hafif, akıcı bir kumaş alın. Daha kolay akan daha hafif kumaş, kalçalarınızda toplanmayacaktır. Kıvrımlarınız varsa bu harika. Etek onun yerine vücudunuzun üzerine güzelce düşecek. 

Desenli bir eteği düz bir tişört veya üst ile eşleştirin. Bazı pileli etekler tek bir nötr renkte gelir, ancak çoğu karmaşık desenlere sahip parlak renklerde gelir. Seçtiğiniz etek doğası gereği parlaksa, eteğinizi kıyafetin odak noktası yapan gündelik veya resmi bir görünüm için düz bir tişört veya başka bir üst ile eşleştirin. 

Örneğin, mor şal desenli, pileli bir etek giydiğinizi varsayalım. Eğlenceli ve rahat bir görünüm için bunu açık mor bir tişörtle eşleştirin. Daha resmi bir şey istiyorsanız, düğmeli mor bir bluz kullanın.

Cesurca renkli eteği olan bir kıyafete parıltı ekleyin. Pileli etekler genellikle parlak ve canlı tonlara sahiptir. Kıyafetinize ekstra renk katmak istiyorsanız, parlak metal renkli, altın renkli ya da gümüş renkli piliseli bir etek tercih edin. Bu, nötr bir bluz veya benzer renkte desenli bir bluz ile eşleştirilebilir. Örneğin, bir bluz olarak beyaz ve kırmızı puantiyeli bir bluz giydiğinizi varsayalım. Sevimli bir görünüm için bunu parlak kırmızı pileli bir etekle eşleştirin. Belinizi vurgulamak için giydiğiniz herhangi bir bluz, tişört ya da gömleği eteğinize sokmayı unutmayın.

İş için resmi bir gömlek giyin. Pileli etekler genellikle uygun ofis kıyafetleridir. Çalışmak için pileli bir etek giymek istiyorsanız, üstünüz kıyafete resmi bir hava katabilir. Düğmeli bir gömleği, pileli bir eteğe sokun veya resmi bir his için pileli etek ile resmi bir bluz giyin.

Pileli etek stilini de hesaba katın. Metalik kumaş gibi daha kalın kumaşlardan, çalışma ortamlarında kaçınılmalıdır. Bunun yerine, düz bir renkte veya şal veya ekose gibi işe uygun bir desene sahip pileli bir etek tercih edin.

Tamam olduğundan emin olmak için pileli bir etek giymeden önce işinizin kıyafet kurallarını kontrol ettiğinizden emin olun. 

Klasik bir stil ikonundan bir ipucu alın. Çalışmak için pileli bir etek giymek istiyorsanız, kısa kollu balıkçı yaka bir kazak ve bir dizi inci ile Audrey Hepburn stilinden ilham almayı deneyin.

Dışarıda bir gece için daha rahat bir bluz seçin. Pileli etekler, dışarıda bir gece geçirmek için düz tişörtler, kolsuz üstler veya diğer kolsuz üstlerle eşleştirilebilir. Bu, eteği resmi kıyafetten gayri resmi kıyafetlere dönüştürebilir. Ayrıca, görünüşünüze cesur bir stil vermek için dışarıda bir gece geçirmek için metalik bir etek düşünün.

Eteğin renklerini ve desenlerini hesaba kattığınızdan emin olun. Etkileyici puantiyeli desenli bir eteği desenli üst kısmı ile eşleştirmeyin, çünkü bu ezici olabilir. Bunun yerine düz renkli bir üst seçin.

Eteği doğru ayakkabı ile eşleştirin. Pileli etekler çeşitli ayakkabılarla giyilebilir. Duruma göre ayakkabılarınızı seçin.

Topuklar genellikle pilili eteklerle giyilir. Bu, eteğinize şık bir vintage his vermek için resmi etkinlikler veya eğlenceli geceler için harikadır.

Spor ayakkabısı, rahat bir görünüm için bir tişört ve pileli etekle kolayca eşleştirilebilir.

Günlük ve resmi arasında bir şey için, bir çift daire alın ve pilili eteğinizle eşleştirin.

Hırka giyin. Biraz üşüyorsanız veya fazladan bir renk katmanı istiyorsanız, pilili eteğinizle bir hırka giyin. Kıyafetinize biraz sıcaklık ve katman eklemek için bir hırka daha açık veya kolsuz bir üste kaydırılabilir.

Hırkanızı etek rengiyle koordine edin. Örneğin, üst kısmı beyaz olan pembe ekose pilili bir etek giydiğinizi varsayalım. Eteğin rengini vurgulamak için pembe bir hırka giyin.

Cesur bir kolye ekleyin. Daha rahat üstlerle giyilen pileli etekler, büyük, cesur kolyelerle eşleştirilebilir. Pileli etekli düz renkli ve daha sade bir üst giyiyorsanız, kolyeler veya uzun, sallanan zincirler gibi cesur kolye seçenekleriyle fazladan parıltı ekleyin. Eteği hesaba kattığınızdan emin olun. Etek rengiyle çakışan bir renk seçmeyin. Belinizi bir kemerle sıkıştırın. Pileli etekler, figürünüzü vurgulamak için harikadır. Figürünüzü daha fazla vurgulamak istiyorsanız, belinize takılabilecek bir kemer tercih edin. Bu, pileli bir etekle giyildiğinde çok ince görünme etkisi yaratabilir.

Kumaşın vücudunuza biraz daha yakın çekilmesine yardımcı olacağından, daha gevşek kumaşlı bir üst giyiyorsanız kemerler harika çalışır. Bir blazer ekleyin. Blazer, bir hırkadan biraz daha resmidir, ancak kıyafetinize bazı ekstra katmanlar ve renkler de ekleyebilir. Pileli bir etekle giydiğiniz üste atılan bir blazer, ofis için harika bir görünüm olabilir. Örneğin, mavi şal desenli pileli etek giyerken krem ​​renkli bir bluz ile mavi blazer giyin.

Pileli Etek Kombinleri Tesettür
Pileli Etek Kombinleri Tesettür

Pileli Etek Kombinleri Tesettür

Tesettür giyiminde pileli etekler vazgeçilmezdir. 

Pileli etek, özellikle başörtüsü takanlar için birçok kadının sahip olduğu moda öğelerden biridir. Dahası, şu anda, her tür kıyafetle birleştirilebilecek birçok etek türü var. Üstelik şu anda pileli etekler trend oluyor, bu çoklu tasarımlarla görünümünüzü anında daha çekici hale getirecek.

Sadece daha şık görünmenizi sağlamakla kalmaz, pileli etekler de günlük görünümünüzü desteklemek için kullanıldığında pratik ve çok rahattır. Bununla birlikte, nasıl bir üst ile nasıl birleştirileceği konusunda hala kafanız karışıyor? Endişelenmeyin, aşağıda pileli eteklerle bir dizi sağlam ilhamı hemen kontrol edebilirsiniz, biliyorsunuz!

Daha rahat ve sade bir görünüm istiyorsanız, pilili eteği beyaz bir üst ile karıştırın ve eşleştirin. Tabii ki beyazın çok nötr olduğunu biliyorsunuz. Yani tesettür için istediğiniz renk etekle eşleştirebilirsiniz.

Ayrıca pileli eteği dış kısımla karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Tesettür için uyumlu renkte desenli bir tesettür giyebilirsiniz. Tesettür giyiyor olsanız bile, beyaz spor ayakkabı veya giydiğiniz kıyafetlere uygun herhangi bir renk ilavesiyle de havalı görünebilirsiniz.

Pileli Etekli Şık Tesettür Modası

Resmi bir etkinliğe katılmak için, beyaz piliseli etekler ve koyu kahverengi bol pantolonlar ile kombine edilecek yumuşak veya mat renkte uzun çizgili bir gömlek seçebilirsiniz. Günlük izlenimi kaybetmeden, bu kombinasyon aynı zamanda daha enerjik görünmenizi sağlar, biliyorsunuz. Birbiriyle uyumlu renklere sahip pileli etek ve başörtüsü deneyebilirsiniz. Görünümünüzün daha canlı olması için hafif desenli bir tesettür eşarp seçmeye çalışın.

Zeytin yeşili pileli eteği, uzun kollu siyah bluz ve tesettürle uyumlu çiçek desenli piliseli etekle kombinleyebilirsiniz. Bej ten rengi topuklu ayakkabılarla da stilinizi tamamlayın.

Yukarıdaki kombinasyonun yanı sıra balıkçı yaka uzun kollu bir süveter ile kombin yapmayı da deneyebilirsiniz. Bu kombinasyon size aynı anda iki izlenim verecektir. Birincisi resmi, ikincisi ise gündelik.

Pileli Mini Etek Modeller ve Kombinleri
Pileli Mini Etek Modeller ve Kombinleri

Pileli Mini Etek Modeller ve Kombinleri

Bu sezonu kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz bir trend varsa, o zaman pileli bir etek. Evet, bu alt parça şimdi tekrar moda oldu ve kıvrımların şaşırtıcı bir şekilde yeniden canlandığını görüyoruz. Sokaklara pileli bir etekle vurmak istiyorsanız, en iyi halinize bakmak için birkaç stil güncellemesi eklemelisiniz.

Kazak veya hırka farketmeksizin pileli etek, bol örgü bir üst ile harika görünür. Dalgalı bir silueti olan bir kazak denemelisiniz. İnan bana, büyük boy bir örgü bıçaklı piliseli eteğinize ideal bir eşlik edecek. Triko, ya gevşek ya da dışarı katlanabilir ya da içeri sokulabilir.

Koyu mavi renkli kısa kollu bir tiftik kazak, muhteşem topuklu ayakkabılarla tamamlanmış midi bıçak piliseli bir eteğin içine sokulabilir. Bu kıyafeti büyük boy siyah güneş gözlüğü ve zincir askılı siyah deri el çantasıyla tamamlayın.

Nervürlü örgü krem ​​gri bir süveter seçin ve siyah bıçak kıvrımlı midi eteğin içine sokun. Beyaz eyer çantası ve pudra pembesi topuklu ayakkabılar ekleyerek görünümü tamamlayın. 

Oversize ​​deve tüyü rengi bir kazak, mavi uzun, bıçak piliseli bir etekle çarpıcı görünüyor, siyah deri bir clutch çantası, yuvarlak güneş gözlüğü ve şık görünmesi için süet topuklu ayakkabılar ekleyin. 

Zümrüt yeşili pileli bir etekle, salaş gri bir kazak giymek için iyi bir seçimdir. Siyah kedi gözü güneş gözlüğü ve çivili siyah deri clutch çanta ekleyin. Omzu açık gri kazak, parlak mavi bıçak piliseli uzun etek ve beyaz spor ayakkabılarla harika görünüyor.

Tamamen monokrom bir kombinasyon için, krem ​​ rengi V yakalı bir kazak ve bıçak piliseli midi etek görüyoruz. Bu komboyu siyah Birkenstockl terliklerle tamamlayın. 

Oversize gri kazak ve bıçak piliseli gri etek ve gümüş kapitone deri çanta çantası ve işlemeli bilek boy botlar harika bir kombindir.

Eteğiniz parlak renkliyse, onu ton ve nötr tonlarla eşleştirmelisiniz. Kıyafetinizin dengeli görünmesini sağlayacak, ana odak noktası etek üzerinde kalacaktır. Parlak yeşil maksi piliseli etek ve siyah-beyaz uzun kollu bir bluz, bir parti için ideal bir kombinasyon, bu kıyafeti tamamlamak için sarı clutch çanta ekleyin.

Parlak mavi pileli etek, siyah kürk yelek ve siyah uzun kollu bir bluz ile harika görünüyor. Bu kombinasyonu bir beyaz bilek boy botuyla tamamlayın.

Parlak pembe piliseli etekle, puantiyeli beyaz bir gömlek sıkıştırılabilir. Bu görünümü göz alıcı bir siyah kolye, ince bir kemer ve platform topuklu ayakkabılarla tamamlayın.

Havalı siyah V yakalı bir bluz, pırıltılı altın piliseli eteğin içine sıkıştırın.

Basit ve şık tutun, beyaz uzun kollu bir gömlek seçin ve sarı piliseli midi eteğin içine sıkıştırın.

Pileli etek, zarif kıvrımlara ve 1950’lerin ilham verici silüetine sahiptir, bu yüzden bu kadar şık görünür. Köklerinize sadık kalmanızı ve bu parçayı dalgalı bir bluz veya narin bir gömlekle eşleştirmenizi tavsiye ederim.

Fırfırlı krem rengi bir bluz, siyah tayt ve siyah Mary Janes ayakkabı ile tamamlanan parlak gümüş metalik piliseli midi etekle kombinleyin.

Şık bir monokrom görünüm burada. Beyaz bir kargo gömlek, piliseli maksi beyaz bir eteğin içine sıkıştırın.

Fırfırlı beyaz gömleği, siyah bıçak piliseli diz boyu etek ile eşleştirin. Bu kombinasyonu sivri uçlu topuklu siyah ayakkabılar ile tamamlayın.

Fırfırlı açık mavi bluz, parlak metalik bıçak piliseli midi eteğin içine sokulmuş ve siyah burunlu bej topuklu ayakkabılarla tamamlanır.

Klasik bir kombinasyon seçin, beyaz blazer, çiçekli beyaz üst ve çiçeklerle süslenmiş topuklu sandaletlerle tamamlanmış siyah bıçak piliseli eteğe ihtiyacınız olacak.

Neden daha kısa, piliseli bir etek denemiyorsunuz? Güven bana, miniler harika görünüyor. Diz boyu çizme ve özel dikilmiş ceketlerle kolayca eşleştirilebilirler. Büyük boy balıkçı yaka kazaklar, diz boyu çizmeler ve piliseli mini etekler giyen kadınları görmeyi seviyorum. Ayrıca, bacaklarınız kısaysa kesinlikle etek ucu yüksek bir etek seçmelidir.

Mini bıçak piliseli etek ve ayak bileği bantlı siyah ayakkabılarla eşleştirilmiş, siyah crop top kombinleri harikadır. 

Ekose desenli bomber ceket, lacivert renkli, yüksek belli bıçak piliseli mini etekle sıkıştırılmış yarı şeffaf siyah bluz ile eşleştirin. Bu kıyafeti tamamlamak için siyah deri bile boy botları ekleyin.

Gri balıkçı yaka kazak, bu kısa bıçak piliseli eteğe ideal bir şekilde uyar. Bu kıyafeti tamamlamak için siyah deriden sivri uçlu topuklu bootieler ekleyin.

Piliseli Etek Takımlar
Piliseli Etek Takımlar

Piliseli Etek Takımlar

Pileli etekler, son yıllarda moda trendlerinin merkezinde yer alan en sıcak trendlerden biri. Tamamen kadınsı görünmek istiyorsanız, bu en iyi seçeneklerden biridir. Her yaştan ve vücut tipinden kadına uygun klasik parçalardır. Onları çok yönlü kılan çeşitli şekillerde şekillendirebilirsiniz. İşte pileli etekle ne giyeceğinize dair en iyi kıyafet fikirlerinden bazıları…

Deri ceket ve piliseli etek kombini

Deri ceketler, özellikle kırpılmış olanlar, piliseli eteklerle gerçekten çok yakışıyor. Deri ceketler, yıllardır var olan ve çıkacak olan klasik parçalardır. İster resmi ister gündelik olsun, herhangi bir kıyafeti anında yükseltirler.

Piliseli eteği, siyah bir bluz ve deri ceketle şekillendirin ancak her zaman farklı renklerle oynayabilirsiniz. Bu görünümü bazı spor ayakkabılarla tamamlarken, daha parlak bir görünüm için sizinkini her zaman askılı sandalet veya topuklu ayakkabılarla bitirebilirsiniz.

Monokrom piliseli etek kombini

Tek renkli yani monokrom bir görünümü seviyorsanız, o zaman kolay kıyafet siyah pileli etekli siyah deri bir ceket giymektir. Bu görünüm, daha uzun ve daha zayıf görünmek isteyenler için bacaklarını uzatan harika bir kıyafet.

Kazak ve piliseli etek kombini

Basit bir kazak ile pileli etek giymek, her yaş ve vücut şekline sahip kadınlara uygun minimalist ve şık bir kıyafettir.

Kazaklar iş, okul veya kelimenin tam anlamıyla her durum için harika kıyafetler yapar. Bir kazak, dolabınızda pileli etek gibi çeşitli öğelerle şekillendirilebilir. Bu kıyafet sadece anında şık olmakla kalmaz, aynı zamanda sıcaktır ve soğuk havalar için mükemmeldir.

Ofis şıklığı için kırık beyaz piliseli etek ile kahverengi bir kazak kombini her zaman çalışır. Bel kemeri ister ince bir kemer olsun ister kalın bir kemer olsun, bu kombinasyon için her zaman bir kemer bağlayabilirsiniz.

Bodysuit ile piliseli etek kombini

Bir bodysuit ile piliseli bir etek giymek, her ikisi de ultra kadınsı olan iki moda parçasını eşleştirmenin en iyi yollarından biridir. Bir bodysuit ile ilgili en iyi şey, oturduğunuzda veya ayakta durduğunuzda yerinden çıkmaması ve temiz bir görünüm için harika bir parça haline getirmesidir. Oldukça çok yönlü ve rahattırlar, farklı stil ve boyutlarda mevcutturlar. Bodysuit’lerinizi şekillendirebileceğiniz parçalardan biri pileli bir etek içerir.

Bodysuit her zaman içeride olduğu için, size eteğin uzunluğunu seçme özgürlüğü verir. Herhangi bir uzunlukta kelimenin tam anlamıyla pileli etek bu görünümle işe yarayabilir. Eteğiniz ister diz boyu, diz altı, ayak bileğinizin üstünde, hatta maksi uzunlukta olsun, bir bodysuit ile giydiğinizde güzel ve şık görünecekler.

Boyundan askılı bodysuiti, pileli etek ve askılı topuklu ayakkabı ile şekillendirin. Görünümü bir kemerle süsleyin. Pileli etekli bir kot ceket giymek, pileli eteğinizin daha rahat görünmesini sağlamak için güzel bir yoldur.

Denim ceket ile piliseli etek kombini

Denim ceketler sadece giyimi kolay olmakla kalmaz aynı zamanda çok yönlüdür. Yılın her mevsimi boyunca tam anlamıyla giyilebilirler. Halihazırda birkaç parçanız yoksa, farklı kot yıkamalarda bir kot almalısınız çünkü bunlardan çokça yararlanacaksınız.

Piliseli etek, camisole, kot ceket ve ayak bileği botları giyebilirsiniz. Bu kombinasyon hem seksi hem de daha kadınsı parçaların harika bir karışımıdır.

Düğmeli gömlek ile piliseli etek kombini

Düğmeli gömlekler, zahmetsizce şık Audrey Hepburn havası için pileli eteklerle harika görünüyor. Beyaz bir gömlek gerçekten sahip olunması gereken bir şey ve her türlü altını süsleyebilecek tek parçadır. Günlük olarak giyilebilirler veya daha şık bir görünümün parçası olabilirler. Bu kombinasyon, farklı ayakkabı stilleri ile oynamanıza izin verir. Bir çift kedi topuklu ayakkabı giyerseniz, işe hazırsınız. Resmi bir etkinlik veya randevu gecesi için, sadece bir çift stiletto ayakkabıya geçin ve boyunuz ve tarzınız için anında bir artış elde edeceksiniz.

Camisole ile piliseli etek kombini

Camisole modelleri, özellikle dışarısı sıcaksa, dışarıda giymek için harika kadınsı parçalardır. Ayrıca, soğuksa herhangi bir dış giyim eşyasının altına da giyebileceğinden, katlanması da kolaydır. Pileli etek de dahil olmak üzere dolabınızda zaten sahip olabileceğiniz çeşitli şeylerle giyilebilirler.

Beyaz camisole ile pileli bir etek ve bir çift spor ayakkabı harikadır. Spor ayakkabıları, bantlı topuklu veya kapalı topuklu ayakkabılarla değiştirerek giydirilebilecek basit bir görünüm.

Grafik tişört ile piliseli etek kombini

Camisole modelleri, özellikle dışarısı sıcaksa, dışarıda giymek için harika kadınsı parçalardır. Ayrıca, soğuksa herhangi bir dış giyim eşyasının altına da giyebileceğinden, katlanması da kolaydır. Pileli etek de dahil olmak üzere dolabınızda zaten sahip olabileceğiniz çeşitli şeylerle giyilebilirler.

Beyaz camisole ile pileli bir etek ve bir çift spor ayakkabı harikadır. Spor ayakkabıları, bantlı topuklu veya kapalı topuklu ayakkabılarla değiştirerek giydirilebilecek basit bir görünüm.

Grafik tişörtler genellikle cesurdur ve kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlar. Giysiler üzerine sanat yoluyla kendini ifade etme yöntemidir. Kot veya pantolonla giyilen grafik tişörtü görmeye alışkın olabilirsiniz, ancak bu tişörtler daha şık bir görünüm için pileli eteklerle de şekillendirilebilir.

Etek doğuştan kadınsı iken üst kısım çoğunlukla gündelik olduğundan, ayakkabılarınız hangi yöne gideceğinizi belirleyebilir. Yani bu kıyafet, farklı görünümler için farklı ayakkabılarla eğlenmenizi sağlar. Rahat ve rahat bir görünüm istiyorsanız, spor ayakkabılar işe yarayacak. Cilalı ve şık bir görünüm için bantlı sandaletler mükemmeldir.

Pileli eteğini beyaz bir grafik tişört ve bir çift askılı topuklu ayakkabı ile şekillendirdi. Eşleştirmesi için klasik siyah ve beyaz renkleri seçti, ancak diğer iyi koordine edilmiş renkleri tercih edebilirsiniz.

Pileli etek kıyafetinizi bir paltoyla birlikte kullanıldığında, bu kadınsı bitmiş dokunuşu anında ekler. Trençkot ve paltonların, piliseli eteklerin şık görünmesini sağladığı biliniyor. Çeşitli renk ve kumaşlarda mevcut olan paltolar, soğuk havalarda da işlevseldir. Neyse ki, var olan pek çok harika ceket tasarımıyla, günün mükemmel bir şekilde yaratılmış kıyafetinizi sakladıkları konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Böyle bir görünüm için, altına giydiğiniz renklere uygun bir palto almanızda fayda var. Eteğiniz uzunsa, eteğinizin çoğunu kaplayan daha uzun bir palto giymelisiniz.

Ayakkabı seçiminiz, mont seçiminize göre koordine edilmelidir. Oldukça yapılandırılmış, iyi oturan bir yün ceket giyiyorsanız, o zaman en iyi seçeneğiniz bir çift siyah topuklu ayakkabı veya bilek boy botu giymektir. Paltonuz rahat oturuyorsa, spor ayakkabı veya düz ayakkabı gibi gündelik ayakkabılar harika çalışır.

Hoş bir paltoyu, baskılı pileli etek, bir basic tişört ve bazı spor ayakkabılarla şekillendirebilirsiniz.

Mesajlı tişört ile piliseli etek kombini

Bu moda ileriye dönük görünüm için pileli etek ve mesaj tişörtü giyebilirsiniz. Bir mesajlı tişörtü, tıpkı bir grafik tişört gibi, kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmenizi sağlar, ancak bu sefer kelimelerle… Seçtiğiniz renklere dikkat ettiğiniz sürece diğer tişörtler gibi rahatlar. Pileli eteğinizle eşleştirmek için bir mesaj tişörtü tercih ediyorsanız, siyahlar ve beyazlar, her şeyle harmanlandıkları için özellikle kolayca şekillendirilebilir. Pembe piliseli etekli siyah bir mesajlı tişörtü, beyaz spor ayakkabılar ile eşleştirin.

Blazer ceket ile piliseli etek kombini

Şık veya ofise hazır görünmenin en kesin yolu, piliseli etek kıyafetinizle bir blazer giymek olabilir. Bu gardırop parçaları yaşı, şekli veya boyutu ne olursa olsun her kadın içindir ve pileli etek gibi farklı eşyalarla birlikte giyilebilir. Blazerinizi her zaman düğmesiz bırakabilir ya da bunun yerine düğmeli ve belinizi daha da sıkıştırmak için kemer yapabilirsiniz. Klasik bir blazer ceketi, bir camisole ve bu şık görünüm için pileli bir etekle şekillendirebilirsiniz.

Bir bluz ile piliseli etek kombini

Pileli etekli bluz giymek, biraz giyinik hissetmeniz gereken her durumda asla yanlış gidemeyecek şık bir kombinasyondur. İster sizi ofise götürebilecek kadınsı bir görünüm peşinde olun, ister sadece gündelik bir kıyafeti biçimlendirmek istiyorsanız, bir bluz harikadır. Açıklama bluz veya daha basit bir bluz olabilir. Ayrıca ipek veya pamuk gibi farklı kumaşlardan bir bluz tercih edebilirsiniz. Bir çift topuklu ayakkabı giydiğinizde, bu bir ofis ortamı, müşteri toplantısı, randevu gecesi veya başka herhangi bir resmi toplantı için işe yarayan bir görünümdür. Bir fırfırlı bluzu ve siyah pileli eteğiyle çok şık görünüyor ve ardından bir çift bilekten kayışlı ayakkabı giyebilirsiniz.

Bir hırka ile piliseli etek kombini

Pileli etekli hırka giymek, sıcaklığın sıcak ve soğuk arasında bir yerde olduğu ilkbahar veya sonbaharda geçiş havaları için klasik bir temel parçadır. Hırkalar çok kadınsı ve rahat olmalarının yanı sıra çok şık olabilirler. Ayrıca, diz uzunluğundan kısa olanlara kadar çeşitli uzunluklarda gelirler. Pileli eteğinizle, gömleğinizin düğmelerini açarak size aynı anda sıcaklık ve stil katabilirler. Bu eşleştirmenin bir diğer harika yanı, aklınıza gelebilecek her tür ayakkabı ile harika görünmesidir, özellikle de ayakkabı hiçbir şekilde kalın değilse…

Beyaz bir tişört ile piliseli etek kombini

Günlük ve şık bir kıyafet için piliseli etek ve beyaz bir tişört giyebilirsiniz. Beyaz tişörtler sahip olunması gerekenler çünkü sizi her gün kurtarabilirler. Her şeyle iyi görünüyorlar ve temiz ve berrak beyaz bir tişörtle asla yanlış gidemezsiniz. Bu basit, rahat ve şık bir kombinasyon ve unutmayın, beyaz tişörtünüz sade olduğu sürece, beyaz nötr olduğu için kelimenin tam anlamıyla farklı renklerde her tür piliseli eteği de giyebilirsiniz.

Eşleşen bir ceket ile piliseli etek kombini

Takım elbise fikrini seviyorsanız, ona uygun bir ceketle birlikte pileli bir etek almaya değer. Neyi şekillendireceğiniz konusunda fazla düşünmeniz gerekmediğini düşünürsek, bu basit bir eşleştirmedir. Bu, sizi zengin ve şık göstermede uzun bir yol kat eden bir kıyafet. Ekose piliseli eteğini uyumlu bir blazerle şekillendirebilirsiniz ve ardından altına beyaz bir bluz giyebilirsiniz. Bu eşleştirmeye gittiğinizde, daha kısa olanı da yapacağı için, bu kadar uzun pileli bir etek giymek zorunda değilsiniz.

Bir pelerin ile piliseli etek kombini

Blazer ceketleri seviyorsanız, büyük olasılıkla pelerinleri de seviyorsunuzdur. Pelerinler sadece şık ve şık olmakla kalmaz, aynı zamanda hem uzun hem de kısa kollu üstler giymenize olanak tanır. Özellikle siyah bir pelerin seçerseniz, piliseli eteğinizi etkinliğe hazır hale getirebilirler.

Kolsuz bluz ile piliseli etek kombini

Atlet, sahip olduğunuz her şeye uygun, giymesi kolay başka bir parçadır. Pileli eteklerle iyi giderler, özellikle de birbiriyle iyi uyum sağlayan renkler giyerseniz. Anahtar, iyi oturan bir atlet seçmektir. Bol olan hiçbir şey eteğin kadınsı havasına uymaz. Kolsuz bluz ve pilili bir etekle şekillendirdi. Genellikle ne kadar basit ve iyi takılmış atletin olduğunu görünce, her uzunlukta pileli bir etek bununla işe yarayacaktır.

Bir sweatshirt ile piliseli etek kombini

Pileli etek kıyafetinizle daha yaratıcı olmak istiyorsanız, sweatshirt dışarı çıkmak için harika bir seçenektir. Tişörtü başlangıçta rahat giyim olarak veya sadece spor aktiviteleri için giyilmek üzere tasarlanırken, size adım atabileceğiniz daha kadınsı veya feminen bir görünüm vermek için pileli olanlar gibi farklı eteklerle şekillendirilebilirler.

Pembe piliseli etek ve biraz açık ayakkabı ile pembe bir sweatshirt kombini süperdir. Sandalet, spor ayakkabı veya en rahat hissettiğin başka bir çift ayakkabı giymenize izin veren çok kadınsı bir kombinasyon.

Bomber ceketi ile piliseli etek kombini

Bomber ceketler, sadece eğlenceli ve genç bir görünüm isteyen her kadın için işe yarayan harika gündelik parçalardır. Farklı eğlenceli renk ve boyutlarda gelirler. Genellikle pantolon stiline sahip olsalar da, beklenmedik bir görünüm için bombardıman ceketinizi pileli etekle giyebilirsiniz.

Beyaz piliseli etek ve beyaz bir gömlek giyin ve ardından renkli bir bomber ceketi ve spor ayakkabı giyin. Rahat ve şık görünmek istiyorsanız yine de topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Dantelli üst ile piliseli etek kombini

Dantelle ilgili en sıradan görünümleri bile öne çıkaran bir şey var. Pileli etekli dantel üst giymek, her yaştan kadını, kadınsı hissettirecektir. Dantel, ister uzun kollu dantel üst ister kısa kollu olsun, zarif ve şık, klasik ve zamansız. Siyahlar, stil vermesi en kolay olanıdır, sizi öne çıkardıklarından bahsetmiyorum bile. Dantelle ilgili en iyi şey, soğukken üzerine dış giyim katmanıza izin vermesi, ancak yine de şık bir şekilde göz atmasıdır.

Sizi bir randevudan bir etkinliğe veya kızlarla brunch’a götürebilecek bu şık görünüm için dantel bluzu, pembe pilili bir etekle şekillendirin.Bu kombine bir clutch çanta ve bootie ekleyin.

Modaya uygun bir üst ile piliseli etek kombini

Elbette, dolabınızda örneğin tek omuzlu, boyun askılı ve benzerleri gibi birkaç modaya uygun üst kısım bulundurmak harika bir fikirdir. Yalnızca harika görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iyi olan şeylerde geride kalmadığınızı hissetmenize de olanak tanır. Şık bir görünüm için bu üstleri güzel pilili eteğinize sokabilirsiniz.

Off shoulder bluzu, beyaz piliseli etek ve biraz topuklu ayakkabı ile şekillendirin. Bir clutch çanta her zaman bu şık kombinasyonun harika görünmesini sağlar, ancak diğer yapılandırılmış çantaları da seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, pileli etekle giyebileceğiniz şeyler söz konusu olduğunda seçenekler sonsuzdur.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Bralet Kombin Önerileri adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Bizi Instagram’dan da takip etmeyi unutmayın! begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx