Magazin

Alina Boz’un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?

Reklamlar

Alina Boz 14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın başkenti olan Moskova yakınlarında kırsal bir kasabada dünyaya gelmiştir. Dizi ve film sektörünün başarılı isimlerinden birisi olan Alina Boz güzelliği ile dikkat çekmektedir. Annesi Rus Babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz ilkokul yıllarına kadar Rusya’da kalmıştır. Başarılı oyuncu Alina Boz sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Alina Boz kaç yaşında? Alina Boz sevgilisi? Alina Boz hangi dizilerde oynadı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Alina Boz kimdir?

14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın başkenti Moskova yakınlarında bir kırsal kasabada dünyaya gelen ünlü oyuncu ilkokula başlayana kadar Rusya’da yaşamına devam etmiştir. Annesi Rus babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan başarılı oyuncu ailesinin işleri nedeniyle 7 yaşında iken Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır. Türkiye’ye geldiği dönem içerisinde Türkçe öğrenen ve ilkokulu burada tamamlayan başarılı oyuncu özel Gök Jet Havacılık lisesi kabin hizmetleri bölümünden mezun olmuştur.

Lise eğitiminin ardından Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü eğitim ile başlayan Alina Boz, ilkokulda yazılmış olduğu Barış Manço Kültür Merkezi’nde 7 yıl boyunca oyunculuk yapmıştır. Küçük yaşlardan itibaren ilgisini büyüten ve eğitimler alan başarılı isim yer almış olduğu her yapımda üstün başarı göstererek birçok ödüle layık görülmüştür.

Reklamlar
Alina Boz'un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?
Alina Boz’un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?

Dergi çekimleri ve reklam filmlerinde de rol alan başarılı oyuncu ilk dizi deneyimini ise 2013 yılında yayınlanan Cesur Hemşire dizisinde Canan karakterine hayat vermesi ile başlamıştır. Yıldızına parlattığı ve tüm Türkiye tarafından tanındığı dizi ise Paramparça olmuştur. Paramparça dizisinde hayat verdiği Hazal rolü ile sosyal medyada da geniş kitlelere ulaşmıştır. 2016 yılında ilk sinema filminde oynayan Alina Boz, Kaçma Birader isimli yapımda Melis Kahvacï olarak rol almıştır.

2017 yılında Bölük isimli sinema filminde yer alan oyuncu güzel aynı sene içerisinde Sevda’nın Bahçesi dizisinde Defne karakterine hayat vermiştir. 2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde prenses Anastasia Romanova karakterine hayat veren oyuncu aynı yıl içerisinde Elimi Bırakma dizisinde de başrol oynamıştır. Şüphesiz Alina Boz’un en çok dikkat çeken ve en başarılı bulunan bir diğer dizisi ise Netflix’in orijinal dizisi olan Aşk 101’de hayat verdiği Eda karakteri olmuştur.

2021 yılının başlarında ise Maraşlı dizisi ile sahneye çıktı ve burada Mahur karakterini canlandırdı. Başarılı oyuncunun 2022 yıl içerisinde yeni yapımlarda da rol alması bekleniyor. Başarılı oyuncu Alina Boz, özel hayatı ile magazin dünyasının merceğine girdi. Her ne kadar özel hayatını çok fazla magazin gündemine yansıtmamaya çalışmış olsa da başarılı oyuncu güzel Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşaması ile gündeme düştü. Mithat Can ile yaklaşık 3 yıldır ilişki içerisinde olan Alina Boz, aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız sorusuna şu cevabı verdi: “hiç olmadığını sandığın kadar mutlu, huzurlu hissetme hali”. cevabını verdi.

1998 doğumlu olan Alina boz ve Mithat Can Özer arasındaki yaş farkı da bir hayli konuşuldu. Başarılı oyuncu güzel ile Mithat Can Özer arasında 17 yaş farkı var. Başarılı oyuncu güzel sevgilisi ile birlikte yaşamaya başladı. Evlilik iddiaları sorulduğunda ise Alina Boz, bu iddiaların yalan haber olduğunu açıkladı.

Reklamlar

Alina Boz kaç yaşında?

14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın başkenti Moskova yakınlarında bir kırsal kasabada dünyaya gelen ünlü oyuncu 23 yaşındadır.

Alina Boz aslen nereli?

Annesi Rus babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan başarılı oyuncu ailesinin işleri nedeniyle 7 yaşında iken Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.

Alina Boz hangi burç?

14 Haziran 1998 yılında dünyaya gelen Alina Boz, İkizler burcudur.

Alina Boz boy

Alina Boz'un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?
Alina Boz’un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?

Doğal güzelliği ve kusursuz fiziği ile de dikkat çeken yetenekli oyuncu 1,73 boyundadır.

Alina Boz kilo

Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra fit görünümü ile de dikkat çeken Alina Boz, 50 kilodur.

Alina Boz mesleği

Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü eğitim ile başlayan Alina Boz, ilkokulda yazılmış olduğu Barış Manço Kültür Merkezi’nde 7 yıl boyunca oyunculuk yapmıştır. Başarılı isim oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Alina Boz dizileri

Dergi çekimleri ve reklam filmlerinde de rol alan başarılı oyuncu ilk dizi deneyimini ise 2013 yılında yayınlanan Cesur Hemşire dizisinde Canan karakterine hayat vermesi ile başlamıştır. Yıldızına parlattığı ve tüm Türkiye tarafından tanındığı dizi ise Paramparça olmuştur. Paramparça dizisinde hayat verdiği Hazal rolü ile sosyal medyada da geniş kitlelere ulaşmıştır. 2017 yılında Sevda’nın Bahçesi dizisinde Defne karakterine hayat vermiştir.

Alina Boz'un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?
Alina Boz’un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?

2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde prenses Anastasia Romanova karakterine hayat veren oyuncu aynı yıl içerisinde Elimi Bırakma dizisinde de başrol oynamıştır. Şüphesiz Alina Boz’un en çok dikkat çeken ve en başarılı bulunan bir diğer dizisi ise Netflix’in orijinal dizisi olan Aşk 101’de hayat verdiği Eda karakteri olmuştur. 2021 yılının başlarında ise Maraşlı dizisi ile sahneye çıktı ve burada Mahur karakterini canlandırdı.

  • 2013- Cesur Hemşire (TV Dizisi) (Canan)
  • 2014-2017 Paramparça (TV Dizisi) (Hazal Gürpinar)
  •  2017 Sevda’nın Bahçesi (TV Dizisi) (Defne)
  • 2017 Vatanım Sensin (TV Dizisi) (Prenses Anastasia Romanova)
  • 2018-2019 Elimi Bırakma (TV Dizisi) (Azra Güneş)
  • 2021 Maraşlı (TV Dizisi) (Mahur Türel)

Alina Boz filmleri

2016 yılında ilk sinema filminde oynayan Alina Boz, Kaçma Birader isimli yapımda Melis Kahvacï olarak rol almıştır. 2017 yılında Bölük isimli sinema filminde yer almıştır.

  • 2022 Babamın Öldüğü Gün (Sinema Filmi) (Hale)
  •  2022 Bandırma Füze Kulübü (Sinema Filmi) (Leyla)
  • 2016 Kaçma Birader (Melis Kahveci)
  •  2017 Bölük (Eylül)

Alina Boz estetik mi yaptırdı?

Son olarak Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat veren ünlü oyuncu Alina Boz, hakkında merak edilen bir diğer detay ise güzelliği oldu. Başarılı oyuncunun takipçileri sıklıkla estetik yaptırıp yaptırmadığını merak ediyor. Başarılı oyuncunun yıllar içerisinde ki değişimine göz atıldığında hatlarında bir belirginleşme dikkat çekiyor. Başarılı oyuncunun özellikle çene hatlarında sivrileşme ve burnunda ki değişiklik akıllara estetik iddialarını getirdi.

Alina Boz burnu estetik mi?

Başarılı oyuncunun özellikle çene hatlarında sivrileşme ve burnunda ki değişiklik akıllara estetik iddialarını getirdi.

Alina Boz sevgilisi

Başarılı oyuncu Alina Boz, özel hayatı ile magazin dünyasının merceğine girdi. Her ne kadar özel hayatını çok fazla magazin gündemine yansıtmamaya çalışmış olsa da başarılı oyuncu güzel Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşaması ile gündeme düştü. Mithat Can ile yaklaşık 3 yıldır ilişki içerisinde olan Alina Boz, aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız sorusuna şu cevabı verdi: “hiç olmadığını sandığın kadar mutlu, huzurlu hissetme hali”. cevabını verdi. 1998 doğumlu olan Alina boz ve Mithat Can Özer arasındaki yaş farkı da bir hayli konuşuldu. Başarılı oyuncu güzel ile Mithat Can Özer arasında 17 yaş farkı var. Başarılı oyuncu güzel sevgilisi ile birlikte yaşamaya başladı. Evlilik iddiaları sorulduğunda ise Alina Boz, bu iddiaların yalan haber olduğunu açıkladı.

Alina Boz'un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?
Alina Boz’un estetiksiz halini görenler şaşırdı! Alina Boz sevgilisi kim?

Alina Boz babası kimdir?

Annesi Rus babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan başarılı oyuncu ailesinin işleri nedeniyle 7 yaşında iken Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır. Başarılı oyuncunun babası merak edilmiş olsa da ne yazık ki bilgi bulunmuyor.

Alina Boz İnstagram adresi

Birçok ünlü gibi Boz’da sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında çok sevilen ve benimsenen güzel oyuncu sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Başarılı oyuncu güzel paylaşmış olduğu fotoğraflara hayranları tarafından dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum gelmektedir. Başarılı oyuncu güzel İnstagram platformunda 4.4M takipçiye sahiptir.

Alina Boz İnstagram adresi https://www.instagram.com/alinaboz/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx