Haber

Alişan ve Buse Varol Ayrılığını Emine Erdoğan Önlemiş!

Reklamlar

Alişan ve Buse Varol Ayrılığını Emine Erdoğan Önlemiş! Gazeteci Nurcan Sabur, Al Sana Haber programında Alişan ve Buse Varol’un evliliklerine ikinci şansı verdiklerini söyledi. Nurcan Sabur, Alişan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın araya girmesiyle suların durulduğunu ve barıştıklarını söyledi.

Alişan ve Buse Varol’un çocuklarının doğum günlerini farklı yerlerde kutlayan ve kayınvalidesinin kendi evinde kutladığı doğum gününe kendisinin davet edilmediğini dile getiren Buse Varol ile Alişan’ın boşanacağı iddiası kısa sürede magazin gündeminin trendleri arasına girmeyi başarmıştı. Günlerce evliliklerindeki sarsıntıdan dolayı gündeme oturan çift, geçtiğimiz haftalarda sorunlarını hallederek bu krizi atlattılar.

Zor zamanlar geçiren Alişan ve Buse Varol Emine Erdoğan’ın ricasıyla evliliklerin tekrar gözden geçirerek evliliklerine devam etme kararı verdiler. Aralarındaki suların durulduğu çift şimdilerde sosyal medya hesaplarından birçok foto paylaşıp sevenlerine barıştıkları haberini müjdelediler. Ayrılacakları yönündeki haberleri için üzülen sevenleri sosyal medya platformundaki fotoğrafları karşısında çok sevindiler ve fotoğraflarının altında birçok güzel dileklerini dile getirdikleri yorumlar yapıldı.

Reklamlar

Emine Erdoğan Barışmaları İçin Araya Girdi

YouTube platformunda yayınlanan Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Magazinkolik’in Genel Yayın Yönetmeni olan Nurcan Sabur, ünlü sanatçı Alişan ile Buse Varol’un barışmalarının arka yüzünü anlattı. TRT 1 kanalında program yapan Alişan’a evliliğini kurtarması için yukarıdan talimat geldiğini dile getiren Sabur, “Sayın Emine Erdoğan Alişan’ı da sevdiği için araya girerek Buse ile barışması istedi.

Bu evliliği kurtarın çocuklar, gözden geçirin demiş” ifadelerini söyledi. Bu konuşmanın ardından ünlü sanatçı Alişan ve eşi Buse Varol’un evliliklerinin bir şansı hakettiğini ve evliliklerine kaldığı yerden devam etmelerine karar verdiler.

Selçuk Ölmeseydi Bu Evliliğe Karşı Çıkardı

Buse Varol’un istenmeyen gelin olduğunu dile getiren yorumculardan Seyhan Soylu ise “Suzan Hanım’ın oğlu vefat etti. Selçuk ölmemiş olsaydı bu evliliğe karşı dururdu çünkü Buse Varol sert ve sivri dilli biri diye söyledi. Ancak Alişan yeğenleri ile ilgilenince ve onlara daha fazla yoğunlaşınca Buse Varol’da biraz alınmış olabilir tecrübesizliğinden dolayı. Alişan evlenene kadar annesinden harçlık alan bir çocuktu” diye söyledi.   

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx