Haber

Özcan Deniz’den Sadgar’a Evlilik Teklifi

Reklamlar

Özcan Deniz’den Sadgar’a Evlilik Teklifi! Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı suçlamaları bulunmaktaydı. Fakat Özcan Deniz ilgili davadan beraat etmişti. Söz konusu davanın ardından Özcan Deniz, Feyza Aktan’ı affettiğini belirterek sevgilisi Samar Sadgar’a evlilik teklifi etti. Özcan Deniz’den 23 yaş küçük olan Samar Sadgar hediye edilen tektaş yüzüğü instagram hesapından paylaştı. Sadgar paylaşımda, hoşgeldin hediye gibi geldin açıklamasında bulundu.

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddiası gündemde yer edinmişti. İlgili davada 1 yıla kadar hapis cezası istenilen Özcan Deniz hakkında beraat kararı verildi. Özcan Deniz 8 Mart tarihinde gittiği bir mekanda sahneye çıkarak yaşananlardan sonra Feyza Aktan’ı affettiğini açıkladı. Uzun bir zamandır 26 yaşındaki modacı Samar Sadgar ile sevgili olan Özcan Deniz sürpriz bir hamle yaparak, Sadgar’a evlilik tekilifinde bulundu.

Evlilik Teklifi Sosyal Medya’dan Duyuruldu

Samar Sadgar’dan 23 yaş büyük olan Özcan Deniz 49 yaşındadır. Uzun süredir aşk yaşayan ikili evlilik kararı aldı. Sadgar, sosyal medya hesabından tektaş yüzüğünü göstererek evlilik kararını duyurdu. Deniz ile birlikte çekildikleri fotoğrafları derleyen modacı Samar Sadgar, hoşgeldin hediye gibi geldin açıklamaları ile birlikte romantik bir video paylaşımında bulundu. Ayrıca Özcan Deniz’i de etiketleyerek müjdeyi sevenlerine iletti.

Reklamlar

Özcan Deniz, Sadgar’ın paylaşımına sessiz kalırken, modacı Sadgar’ın yaptığı paylaşımı yorumlara kısıtlaması da gözlerden kaçmadı.

Evliliğe Rızası Yok

Özcan Deniz’in Feyza Aktan’dan ayrıldıktan sonra Samar Sadgar ile aşk yaşamaya başlamasının ardından annesinden onay almadığı ileri sürülmüştü. Özcan Deniz’in annesi oğlu ile evlerini ayırarak, Sadgar ile olan ilişkisini desteklemediğini anlaşılmıştı.

Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Birçok dizi ve filmde oynayarak; şarkıcı, oyuncu ve yönetmenlik tecrübesi edinmiştir.

Özcan Deniz’in oynadığı başlıca dizi ve filmler şu şekilde sıralanabilir;

Reklamlar

Kolay Para, O Şimdi Asker, Asmalı Konak: Hayat, Neredesin Firuze, Ya Sonra, Su ve Ateş, Sevimli Tehlikeli, Her Şey Aşktan, İkinci Şans, Yalan, Karagül, İstanbullu Gelin, Masum ve Güzel, Bir Zamanlar Osmanlı, Haziran Gecesi, Aşkın Dağlarda Gezer, Asmalı Konak, Haziran Gecesi ve Araf.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx