HobiDekorasyon

Evinin Atmosferini Değiştirmek İsteyenlere Kırlent Önerileri

Reklamlar

Koltuk takımlarına uygun şık ve modern kırlent modelleri, Yataş Bedding farkı ile evlerinize konuk oluyor. Koltuklarla aynı renge sahip kırlentler ev dekorasyonlarında etkisiz bir hava oluştururken, kontrast renkler daha canlı ve havalı bir atmosfer yaratabilir. Birbirinden farklı renk ve boyutta kullanabileceğiniz dekoratif modeller, her dekorasyon fikrine uygun tasarımlara sahip. Evinizin atmosferini değiştirmek ve dekorasyon stilinize uygun tasarımlara imza atmak istiyorsanız, dikkate alacağınız birkaç öneri ile bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kırlent Tasarımları ile Bütünleşen Stil Sahibi Evler
Kırlent Tasarımları ile Bütünleşen Stil Sahibi Evler

Kırlent Tasarımları ile Bütünleşen Stil Sahibi Evler

Kırlent tercihi yaparken renk seçimi oldukça önemlidir. Doğru bir renk tercihi tüm dekorasyon objeleri ile bir araya gelerek şık ve uyumlu bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Kırlentleri kullanacağınız alan; modern, minimalist ya da country tarzda döşenmiş olabilir. Bu tarza ekleyeceğiniz renk ve desende kırlent, farklı renklerle kombinlenmiş koltuk takımı ve halı arasındaki geçişi sağlayarak renk paletini kusursuzlaştırabilir. Örneğin; koyu renklere sahip geleneksel ve klasik bir salon tarzına sahipseniz, pastel tonlarda çift yastık kullanabilirsiniz. Daha modern ve minimalist bir salona sahipseniz, koyu renklerle kontrast yaratabileceğiniz tek minderler uygun olabilir.

Koltuklarınızın büyüklüğüne göre, tek ya da çift minder alternatiflerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yataş Bedding Allen serisi; siyahın asilliğini aşkın formülü ile buluşturan tasarımlarla, salonlarınıza özel olarak tasarlanan modeller sunar. Pano baskılı kimya sembolleriyle aşkı odanıza getiren Allen serisi, aynı zamanda yumuşaklığı ile göz doldurur.

Reklamlar

Yataş Bedding’in bir diğer eşsiz tasarımlı dekoratif kırlent modeli Perla, odalarında sevimli ve sempatik bir etki yaratmak isteyenlerin tercih ettiği alternatifler sunar. Boncuk elyaf iç dolgusu, alt kısmında bulunan gizli fermuarı ve baskılı puantiye deseni ile odalarınızı değiştirecek modellere sahiptir. %100 polyester iç dolgusu ile sadece 400 gr ağırlığında olan bu model ile, baharın farklı ritimlerini evinizde hissedeceksiniz.

Kırlent Önerileri
Kırlent Önerileri

Dekoratif yastık tercihi yaparken dikkat edilecek bir diğer önemli nokta ise; boyutu ve şeklidir. Sıklıkla kare şeklinde tercih edilen modeller, son yıllarda dikdörtgen ve oval modeller ile ön plana çıkmaktadır. Koltuğunuzda yer alan tüm kırlentlerin aynı boyutlarda ve şekillerde olması sıkıcı gözükebilir.

Bu nedenle, dikdörtgen ve kare şeklinde iki farklı büyüklükte kırlent modeli tercih edebilir, fon renklerini birbirlerine uyumlu ya da kontrast renklerden tercih ederek tasarımsal bütünlük sağlayabilirsiniz. İki farklı boyutuyla modern ve şık bir tarz yaratmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Yataş Bedding Lovel serisi; gold, koyu yeşil, su yeşili, mor, pudra ve bej renkleri ile koltuklarınızda mükemmel bir uyum yakalayabileceğiniz seçeneklere sahiptir. Kadifenin yumuşak ve elegan yapısı ile yaşam alanlarına tazelik taşımak isteyenlerin tercihi Lovel serisi kırlent modelleri sizi kendisine hayran bırakacak.

Dekorasyon Fikirleri ile Bütünleşen Kırlent Kullanımı
Dekorasyon Fikirleri ile Bütünleşen Kırlent Kullanımı

Dekorasyon Fikirleri ile Bütünleşen Kırlent Kullanımı

Dekoratif yastıkları koltuk takımında nasıl kullanacağınıza dair belli başlı kurallar yoktur fakat dekoratif etkiyi maksimum düzeyde kullanmak için birkaç ufak dokunuş yeterli olacaktır. Geleneksel ve klasik bir salon tasarımında aynı renge sahip çift minderler kullanılabilir. Garantici ve hemen hemen tüm klasik görüşlere uygun olan bu kullanım, risk almayanların tercih edebileceği bir yöntemdir.

Reklamlar

Daha modern ve çağdaş bir salon tasarımı planlıyorsanız, bazı renkleri ve desenleri birbirine karıştırma özgürlüğüne sahipsinizdir. Herhangi bir kurala bağlı olmadan dilediğiniz sayıda ve renkte kırlent kullanabilir ve dinamik bir dekor elde edebilirsiniz.

Kırlentlerinizin yarısını düz bir renkte diğer yarısını ise düz renge uygun karıştırılmış desenlerde kullanabilirsiniz. Kırlentlerinizi püskül, boncuk ve diğer çeşitli aksesuarlar ile renklendirebilir, tamamen size özel bir yastık modeline sahip olabilirsiniz. Yataş Bedding, avantajlı kırlent fiyatları ile erişilebilir modayı ve ruha dokunan tasarımları yaşam alanlarınıza getirir. Salonlarınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız bu değerli seçkiden en uygun dekoratif yastık modelini tercih edebilirsiniz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx