Haber

Şeyma Subaşı Sevgilisi Meedo Alsaloussi İle Ayrıldı !

Reklamlar

Şeyma Subaşı Sevgilisi Meedo Alsaloussi İle Ayrıldı ! Şeyma Subaşı, uzun bir zamandır yurt dışında yaşamaktaydı. Şeyma Subaşı, 1,5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Meedo Alsaloussi ile evlilik kararı almıştı. Akabinde, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; yaşadıkları anlaşmazlıklar neticesinde Meedo Alsaloussi ile yollarını ayırdıklarını söyleyen Subaşı gündem olmuştu.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşanmasının ardından yurt dışında yaşamaya başladı. Mısırlı iş insanı Meedo Alsaloussi ile 1,5 yıldır aşk yaşayan Şeyma Subaşı evlilik kararı almıştı. Düğün hazırlıkları konusunda çalışmalara başlayan çiftten ayrıldıkları kararı duyuruldu.

Şeyma Subaşı Sosyal Medya’dan Duyurdu

Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün kızı Melisa’yı ve ailesini görebilmek için Türkiye’ye döndü. Ayrıca Türkiye’ye dönen Şeyma Subaşı, sosyal medya aracılığıyla sevgilisi ile ayrıldıklarını açıkladı.

Reklamlar

Şeyma Subaşı, yapmış olduğu paylaşımda, herkesin bildiği ve tanık olduğu 1,5 yıllık sevgilisi Meedo Alsaloussi ile yaşadıkları birlikteliği ortak karar olarak sonlandırdıklarını belirtti. Ayrıca, her ilişkide olabileceği gibi ikili arasında da uyuşmazlıklar olduğunu belirten Subaşı, karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde yollarını ayırdıklarına değindi. Son olarak ise, almış oldukları kararı ve yaşadıkları hassas süreci, değerli takipçilerinin ve basın mensuplarının da anlayışla karşımasını rica etti.

Bazı Fotoğrafları Kaldırmadı !

Ayrılık kararı alındıktan sonra Şeyma Subaşı bazı ortak fotoğraflarını İnstagram hesabından silmedi. Bu fotoğrafların arasında, evlilik teklifi çekimlerinin de olması gözlerden kaçmadı.

Meedo Alsaloussi Kimdir?

Şeyma Subaşı ile evlilik kararı alıp ayrıldıktan sonra en çok sorulan sorulardan birisi de Meedo Alsaloussi kimdir? sorusu olmuştur.

Peki Meedo Alsaloussi kimdir? hemen cevaplayalım.

Reklamlar

Tam adı Muhammed Al Saloussi olarak geçen Meedo Alsaloussi, 36 yaşındadır. Meedo Alsaloussi, ABD’nin Floride eyaletinde yer alan Alsaloussi Holding’te yöneticilik görevi yapmaktadır. Ayrıca üzerine toplamda 11 adet şirket bulunmaktadır.

2020 yılında yayınlanan En Zengin Araplar listesinde de yer alan Meedo Alsaloussi, listede 18’inci yeri almıştı. Meedo Alsaloussi’nin yıllık geliri ise 1.2 milyar dolar olarak belirlenmiştir.

Meedo Alsaloussi, Şeyma Subaşı ile evlilik kararı almıştı. Aralarında uyuşmazlıklar yaşayan çift, karşılıklı saygı çerçevesi içerisinde ayrıldıklarını duyurdu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx