Magazin

Feridun Durgut kimdir? Ferishope67 kimdir?

Reklamlar

Feridun Durgut İnstagram platformunda Ferishope67 kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan başarılı isim hızla yükselişe geçmiş ve fenomen olmuştur. Yapmış olduğu eşsiz paylaşımlar ile oldukça sevilerek takip edilmeye başlanılan Durgut bir anda viral olmuştur. Yakışıklılığının yanı sıra paylaşımları ile de beğenilen sosyal medya fenomeni isim takipçileri ise hayatını merak etmeye başladılar bile.

Feridun Durgut kimdir? Ferishope67 kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Feridun Durgut kimdir? Ferishope67 kimdir?
Feridun Durgut kimdir? Ferishope67 kimdir?

Ferishope67 kimdir?

Sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimleri arasında yerini alan Durgut, Ferishope67 kullanıcı ismi ile paylaşımların ara vermeden devam ediyor. 30 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda bir Aslan burcu erkeği. Aslen Zonguldaklı olan başarılı sosyal medya fenomeni isim yaşamını Almanya’da devam etmektedir. Kalite müfettişi olarak çalışan başarılı sosyal medya fenomenin bir ablası vardır. Şu an ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olan sosyal medya fenomeni takipçilerimi bir diğer merak ettiği konu ise sevgilisi oldu. Özel hayatını sır gibi saklayan sosyal medya fenomeni isim sevgilisini adeta sır gibi sakladı. Uzun zamandır merak edilen bu konu hakkında başarılı isim sevgilisinin isminin Ceren olduğunu post paylaşımında bulunarak gösterdi.

Reklamlar

Feridun Durgut kaç yaşında?

Ferishope67 kullanıcı isimi ile Youtube ve İnstagram platformunda vloglar ve hayatı hakkında paylaşımlarında bulunan Durgut’un takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise yaşı oldu. 30 Temmuz 1994 yılında dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 27 yaşında.

Feridun Durgut aslen nereli?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Zonguldaklıdır ancak yaşamına şuan Almanya’da devam etmektedir.

Feridun Durgut hangi burç?

Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Durgut’un burcu oldu. Bizler bu konuyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 30 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim Aslan burcudur.

Feridun Durgut’un boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Ferishope67 kullanıcı isimli Durgut’un takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 1.82 boyunda olan fenomen isim 75 kilodur.

Reklamlar
Ferishope67 kimdir?
Ferishope67 kimdir?

Feridun Durgut’un sevgilisi var mı?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığına dair sorular sorulmaya başlanması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni sevgilisini açıkladı. Başarılı isim kaza geçirdikten sonra ki 6 yılın ardından ise sevgilisi Ceren ile tanışmıştır.

Feridun Durgut’un mesleği ne?

Kalite müfettişi olarak çalışan başarılı isim şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olmaktadır.

Feridun Durgut ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Durgut üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Feridun Durgut nerede yaşıyor?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Zonguldaklıdır ancak yaşamına şuan Almanya’da devam etmektedir.

Feridun Durgut’un telefon numarası?

Ünlü Youtube ve İnstagram fenomeni kaza geçirdikten sonra iyileşme sürecini takipçileri ile paylaşmaya başlamıştı takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin telefon numarasını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Feridun Durgut neden tekerli sandalye kullanıyor?

Ünlü Youtube ve İnstagram fenomeni isim geçirdiği bir kaza sonucunda omurilik felci geçirmiştir.

Ferishope67 kimdir?
Ferishope67 kimdir?

Feridun Durgut sosyal medya hesapları

Sosyal medya dünyasının usta isimlerinden birisi haline gelen Ferishope67 kullanıcı isimli Durgut’a ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Feridun Durgut Youtube

1 Mart 2012 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile paylaşımlarına başlayan sosyal medya fenomeni isim burada günlük yaşamından kesitler çekerek takipçilerinin beğenisine sunuyor. Başarılı isim bu platformda 3B aboneye ulaştı.

Feridun Durgut İnstagram

İnstagram hesabında Ferishope67 hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Durgut’un instagram da ise 18B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nisanur Neşeli kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx