Magazin

Nisanur Neşeli kimdir? Kaç yaşında? Hangi okulda okuyor?

Reklamlar

YouTube platformunun genç ve en gözde isimlerinden biri olan Nisanur Neşeli ile bugünkü magazin listemize devam ediyoruz. 16 yaşındaki genç fenomen hem YouTube hem de Instagram platformlarında ürettiği içerikler ile geniş hayran kitlelere ulaşmayı başardı. Takipçileri de sık sık arama motorlarında genç fenomen hakkında sorular sormaya başladılar. Bizler de siz değerli okurlarımızın istekleri doğrultusunda Nisanur Neşeli hakkındaki bütün detayları yazımızda derledik

Nisanur Neşeli kimdir? Kaç yaşında? Hangi okulda okuyor? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Nisanur Neşeli kimdir?
Genç Youtuber Neşeli kimdir?

Nisanur Neşeli kimdir?

Sosyal medya dünyasına genç yaşta adım atan Nisanur Neşeli 22 Nisan 2005 tarihinde dünyaya gelmiştir. 16 yaşında olan genç fenomen aynı zamanda Boğa burcudur. Aslen Makedonyalı olan sosyal medya fenomeni Yugoslav göçmenidir. Yaşamını İstanbul’da devam eden genç Youtuber kolejde okuduğunu dile getirmiştir. Ancak ne yazık ki hangi okulda okuduğu hakkında bir açıklama yapmamıştır. Üç kardeş olan genç menemenin bir abisi ve bir ablası vardır. Birçok dizi ve filmler oyunculuk teklifleri alan genç fenomen eğitimi nedeniyle bu teklifleri reddetmiştir. Başarılı fenomenin hayalindeki meslek ise haber spikeri olmaktır. Takipçileri sık sık başarı sosyal medya fenomenin ablası hakkında adı sorular sormuştur. Nisanur YouTube kanalında ablasının adının Edanur olduğunu ve aralarında 9 yaş olduğunu dile getirmiştir.

Reklamlar

Nisanur Neşeli kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasına genç yaşta adım atan ve geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran fenomen güzel 16 yaşındadır.

Nisanur Neşeli aslen nereli?

Aslen Makedonyalı olan sosyal medya fenomeni Yugoslav göçmenidir. Ancak sosyal medya fenomeni güzel yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Nisanur Neşeli hangi burç?

22 Nisan 2005 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Neşeli’nin burcu oldu. 22 Nisan 2005 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Boğa burcudur.

Nisanur Neşeli’nin boyu ve kilosu?

 Youtube platformunda bir çok başarıya imzasını atan başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 1.55 uzunluğunda olan genç fenomen güzel 42 kilodur.

Reklamlar
Nisanur Neşeli kimdir?
Genç Youtuber Neşeli kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Yenilenen dijital platformlar ile birlikte en çok ilgi gören sosyal mecra Youtube oldu. Youtube platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomenin hayatında şuan kimse yer almıyor.

Nisanur Neşeli hangi okulda okuyor?

Yaşamını İstanbul’da devam eden genç Youtuber kolejde okuduğunu dile getirmiştir. Ancak ne yazık ki hangi okulda okuduğu hakkında bir açıklama yapmamıştır.

Nisanur Neşeli ne kadar kazanıyor?

Youtube platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Nisanur Neşeli telefon numarası ne?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin telefon numarasını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Nisanur Neşeli kimdir?
Nisanur Neşeli kimdir?

Nisanur Neşeli’nin annesi kim?

 Youtube platformunda bir çok başarıya imzasını atan başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise fenomen güzelin annesinin kim olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nisanur Neşeli sosyal medya hesapları

Başarılı sosyal medya fenomeni güzele ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Nisanur Neşeli Youtube

24 Eylül 2014 tarihinde açtığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Neşeli’nin bu platformda 217B abonesi oldu.

Nisanur Neşeli İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çekenNeşeli’nin instagramda ise 71B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx