Teknoloji

Sanal Numara Nedir? Nereden Alınır?

1 dakikada sanal numara nasıl alınır? WP kullanarak sanal WhatsApp numarası alabilirsiniz. Sanal numaranız olduğunda, sms onay ve sms’lerinizi kontrol edebilir veya başka bir numaraya mesaj gönderebilirsiniz. Bir telefon numarası ile kaydolmak yerine, çoğu kişi mobil onay ile sanal bir numara alabilir. Bu sanal numara alma tek seferlik bir kod almak için kullanabilir.

Telefon kaydı gerektiren WhatsApp, Telegram ve benzeri platformlar, sanal bir numara almanızı sağlar. Bazı platformlar bu hizmeti ücretsiz olarak sunarken bazıları ücretli bir hizmet sunmaktadır. İnternetten alınan bir fake numara alma yöntemi kullanılabilir.

Bu fake numara ile telefon numarasını kullanarak mesaj gönderebilir ve arama yapabilirsiniz. Sanal numara, WhatsApp, Facebook, Instagram, Telegram gibi platformlara ve benzeri telefon numaralarına kayıt olmanızı ve bunları kullanmanızı sağlar.

Sanal numara için sms onay sitesi size sanal numara nasıl alınır hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapar. Bu konuyu kapsamlı bir şekilde araştırdık ve burada sanal numara nasıl alınır onu anlatıyoruz. Sanal numara hizmetleri genellikle ücretlidir, ancak bazı platformlar ücretsiz hizmetler de sunar.

En Hızlı Şekilde Sanal Numara

WhatsApp ve Telegram gibi çeşitli sosyal medya uygulamalarına kayıt olurken nasıl sanal numara alınacağı konusunda araştırmalar yapılmıştır. Burada zaten birçok kişinin kullandığı bir yöntemden bahsediyoruz.

Burada sanal telefon numarasını nereden alacağınızı ve whatsapp, instagram gibi sosyal medyalarda nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Sanal numaralar genellikle WhatsApp ve Telegram gibi uygulamalara kayıt olurken tercih edilmekle birlikte bir sevgili veya arkadaş tarafından engellendiğinde mesaj göndermek için de kullanılıyor.

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Daha önce de belirtildiği gibi, kullanıcıların bir tane numara oluşturmak için yalnızca İnternet’e erişmeleri gerekir. Ardından, IP telefon hizmetleri sağlayan bir site seçmeniz gerekir. Büyük bir şirket olmak zorunda değil.

Bir sosyal ağa girmek isteyen sıradan kullanıcı kişilere göre kullanımı kolay bir web servisi yeterli olacaktır. Bu sitelerden biri de SMS REG Aktivasyon SMS Hizmetidir. Bu, daha önce hiç kullanılmamış devasa bir veritabanıdır. Buradaki kiralama fiyatları çok ucuz.

Sanal Numaranın Amacı, Özellikleri ve Faydaları

Sosyal ağlara kayıt olurken kısa mesaj almak için kullanılır. Kiralanan süre 5 dakika ile 1 gün arasındadır. Hizmetin maliyeti semboliktir.

Bu alan web sitesi kaydı için kullanılmaz, ancak öncelikle telefon, SMS/MMS ve faks mesajlarını alıp göndermek için kullanılır. Bu tür numaralar, çeşitli bölgelerdeki taşıyıcılar tarafından (genellikle uzun vadeli olarak) kiralanır. Hizmetin özü şudur: Bir abone (işletme) bir bölgededir ve başka bir bölgede çalışıyor.

SMS Almak İçin Sanal Numara

Sosyal medyada geziniyorsanız ve çalışanlarınız etrafta gezinirken sürekli olarak yeni hesaplar kaydetmeniz gerekiyorsa, bu bilgi işinize yarayacaktır. Yeni bir hesap açmak için yeni bir SIM kart almanıza gerek yok.

Sosyal hesabınızı açtığınızda SMS almak için sanal numaranızı kullanın. Esas olarak yabancı numaralara hizmet eder, ancak Rusça hizmetler de vardır. Numara size sadece bir kez verilir! Sanal numaralandırma hizmetleri ve bunların nasıl kullanılacağına ilişkin birçok video mevcut.

Sanal Telefon Numarası

Çoğu web hizmeti ve sosyal ağ, kullanıcıların kayıt sırasında bir telefon numarası girmesini gerektirir. Kişisel verilerin korunması açısından bu akıllı bir adımdır. Hesabınıza çift kimlik doğrulama ile erişin (şifrenizi ve SMS formatında gönderilen özel bir kodu kullanarak). Ancak, bazen bu bir sorun olabilir.

Örneğin, birinin aynı kaynakta başka bir sayfaya ihtiyacı var ve yalnızca bir telefon araması kullanabilir. Bu hizmeti İnternet üzerinden kullanmak, diğer abonelere yönelik aramaları ve mesajları yönetmenizi sağlar (hizmet genellikle bir cihazla ilişkilendirilmez ve bağlantılar uzaktan yapılır.)

Site adresi: https://smsonay.org

admin

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx