Magazin

Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!

Simay Barlas estetiksiz hali? Simay Barlas sevgilisi kim? Simay Barlas kaç yaşında?

Reklamlar

Simay Barlas  Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat veren başarılı isim güzelliğiyle son zamanların en çok merak edilen isimlerinden birisi haline geldi. Ünlü basketbolcu ile aşk yaşayan Simay Barlas özel hayatı ile de merak ediliyor. Simay Barlas sevgilisi kim? Simay Barlas kaç yaşında? Simay Barlas estetik mi yaptırdı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için de yazımızda hazırladık.

Simay Barlas kimdir?

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barlas, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisi ile merhaba diyen başarılı isim burada Öykü karakterine hayat vermiştir.

2017 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane isimli televizyon dizisinde Naz karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide Gökçe karakteri ile izleyici karşısına çıkan Simay Barlas, 2020 yılında ise Zalim İstanbul dizisinde en sevilen karakteri Damla’ya hayat vermiştir.

Reklamlar
Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!
Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!

2021 yılından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandırmaktadır. Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandıran başarılı oyuncu performansı ve güzelliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sevgilisi ile birlikte gittiği Paris tatilinden güzel anları paylaşan Simay Barlas, son olarak sevgilisi Soner Korkmaz ile el ele yaptığı paylaşımda takipçileri tarafından binlerce beğeni ve güzel yorumlara boğuldu. 2021 yılından bu yana Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat veren güzel oyuncu Instagram hesabında kısa bir süre önce uzun zamandır sevgili olduğu Soner Korkmaz ile el ele ilk defa paylaşımda bulundu. 

Simay Barlas kaç yaşında?

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barlas, 23 yaşındadır.

Simay Barlas aslen nereli?

Başarılı isim doğma büyüme İstanbulludur.

Reklamlar

Simay Barlas hangi burç?

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barlas, Boğa burcudur.

Simay Barlas boyu ve kilosu?

Güzelliği ve fit görünümü ile dikkat çeken oyuncu güzel 1.66 boyunda 47 kilodur.

Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!
Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!

Simay Barlas mesleği

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barlas, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur

Simay Barlas dizileri

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisi ile merhaba diyen başarılı isim burada Öykü karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane isimli televizyon dizisinde Naz karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide Gökçe karakteri ile izleyici karşısına çıkan Simay Barlas, 2020 yılında ise Zalim İstanbul dizisinde en sevilen karakteri Damla’ya hayat vermiştir. 2021 yılından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandırmaktadır. Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandıran başarılı oyuncu performansı ve güzelliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

  • 2014 Paramparça Öykü
  • 2017 Adı Efsane Naz
  • 2016 Hayat Bazen Tatlıdır Gökçe
  • 2020 Zalim İstanbul Damla
  • 2021/ Günümüz Aziz Efnan

Aziz dizisi Efnan kimdir?

Aziz dizisinde hayat verdiği Efnan karakterini başarılı oyuncu Barlas şu şekilde anlatıyor;
“Efnan benim adım… Efnan cennetteki güzel gözlü kız demek… Anam cehennem gibi bir evde dünyayı getirmiş. Açlığın, fakirliğin, zulmün içine… Anam koymuş adımı. Dünyada veremediği cennete adım da yaşatsın istemiş. Küçücüktüm öksüz kaldım. Ama söz verdim ben ağlamayacağım. O zalım babama inat güleceğim diye anamın mezarı başında. Talim de hep kaç yatacak değil ya bana, elbet bir yerde gülecek yüzüme dedim. Gülmedi. Yokluk, sefalet, eziyet yakamı bırakmadı. Ben hep bir gün biri gelecek dedim. Gelip beni bu cehennemden çıkaracak.

Aziz’i gördüğün vakit anladım. O benim kalu beladan anlama yazılandır. Allah’a yemin ettim o gece ondan başkasını sevmeyeceğim. Kader bizi bir daha karşılaştıracaktı. Bir gün döndü geldi. O gündür benim bütün bayramlarım. Lakin ben onun dünyasında bir diken, bahçesinde bir bataklık gülü gibi kalacağımı, kalbimin böyle acıyıp parça parça olacağını nereden bilecektim?”

Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!
Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!

Simay Barlas sevgilisi kim?

Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandıran başarılı oyuncu performansı ve güzelliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sevgilisi ile birlikte gittiği Paris tatilinden güzel anları paylaşan Simay Barlas, son olarak sevgilisi Soner Korkmaz ile el ele yaptığı paylaşımda takipçileri tarafından binlerce beğeni ve güzel yorumlara boğuldu. 2021 yılından bu yana Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat veren güzel oyuncu Instagram hesabında kısa bir süre önce uzun zamandır sevgili olduğu Soner Korkmaz ile el ele ilk defa paylaşımda bulundu. 

Simay Barlas estetiksiz hali!

Başarılı oyuncu Simay Barlas hakkında sıklıkla estetik iddiaları yapılmış olsa da başarılı oyuncu bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Doğal güzelliği ile dikkatleri çeken Barlas’ın estetik yaptırmadığı düşünülmektedir.

Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!
Simay Barlas basketbolcu sevgili akımını takip etti!

Simay Barlas İnstagram adresi

2021 yılından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Aziz dizisinde Efnan karakterini canlandıran Barlas, sosyal medya dünyasında da kısa zamanda trend isimlerden birisi haline geldi. Başarılı oyuncu güzel İnstagram platformunda 1.7 milyon takipçiye ulaştı.

Simay Barlas İnstagram adresi https://www.instagram.com/simaybarlass/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Fırat Tanış nereli? Fırat Tanış ve Kübra Tanış! hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx