Magazin

Sena Suzan Şen Kimdir?

Reklamlar

Sena Suzan Şen 22 yaşında İstanbul Üniversitesinde İşletme bölümü okuyan genç youtuberdir. Sena Suzan Şen kimdir? Eğitim hayatı, boyu, kilosu, aslen nereli olduğu ve ailesi, sevgilisi kimdir gibi sorulara yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

Sena Suzan Şen kimdir?

Sena Suzan Şen Kaç Yaşında?

Sena Suzan Şen 2020’nin Temmuz ayında 22 yaşına girmiştir.

Sena Suzan Şen’in Boyu

Sena Suzan Şen’in boyu 1.65 cm’dir.

Reklamlar

Sena Suzan Şen’in Kilosu

Sena Suzan Şen’in Kilosu 52’dir.

Sena Suzan Şen
Sena Suzan Şen

Sena Suzan Şen Aslen Nereli?

Sena Suzan Şen’in dedeleri Trabzonludur. Sonrasında Zonguldak’a yerleşmişlerdir. Annesi Antalyalıdır. Ancak Sena doğma büyüme İstanbulludur.

Sena Suzan Şen’in Ailesi

3 kardeşlerdir ve 2 tane kardeşi vardır. Babası ile nadiren görüştüğünü söyleyen Sena Suzan Şen kendisinin annesine benzediğini söylüyor. Sena Suzan Şen annesini 4,5 yaşındayken kaybetmiştir.

Sena Suzan Şen’in Eğitimi

Sena Suzan Şen Fen Lisesinde bir süre okuduktan sonra nakil almıştır. Şimdilerde İstanbul Üniversitesinde işletme bölümü okumaktadır.

Reklamlar
Sena Suzan Şen - Doğuş Ali Özgün
Sena Suzan Şen – Doğuş Ali Özgün

Sena Suzan Şen Sevgilisi

Sena Suzan Şen ailesinden ayrı arkadaşı ile birlikte yaşamaktadır.  Sevgilisinin ismi Doğuş Ali Özgün’dür ve evlenmeyi düşünmektedir. Doğuş Ali ile aynı okulda aynı bölümde okumaktadırlar.

Sena Suzan Şen Hakkında

Sena Suzan Şen, Küçükken de bir şekilde sahnede olmak istediğini söylemektedir. Bir erkekte en çok dikkat ettiği şeyin cılız olmaması ve karakter olarak dürüst, sadık ve olgun olmasıdır. Sena Suzan Şen’in en sevdiği çizgi film adventure time’dir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx