Haber

Müge Anlı Vedat Alexander Hikayesi Alman Basınında!

Reklamlar

Müge Anlı Vedat Alexander Hikayesi Alman Basınında! İzmir’de daha henüz 2 yaşındayken ablası ile beraber cami avlusuna bırakılan, daha sonra ise Alman karı koca tarafından evlat edinilen Vedat Alexander Schlienbecker, Müge Anlı programı sayesinde 33 yıl sonra kendi biyolojik ailesine kavuşmayı başarmıştı.

Müge Anlı’nın tek bir fotoğraf karesi ile dakikalar içerisinde ulaşmayı başardığı Mardinli aile, sesini ve yüzünü dahi görmedikleri evlatları Vedat Alexander ile canlı yayın programında gözyaşlarının sel olduğu bir kavuşmaya imza atmıştı.

Müge Anlı Vedat Alexander Hikayesi Çok İlgi Görmüştü!

Müge Anlı Vedat Alexander Hikayesi Türkiye’de büyük ilgi uyandırmıştı. Günlerce hatta haftalarca konuşulan 33 yıllık bir mucize olan olay, Alman basınında da çok konuşulmayı başardı. ‘Bir televizyon programı işleri tersine çevirir’ başlığı adı altında Türkiye’nin en başarılı program sunucu olarak tanıtılan Müge Anlı için “Tek kelime Türkçe bilmeyen Vedat’ı programına davet etti.

Reklamlar

Orada bir tercüman yardımıyla başından geçen hikayesini anlattı ve yarım saat içerisinde ilk olarak babası programa bağlandı” ifadelerine yer verdi. Vedat Alexander’ın hala bu olayın etkisinde ve gerçekleştiğine hala inanamadığı ifade edilen haber, Alman basınında çok büyük yankı uyandırdı.

 

“Aileni Bulacak Biri Varsa O Müge Anlı’dır”

Müge Anlı Vedat Alexander Hikayesi ile programa damgasını vurmuştu. 33 yıllık hayatı boyunca kim olduğunu bilmeden yaşayan Vedat Alexander’ın, Müge Anlı ve ekibi sayesinde 19 kardeşe ve kalabalık iki aileye sahip olduğuna yer verilen haberde Vedat Alexander Schlienbecker de şu şekilde ifadelere yer verdi; “Tüm sosyal ağlarda denedim ama dönüm noktası bu program oldu.

Müge Anlı ve ekibi, Türkiye’nin en tanınmış ünlü bir sunucusu. Tanıştığım bütün herkes bana dedi ki ‘Aileni bulacak ve kavuşturacak biri varsa, o Müge Anlı ve ekibidir. Müge Anlı’nın programına katıldım ve yarım saat sonra öz babam aradı.

Öz annemle tanıştığım ve kavuştuğumda ise mutluluktan tamamen kendimden geçmiştim.” Bu sözlerine yer veren Vedat Alexander Schlienbecker, Müge Anlı ve ekibine sonsuz minnettar olduğunu ve ailesine kavuştuğu için çok teşekkürlerini iletti. Almanya’da da çok yankılanan bu haberin Müge Anlı sayesinde olduğunu dile getirdi.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx