Magazin

Ulaş Tuna Astepe kimdir? Sevgilisi kim? Evleniyor mu?

Reklamlar

Ulaş Tuna Astepe, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor! Yakışıklı oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan TRT’de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa karakterine hayat verecek. Sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği Ulaş Tuna yakışıklılığının yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Takipçileri tarafından oldukça merak edilen bir isim haline gelen Astepe hakkındaki bütün detayları siz değerli okurlarımız için yazımızda derledik.

Ulaş Tuna Astepe kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ulaş Tuna Astepe kimdir?
Ulaş Tuna Astepe kimdir? Barbaroslar dizisinin Barbaros Hayrettin Paşa’sı kimdir?

Ulaş Tuna Astepe kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların başarılı oyuncularından birisi haline gelen Ulaş Tuna Astepe 1 Ocak 1988 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İstanbul lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü kazanan ve buradan mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni isim 2008 yılında kostüm asistanlığı yaparak başladığı oyunculuk hayatına tiyatro ve televizyon projelerinde yer alarak devam etmiştir.

Reklamlar

İlk zamanlar tiyatro oyunlarında yer alan başarılı oyuncu Cam Yapraklar ve Bayrak oyunda göstermiş olduğu yetenekleri ve yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve televizyon dünyasına da adım atmıştır. Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Karadayı dizisi ile merhaba diyen Ulaş Tuna dizide Orhan Kara karakterine hayat vermiştir. Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya adlı dizide Alaz karakteri ile yıldızını parlatan başarılı ismi adının en çok geçtiği yapım ise Sen Anlat Karadeniz dizisi ile olmuştur.

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karakterine hayat veren başarılı oyuncu buradaki başrol karakteri ile izleyicilerin gönlünde adeta taht kurmuştur. Ailesi ile de bir hayli merak edilen başarılı oyuncu verdiği bir röportajda babasına küçük yaşta kaybettiğini arkasından da annesini kaybettiğini açıklamıştır. Bir abisi olduğunu dile getiren başarılı oyuncu küçük yaşta anne ve babasını kaybettikleri için bütün sorumluluğu abisinin üstlendiğini dile getirmiştir. 

Özel yaşamını gözlerden uzakta yaşamaya dikkat eden başarılı oyuncu sevgilileri ile de sık sık gündeme gelmiştir. Takipçilere arama motorlarında Ulaş Tuna hakkında her ne kadar soru sormuş olsalar da başarılı isim özel hayatımı sosyal medya yansıtmaktan kaçınmaktadır. 2018 yılında Cansu Baydar ile ilişki yaşadığı bilinen başarılı isim bu konu hakkında açıklama yapmamıştır

Ulaş Tuna Astepe kaç yaşında?

Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra yakışıklılığı ve ilesine olan düşkünlüğü ile de dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna 1 Ocak 1988 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 34 yaşındadır.

Reklamlar

Ulaş Tuna Astepe aslen nereli?

Yaşamına İstanbu’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen İzmitlidir.

Ulaş Tuna Astepe hangi burç?

Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Ulaş Tuna’nın burcu oldu.1 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Boğa burcudur.

Ulaş Tuna Astepe’nin boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Tuna Astepe’nin boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.89cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 80kg ağırlığında.

Ulaş Tuna Astepe’nin sevgilisi kim?

Özel yaşamını gözlerden uzakta yaşamaya dikkat eden başarılı oyuncu sevgilileri ile de sık sık gündeme gelmiştir. Takipçilere arama motorlarında Ulaş Tuna hakkında her ne kadar soru sormuş olsalar da başarılı isim özel hayatımı sosyal medya yansıtmaktan kaçınmaktadır. 2018 yılında Cansu Baydar ile ilişki yaşadığı bilinen başarılı isim bu konu hakkında açıklama yapmamıştır.

Ulaş Tuna Astepe kimdir?
Ulaş Tuna Astepe kimdir? Barbaroslar dizisinin Barbaros Hayrettin Paşa’sı kimdir?

Ulaş Tuna Astepe evleniyor mu?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne zaman evleneceği oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Ulaş Tuna Astepe’nin mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Ulaş Tuna şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Ulaş Tuna Astepe’nin yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Karadayı dizisi ile merhaba diyen Ulaş Tuna dizide Orhan Kara karakterine hayat vermiştir. Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya adlı dizide Alaz karakteri ile yıldızını parlatan başarılı ismi adının en çok geçtiği yapım ise Sen Anlat Karadeniz dizisi ile olmuştur.

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karakterine hayat veren başarılı oyuncu buradaki başrol karakteri ile izleyicilerin gönlünde adeta taht kurmuştur

 • Sen Anlat Karadeniz (TV Dizisi) – 2018
 • Rüya (TV Dizisi) – 2017
 • Körfez (Sinema Filmi) – 2016
 • Balık Havuzu (Sinema Filmi – 2015
 • Analar ve Anneler (TV Dizisi) – 2015
 • Zayiat (Sinema Filmi – 2013
 • Meşakkat ve Karısı (Sinema Filmi) – 2013
 • Babamın Cesetleri (Tiyatro Oyunu) – 2013
 • Karadayı (TV Dizisi) – 2012
 • Cam Yapraklar (Tiyatro Oyunu) – 2012
 • Bayrak (Tiyatro Oyunu) – 2011
 • Üniversiteli (Sinema Filmi) – 2010

Ulaş Tuna Astepe’nin yeni dizisi

Astepe TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor! Yakışıklı oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan TRT’de ekrana gelecek Barbaroslar dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa karakterine hayat verecek.

Ulaş Tuna Astepe Aldığı Ödüller
Ulaş Tuna Astepe Aldığı Ödüller

Ulaş Tuna Astepe Aldığı Ödüller

Türkiye’yi derinden etkileyen konusu ve senaryosu ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe ve rol arkadaşı İrem Helvacı, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En İyi Dizi Çifti’ ödülünü almıştır.
Ulaş Tuna Astepe ayrıca ‘Yılın En İyi Dizi Erkek Oyuncusu’ ödülüne sahiptir.

Ulaş Tuna Astepe bölüm başına ne kadar kazanıyor?

Uzun soluklu bir dizi olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karakterine hayat vermiş olan Ulaş Tuna, bu 3 sezonluk dizi boyunca bölüm başına 94 bin TL alıyordu. Şimdilerde ise yeni dizisi olan TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisinde hayat vereceği Barbaros Hayrettin Paşa karakteri için bölüm başına ne kadar alacağı ise ne yazık ki bilinmiyor.

Ulaş Tuna Astepe kimdir?
Ulaş Tuna Astepe kimdir? Barbaroslar dizisinin Barbaros Hayrettin Paşa’sı kimdir?

Ulaş Tuna Astepe’nin telefon numarası ne?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Ulaş Tuna Astepe ailesi kim?

Ailesi ile de bir hayli merak edilen başarılı oyuncu verdiği bir röportajda babasına küçük yaşta kaybettiğini arkasından da annesini kaybettiğini açıklamıştır. Bir abisi olduğunu dile getiren başarılı oyuncu küçük yaşta anne ve babasını kaybettikleri için bütün sorumluluğu abisinin üstlendiğini dile getirmiştir. 

Ulaş Tuna Astep’nin annesi ve babası kim?

Ailesi ile de bir hayli merak edilen başarılı oyuncu verdiği bir röportajda babasına küçük yaşta kaybettiğini arkasından da annesini kaybettiğini açıklamıştır.

Ulaş Tuna Astepe’nin kardeşi var mı?

Bir abisi olduğunu dile getiren başarılı oyuncu ve abisi arasında 11 yaş vardır.

Ulaş Tuna Astepe Eşi

Özellikle genç kızların dikkatini çeken başarılı oyuncunun özel hayatı fazlasıyla merak edilmektedir. Bir dönem Öykü Karayel ile birliktelik yaşamış fakat bu birliktelik ayrılık ile sonuçlanmıştır. Sosyal medya hesaplarında özel hayatı hakkında paylaşım yapmayan yakışıklı oyuncunun şuan hayatında kimse yoktur ve evli değildir.

Ulaş Tuna Astepe Ayakkabı Numarası

1.89 boy ve 80 kiloya sahip olan karizmatik oyuncunun ayakkabı numarası ne yazık ki bilinmemektedir.

Ulaş Tuna Astepe Annesi Öldü mü?

Gerçek yaşamında dramatik bir hayata sahip olan oyuncu Ulaş Tuna Astepe, henüz 16 yaşındayken babasını kaybetmiştir. Kendisinden 7 yaş büyük abisi ve annesi ile kalan oyuncu maddi ve manevi desteği abisinin karşıladığını belirtmiştir. Babasının vefatının ardından Ulaş Tuna Astepe’ nin annesi de vefat etmiştir.

Ulaş Tuna Astepe İrem Helvacıoğlu

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Ulaş Tuna bir diğer gözde isim olan İrem Helvacıoğlu ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol oynamışlardır.

Ulaş Tuna Astepe Engin Altan Düzyatan

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Ulaş Tuna bir diğer gözde isim olan Engin Altan Düzyatan ile Barbaroslar dizisinde başrol paylaşacaklar.

Ulaş Tuna Astepe İnstagram

İnstagram hesabında ulasastepe hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Ulaş Atepe’nin instagram da ise 1.1M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx