Magazin

Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir? Nerede oturuyor? Telefon numarası ne?

Reklamlar

Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir? Nerede oturuyor? Telefon numarası ne? Youtube mecrasının gözde içerik üreticilerinden olan fenomen Mehmet Uygur, ürettiği içeriklerin yanı sıra yakışıklılığı ile de büyülemeye devam ediyor. Youtube platformunda elde ettiği geniş hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran başarılı sosyal medya fenomeni şuan sosyal medya kullanıcılarının trend listesinde yerini alıyor. Hayatı hakkında takipçilerinin sık sık arama motorlarında sorular sorması gözümüzden kaçmadı ve sizler için bol bilgi içeren bir yazı derledik.

Mehmet Uygar Aksu kimdir? kimdir? MUA kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?
Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?

Mehmet Uygar Aksu kimdir?

Sosyal medya dünyasının eğlenceli içerik üreticilerinden olan Mehmet Uygar Aksu 18 Temmuz 1994 tarihinde Kastamonu’da dünyaya gelmiştir. Yaşamına hala Kastamonu’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni isim 2012 yılında Endüstri Meslek lisesinde okuduğu Makine bölümünden mezun olmuştur. Kameralı görüşmesi sistemlerinde çekmiş olduğu videolar ile tanınan başarılı sosyal medya fenomeni tepkilerin olumlu olmasından sonra bu videolara Vol adını vererek fenomen hale gelmiştir. Aynı zamanda Kastamonu ağzı ve farklı maskeler ile çekmiş olduğu videolar sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiş mizah dolu içerikleri birçok sosyal medya dünyasında paylaşılmaya başlamıştır. Makine ressamlığı üzerine yoğunlaşan başarılı sosyal medya fenomeni ağırlıklı olarak dijital platformlar ile ilgilenmektedir. Omegle platformu üzerinde yaptığı videolar ile ünlü olan başarılı ismi özel hayatı da bir hayli ilgi görmektedir. Takipçilere sık sık sevgilisi var mı sorusunu arama motorlarını aratmış olsalar da başarılı sosyal medya fenomeni Mehmet Uygar bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Reklamlar

Mehmet Uygar Aksu kaç yaşında?

Sempatik halleri ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında yaşını sorar oldular. 18 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 26 yaşında..

Mehmet Uygar Aksu aslen nereli?

Takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık  ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni Mehmet Uygar doğma büyüme Kastamonuludur.

Mehmet Uygar Aksu hangi burç?

18 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Mehmet Uygar’ın burcu oldu. 18 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Aslan burcudur.

Mehmet Uygar Aksu’nun boyu ve kilosu?

 Youtube platformunda bir çok başarıya imzasını atan başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar
Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?
Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Yenilenen dijital platformlar ile birlikte en çok ilgi gören sosyal mecra Youtube oldu. Youtube platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomenin hayatında şuan kimse yer almıyor.

Mehmet Uygar Aksu’nun mesleği ne?

2012 yılında Endüstri Meslek lisesinde okuduğu Makine bölümünden mezun olmuştur. Makine ressamlığı üzerine yoğunlaşan başarılı sosyal medya fenomeni ağırlıklı olarak dijital platformlar ile ilgilenmektedir.

Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?
Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?

Mehmet Uygar Aksu ne kadar kazanıyor?

Youtube platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Mehmet Uygar Aksu’nun telefon numarası ne?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin telefon numarasını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Mehmet Uygar Aksu nerede çalışıyor?

Takipçileri sık sık arama motorlarında Mehmet Uygar’ın nerede çalıştığına dair sorular sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?
Mehmet Uygar Aksu kimdir? MUA kimdir?

Mehmet Uygar Aksu hangi takımlı?

Takipçileri sık sık arama motorlarında Mehmet Uygar’ın hangi takımlı olduğuna dair sorular sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Mehmet Uygar Aksu aids’in var sözleri

Sana kaşar diyip nimetten sayacağıma
Motor diyip parçalarını sayarım (yo)
Ben Mc yara bandı ft. ince belli çay bardağı
(Fak yu fak men)Aids’in var senin veremezsin güzelim
O güzel saçına vurdum tarağı başına

Mehmet Uygar Aksu Vermedin sözleri

Sigaramı rüzgarda kibritle yakmak gibiydi seni anlamak
Artık seni anlamanın en iyi yolu çakmak
Ben Mc Japon yapıştırıcısı ft. parke taşı
Sene iki sıfır iki sıfır

Mehmet Uygar Aksu dişim ağrıyor sözleri

Dişim ağrıyo
Evet benim şuan gerçekten dişim ağrıyo
O bana sormadı bir kere dişin mi ağrıyo?
Ben de ona söyleyemedim benim dişim ağrıyo
Eğer o bana sorsaydı senin dişin mi ağrıyo?
Ben de ona söylerdim evet benim dişim arıyo

Mehmet Uygar Aksu Youtube

11 Kasım 2012 tarihinde açtığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Mehmet Uygar’ın bu platformda 907B abonesi oldu.

Mehmet Uygar Aksu İnstagram

İnstagram hesabında mehmetuygaraksu hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Mehmet Uygar’ın instagram da ise 414K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx