Haber

Özcan Deniz’in Annesi Kadriye Deniz Sonunda Sessizliğini Bozdu!

Reklamlar

Ünlü oyuncu Özcan Deniz kısa süredir İranlı Samar Dadgar ile birlikteydi. Oğlunun aşk hayatı hakkında açıklama yapan Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz ise müstakbel gelini ve evlilik hakkında ilk kez açıklama yaptı. Deniz, “İlla nikah masasına mı oturmak lazım” diyerek oğlunun evliliğini pek desteklemediğini belirtti.

Tv100 tarafından paylaşılan habere göre; Özcan Deniz’in kız kardeşi Yurda Deniz, eniştesi Murat Güler ile birlikte dün Zekeriyaköy’de bir estetik ve güzellik merkezi açtı. Özcan Deniz’in yer almadığı açılışa annesi Kadriye Deniz yaotığı açıklamalarla damga vurdu.

Özcan Deniz’in Annesi Kadriye Deniz’in Evlilik Konusunda Tavrı Net !

Kadriye Deniz, torunu Kuzey’i göremediğini ve bu durumdan müzdarip olduğunu açıkladı. Kadriye Deniz, “Özcan Deniz’in hayatını taşımak kolay değil” ifadelerini kullandı. Kadriye Deniz başta oğlu Özcan Deniz’in İranlı Samar Dadgar’la mutlu olmalarını dilediğini söylese de evlilik konusu açılınca gelince gerçek düşüncelerini açıklaması pek uzun sürmedi. Anne Deniz “illa nikah masasına mı oturmak lazım” cümlesini kurarak konuyla ilgili gerçek düşüncelerini gözler önüne serdi.

Reklamlar

Özcan Deniz Kimdir ?

Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da dünyaya geldi.Beş yaşına kadar Ankara’da ikamet etti.

Aslen Kürt kökenli olan Özcan Deniz,ailesinin 1977 yılında Aydın’a taşınmasıyla çocukluk dönemini ve gençliğinin ilk yıllarını Aydın’da geçirmiştir.Eğitimi süresi boyunca, kendi kedine yazdığı küçük hikâyeleri oyun haline getirerek, arkadaşları ile kurduğu küçük amatör tiyatro topluluğu ile çevre bölgelere turneler düzenlemiştir. Bu dönemlerde müziğe olan yeteneğini de keşfetmiştir.

1985 yılında ilk orkestra çalışmalarını düzenlerken artık Aydın’da bilinen ve aranılan orkestra solisti olmuştur. Daha sonra İzmir ve Antalya’da sahne almıştır. Aydın’ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivaline katılan Deniz birincilik ödülünü alınca, İstanbul’a gelme hayalleri ortaya çıkmıştır. 1988 yılında İstanbul’a gelen Özcan Deniz, 1989 yılında Almanya’ya gitmiştir. İstanbul’da fark edemeyen yapımcılar; Münih’te Özcan Deniz’i keşfetmişlerdir.

İlk albümü 1992 yılında yapan Özcan Deniz Yine Ağlattın Beni adlı albümünü piyasaya çıkarmıştır. 1993 yılında yaptığı Meleğim isimli albüm sayesinde şöhreti yakalamıştır. 1994 yılında Beyaz Kelebeğim albümünü çıkarmıştır.Üst üste çıktığı televizyon programları sayesinde sinema camiasının da dikkatini kazanmıştır. 1994 yılında Türk Sinemasının duayenlerinden Memduh Ün’ün Ona Sevdiğimi Söyle adlı filminde oynayarak, sinema ile ilk buluşmasını gerçekleştirmiştir.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx