Burçlar

Yay Burcu Özellikleri (24 Kasım-22 Aralık)

Reklamlar

Yay burcu tarihi, 24 Kasım ila 22 Aralık arasında doğan herkes Yay burcu doğar.  Yay burcu özellikleri arasında en önemlisi sembolü olan okçu, yarı at ve yarı insandır. Elementi ateştir ve doğası değişkendir. Yay burcundaki baskın gezegen Jüpiter’dir. Yay burcunun gezegeni Jüpiter, tüm ışığını bu burç üzerine verir. Yay burcu, Zodyak’ın son işaretlerinden biridir. Yay burcunun gezegenin konumu olarak etkisi çok yüksektir. Ateş elementli Yay takımyıldızı, kararlı ve çok güçlü bir kişiliğe sahiptir. Güneşin burçlarından biri olan Yay, etraflarındaki tüm ateşi yayar. Yay burcu her zaman çevresini aydınlattığının işaretlerinden biridir. Yay burcunda ateş burcunun üzerinde yükselen güneş, bir kişinin kişiliğini belirler. Yay burcundaki baskın gezegen Jüpiter’dir.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Her şeyden önce, Yay kadınları gerçekten sofistike bir kişiliğe sahiptir. Bu nitelikler, her durumda herkesin dikkatini çekmemizi sağlar. Mizah becerileri çok iyidir, insanları neşelendirir ve neşelidir. Bu nedenle Yay kadınları sevilen ve arzulanan kadınlardır. Yay burcundaki kadın, muhtemelen tüm takımyıldızlardan en bağımsız olanıdır. Bu kadın maceracı, eğlenceli, girişken, arkadaş canlısı ve hayatını dolu dolu yaşamaya kararlıdır. Yay kadını, fikrini söyleyecek kadar dürüsttür ancak bu tavır, daha hassas bir yaklaşımı tercih edenler için saldırgan ve sabırsız olarak görülebilir. O dışa dönük ve kapana kısılmış hissetmekten hoşlanmaz.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Sonsuz iyimserliği ve sonsuz inancıyla Yay, bu dünyada yaşayan bilge bir adam gibidir. Hayattaki herkesle söyleyecek ve paylaşacak bir şeyi vardır. Birçok arkadaşı var ve sayısız insanla iletişim kurar.  Her kadını potansiyel bir sevgili olarak görmek yerine, tanıştığı herkesle her şeyi paylaşmaya vurgu yapar. Eğitim ve öğrenme süreci yaşamı boyunca devam eder, bu nedenle insanların sürekli iletişim kurması gerekir. Entelektüel yetenek, keskin ve hızlı zekâ, arkadaş çevresiyle uyum, seyahat coşkusu ve tanıştığı kadınlar hakkında yeni bilgiler öğrenme hevesi arar.

Reklamlar

Yay burcu erkekleri her şeyden önce hayatlarında kadınlarla tartışabilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek isterler. Özellikle yüzeysel insanlara, yüzeysel fikirlere tahammülü yok ve bu tür ilişkiler kısa sürede bitirir. Gittiği her yerde bu fırsatı değerlendirir. Ebedi bir umutla, hayattaki her sorunu çözebilir ve krizle iyi başa çıkabilir. Gülerek, gülerek ve şakalaşarak insanları mutlu etmek ve eğlendirmek onun doğal davranışıdır. Dini alanlarda, spor faaliyetlerinde, müzikte, eğitimde ve yurt dışı çalışmalarında çok başarılıdır.

Yay burcundaki adam entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Kibar, son derece bilgili ve beyefendi bir erkektir. Hayatının her alanında bu şekilde yaşamak ister. Aslında bu durumun onlar için çok önemlidir. Renkli, sevecen ve ılımlıdırlar.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay, aşk hayatında her zaman yenilik arar. Monoton bir yaşam, dengesiz duygular ve durumlar Yay burcunda aşk hayatını zorlaştırabilir. Yaylar, böyle bir durumdan rahatsız oldukları için bir ilişkide kalmak istemeyebilirler. Yay burcu, aşk hayatında da kendi kişiliğini gösterir. Doğası gereği son derece maceracı olan Yay burcu, bu tutkusunu aşk hayatlarında da ilerletir. Yay burcu, aşk hayatında her zaman partneriyle birlikte seyahat etmek ve yeni yerler keşfetmek ister.  Küçük bir gezi bile ona ilham vermeye yeter. Yay, uzun süreli ilişkilerde bile aşk hayatında heyecan arar.

Yay Burcu İş Hayatı

Yaylar, çalışma ortamında barışçıl, iyimser ve neşeli eğilimleri ile tanınırlar Açık alanları kapalı ve standartlaştırılmış çalışma ortamlarına tercih edecektir. Seyahatin doğası gereği iş seyahatleri zor değildir. Özgürlüğü sınırlamayan, seyahat ve keşif fırsatları sunan çalışma ortamı Yay burcuna tekabül etmektedir. Kariyerlerinde bir şekilde yabancılarla ticaret ve eğitimle uğraşıyorlar. Yapısı sürekli öğrenmeye açıktır, bu nedenle iş hayatı rutinini sürdürmek yerine kariyerinde ilerlemeye açıktır. Geliştirebileceği çalışma alanları ona başarıyı getirecektir. Yeniliklere açıktır, bu nedenle risk almaktan çekinmez.

Reklamlar
Yay Burcu Eğlence Hayatı
Yay Burcu Eğlence Hayatı

Yay Burcu Eğlence Hayatı

Yaylar her zaman kurgu dünyasında olmayı ve maceralı faaliyetlerde bulunmayı severler. Boş zamanlarında tek bir yerle sınırlı değildirler ve her zaman fiziksel olarak aktif olmak isterler. Springs her zaman sonraki adımların ne olacağını merak ediyor. Katıldıkları oyun ve sporlardan doyasıya zevk alırlar. Atıcılar basketbol, ​​beysbol ve hokey gibi oyunlar oynamayı severler.  Binicilik ve avcılığa katılmak için yeterli fiziksel güce sahip değiller, ancak yine de katılmak için çok heyecanlılar. Yaylar iletişim kurmada çok iyidirler ve hikâye anlatma ve okumada çok iyidirler.

Tüfek atışı ve dart. Keskin bir ritim duygusuna sahiptirler ve modern ve rock müziğe ilgi duyarlar.  Yay, sarhoş olduğunda çenesini düşürür. Hatta birisiyle konuşurken, saklaması gereken bir sırrı ortaya çıkarmaya hevesli bile olabilir. Yay, bir parti gecesinin en eğlenceli şeyidir.

Yay Burcu Sağlık

İçsel olarak çok sağlıklı olan Yay takımyıldızı normalde hareket halindedir ve kolayca hastalanmaz. Hareket halinde oldukları ve sosyal hayatta aktif oldukları için güçlü bir sisteme sahiptirler. Hasta olduklarında sızlanmak yerine kendilerine bakarlar ve eğlenirler. Kalıcı kişilikleri nedeniyle uzun süre yatakta kalamazlar. Yayların en memnun olmadığı organlar karaciğer, pankreas ve kalça eklemleridir. Alt sırt ve baldırların yağlanması, yiyecek ve içecek sevgisinden dolayı meydana gelebilir. Yaşlandıkça, romatoid artrit problemlerinden mustarip olabilirler.

Karaciğeri, uylukları ve dişleri kontrol eden Yay burcudur. Yay burcundaki insanlar aktif insanlardır ve gerekli fiziksel ve zihinsel egzersizleri yapmazlarsa aktiviteden çekilirler. Özellikle kadınlar aktif olmadıklarında kilo alma eğilimindedir. Boyları ve geniş alınları kendilerine has fiziksel özellikleridir.

Yay Burcu Ünlüleri

Tülin Şahin, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Gülşen Bubikoğlu, Ediz Hun, Güzide Kasacı, Sertab Erener, Onno Tunç, İbrahim Kutluay.

Yay Burcu Yükseleni
Yay Burcu Yükseleni

Yay Burcu Yükseleni

Yay yükselenlerin özgür nitelikleri vardır. Özgürlük seven Yay yükselenleri için, özgürlük etrafında belirli kurallar oluşturulur. Hayatında özgürlüğünü engelleyen veya sınırlayan hiçbir şey istemez. Yay Yükselenleri çok zekidir. Onu düşündürmek hakkında konuşmayı sever. Yükselen Yaylar hem kişisel hem de iş hayatında yeniliklere çok açıktır. Hayatının bazı alanlarında daima yenilik arar. Bu, yükselen Yay burcunu açgözlü olarak görebilir, ancak sürekli değişen bir durumda çok istikrarlı ve memnun olabilir.

Yay Burcu Çocuğu

Kasım – 21 Aralık tarihleri ​​arasında doğan çocuklar Yay burcuna sahiptir. Çocuğun takımyıldızı özellikle Yay burcunda çocuğun kişiliğini, kişiliğini ve yaşam tarzını etkiler. Çocuklar eğlenceli ve hareketli hayatlarıyla tanınırlar. Özellikle aklına geleni hemen yapmayı sever. Maceracı ve hayalperest bir kişiliğe sahiptir. Yay burcundaki çocuklarla yaşam çok eğlencelidir. Yay burcu çocukları kendi kendilerine yeni işler bulabilir ve bundan keyif alabilirler. Yay çocukları için bu eğlenceli yaşam tarzı, ebeveynlerinin gözünde bir şaka olabilir.

Çok canlı bir hayat yaşıyorsun. Leo oynamayı sevmez. Çevresiyle çok iyi bir ilişkisi vardır. Utangaç olmayın ve kendinizi hiçbir yerde gösteremezsiniz. Spor yapmayı seviyorsun. Bu nedenle ilerleyen yıllarda oldukça fit bir vücuda sahip olurlar.

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu, ateş grubunun bir parçasıdır ve pozitif enerjisi, neşesi ve uyumlu doğası ile bilinir. Yüksek enerjisi sayesinde her şeyin başarılabileceğinin işaretidir. Yeni kültürleri öğrenmeyi ve tanımayı severler. Seyahat onun için vazgeçilmezdir. Sosyaldirler ve sosyalleşmeyi severler.  En kötüsü, hayatın iyimser tarafından nasıl bakacaklarını biliyorlar. Olumlu tavırları ile çevrelerindeki insanları da desteklerler. Yay burcu eğitimine yönelik eğilim akademik düzeydedir. Bazen üniversiteye gitmek yeterli değildir. Yüksek lisans dereceleri, doktoralar ve hatta bilim adamları hedefleriniz olabilir. Hayatlarının bir noktasında yaşadıkları ülkeyi değiştirebilirler.

Çok yetenekli olan bu burcun spor için de büyük bir yeteneği var. Sporu sadece bir yaşam biçimi olarak değil, aynı zamanda bir kariyer olarak da yapmak isteyebilirler.  Yöneticileri Jüpiter sayesinde en kötü durumda bile destek bulurlar. Dostluğun imrenilen ve popüler bir takımyıldızıdır. Alana girer girmez neşeyle herkesin enerjisini yükseltirler. Her şeyden sıkılmayı kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. 

Yay Burcu Sevdikleri
Yay Burcu Sevdikleri

Yay Burcu Sevdikleri

Seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven Yay burçları için seyahati andıran hediyeler severler.  Pahalı mücevherler, kameralar, şık valizler, çantalar, valizler ve koşu ayakkabıları hediye etmek Yay burcundaki kadınların kalbini kazanır. Yay burcu sevenler arasında eğlence de büyük rol oynar. Yay burcunun eğlenceli ve enerjik doğası, onları arkadaşlar arasında tercih edilen isim yapar.

Yay Burcu Diyeti

Doğal beslenme için kabukları soyulmuş meyve ve sebzeler tercih edilmelidir. Bol miktarda çiğ sebze,  biber, patates, incir,  erik, çilek, elma, armut ve tahıl yemenizi öneririz.  En eğlenceli takımyıldızlarından biri olan Yay için bir diyet onları bunaltabilir. Bu durumda, diyeti daha ilginç hale getirmek çok önemlidir. Sıkıcı ve sabırsız yapıları nedeniyle diyetlerini kolaylıkla bozabilirler.  Yay burcunda standart bir diyet listesi çalışmaz ve kriz zamanlarında daha fazla yeme isteği daha fazla kilo almanıza neden olabilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx