Magazin

Zehra Küçük Kimdir?

Reklamlar

Zehra Küçük önemli haber kanallarında spikerlik yapan başarılı isimdir. Şimdilerde NTV ekranlarında Gece haberlerini sunmaktadır. Zehra Küçük aslen nereli, kaç yaşında evli mi, boyu, kilosu gibi merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Zehra Küçük’ün Boyu Kaçtır?

Zehra Küçük’ün boyu 1.74 cm’dir.

Reklamlar

Zehra Küçük’ün Kilosu Kaçtır?

Zehra Küçük 56 kilodur.

Zehra Küçük Aslen Nerelidir?

Zehra Küçük baba tarafından aslen Rizelidir.

Zehra Küçük Hangi Okul Mezunu?

Zehra Küçük Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiştir.

Zehra Küçük’ün Kariyeri

Küçük Marmara Üniversitesi İletişim bölümünü bitirdikten sonra 2010 senesinde mesleki kariyerine SkyTurk haber merkezi ile başlamıştır. 1 yıl SkyTurk kanalında çalıştıktan sonra 2011’de 360 TV’de program sunmaya başlamıştır. 360 TV ekranlarında hafta içi her gün Günaydın Türkiyem isimli programını sunmuştur ve hafta içi ana haber bültenini sunmuştur.

Reklamlar

2017 ve 2018 yılları arasında 24 TV’de Gece Raporu programı ile kariyerini devam ettirmiş daha sonra Moderatör Gece ve hafta sonu ana haber bülteni ile ekranlarda yer almıştır. 11 Haziran 2018 tarihinde ise NTV’ye transfer olan Zehra Küçük bu NTV bünyesinde hafta içi gece haberleri ve hafta sonu gün içi haberleri ile sunucu ve spiker olarak kariyerini sürdürmektedir. Saat 23 ile 1.30 arasında çalışmaktadır.

Zehra Küçük’ün Eşi

Zehra Küçük 2019 yılında TRT Haber ekranlarında ve Sıcak Nokta isimli programı sunan kendisi gibi spiker olan Osman Küçükdalak ile nişanlanmıştır. 2019 yılının Eylül ayında Osman Küçükdalak ile hayatını birleştirmiştir.

Zehra Küçük Instagram
Zehra Küçük Instagram

Zehra Küçük Instagram Hesabı

Zehra Küçük’ün instagram hesabı kucukzehra şeklindedir ve 32,2 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx