Makyaj

Danla Biliç ile Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı

Danla Biliç Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı Yapımı

Reklamlar

Danla Biliç, zengin koca bulunca sosyete olan kız makyajı adında bir video çekmiş. Yine çok keyifli ve eğlenceli olmuş. Danla Biliç’in bu videosunu sizler için yazdık.

Hello, hoş geldiniz. Evlenmek mi istiyorsunuz ya da  ne bileyim evlenip de sosyeteye mi karışmak istiyorsunuz? Ya da evlenip kendini sosyete sanan yakın arkadaşlarınız mı var ve onlardan nefret mi ediyorsunuz?  Eğer bunlardan herhangi biri ise kısacası doğru videodasınız arkadaşlar!  Neyden bahsedeceğiz? Evlilik arifesinde iken henüz böyle hani gittiği mekanlarda böyle tavırları, saçı başı değişen Kız tipi vardır ya hani biraz onlardan bahsetmek istiyorum müsadenizle. O zaman  fondötenim ile başlayayım. Bunları storyde atmıştım, böyle hep beraber de tek tek de satılıyor.  

Maye yeni bir marka  böyle değişik ürünleri var,  şu anda kullanmayacağım ama kendi Ürünlerimi olduğu için  ama yine de göstereyim. Maye’nin  3 ürünü var burada.  Birincisi fondöten bunun da üç tonu var ayrıca. Fondöteni inanılmaz böyle hafif, hissi çok güzel tam böyle bir yaz fondöteni sıcak havada rahatlıkla kullanılabilir.  Aklınızda bulunsun yani  yazın makyaj yapmak isterseniz.

Reklamlar

Kaskatı bir fondöten asla değil. Bu da öyle bir ürün ki hem dudağınıza hem de yanağınıza kullanabiliyorsunuz. Şimdi renginin koyu gibi göründüğüne bakmayın, zaman böyle hafif bir doğal kızarıklık olur yani onun gibi bir tatlı kızarıklık veriyor.  3 ürün içerisinde en değişikliği ise bu ürün. Bunu  yüzünüzü yıkamadan önce tüm yüzünüze sürüyorsunuz. Bu üründe  böyle krem gibi yumuşacık bir kıvam var.  Bunu sürdükten sonra yüzünüzü yıkıyorsunuz yüzünüzü ferahlatıyormuş. Baya cilde iyi geliyormuş.  Bunlar da Maye nin ürünleri bunlardan haberiniz olsun. Aşağıya dediklerini bırakıyorum zaten storyde de paylaşmıştım.  Neyse geçelim makyajımıza. 

Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı Danla Biliç
Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı Danla Biliç

Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı Danla Biliç

İlk olarak  fondöten ile başlıyoruz. Evleniyorum ya geçmişimi tamamen kapatmam lazım. Make Up Killer fondöten ile tüm yüzüme uygulayarak başlıyorum. 

Geçenlerde, şimdi çok alakasız bir şey anlatacağım direk mesajlarda bakınıyorum kim ne yazmış bilmem ne. İlk görünen kısım var ya , orada bir mesaj gördüm ama bana isyan ediyor tam olarak cümleyi görmesem de bir isyan var yani. Tam olarak detaylı hatırlamıyorum ama bir isyan ifadesi gördüm.  Sonra açtım mesajı, mesajda diyor  senden yardım istiyorum. Herkese yardım ettin bir tek bana etmedin. Ne  kadar kalpsizsin, ne kadar canisin.

Sanki ben mesajı görmüşüm de şey yazmışım sanki Hadi be oradan falan  yazmışım gibi bir mesaj. İşte yardım etmediğini hayvan kalmadı da beni hala görmedin de  gibi gibi neler daha. Yukarı doğru çıkıyorum bakıyorum önceki mesajlara da bayağı bir sürü mesaj atmış. İstediği şeyi söyleyeyim mi size,  bakın asla dalga geçmiyorum. Allah  rahmet eylesin dedesini kaybetmiş,  hepimiz kaybettik yani neredeyse tövbe yarabbim. Benden istediği şey ne biliyor musun?  Diyor ki bizim çok tanıdığımız yok öyle çok akrabamız yok, insanlar ölünce bir dua  okunuyormuş. 

Reklamlar

Benden o duayı bütün takipçilerimin okumasını istemem. Story atacakmışım bütün takipçilerimin her birinden  onun dedesi için bu duayı okumasını isteyecek mişim, story de dedesinin adını soyadını fotoğrafını vesaire paylaşacak mışım. Diyecekmişim ki bu amcaya şimdi hepimiz bu duayı okuyacağız. Tamam bak o acıyla  o şeyle böyle bir şey istemiş olabilirsin.  O üzüntüyle diyelim ki böyle bir şey istedi yani tamam okey.  Ama yani bunu görmedim diye kalpsiz, cani olmam biraz yanlış değil mi.  Düşünsene ünlüler falan yazıyor böyle,  durum şimdi bilmem nereden bilmem kim için şu duayı okuyacağız hep beraber. 

Gülmemeye çalışıyorum ama  böyle bir istek olabilir mi yani.  Hayatımda ilk defa böyle bir istekle karşılaştım. Bir de sinirlenmiş ya gerçekten çok sinirlenmiş.  Senin Allah belanı versin,  ne biçim fenomensin,  sanki işte bir yardım istedik ne var demiş. Tamam kardeşim bir yardım istedin de hani mesela dedene kan lazım olur,  bir bir şey lazım olur istersin yaparız tabii ki seve seve de. Yani duayı ben şimdi nasıl kaç milyon insandan isteyeyim. Bak ben ne kadar iyi bir insanım ki bunu instagram da story ile yapmak yerine YouTube videosunda yapıyorum ki daha fazla insana ulaşsın daha fazla insan dua etsin.  

Şimdi biraz konumumuzdan bahsedelim o zaman. Bu tarz kızlar nasıl kızlar biliyor musunuz?  Böyle nasıl anlatsam,  zengin koca buluyor kendine daha evlenmeden bir havalar bir havalar yanına yaklaşılmıyor. Bir bekle istersen önce evlenmeyi,  evlendikten sonra zaten yaparsın. Daha evlenecekleri kesinleştiği an kızın hayatı değişiyor. Hani yani sanki her gün Gucci den alışveriş yaparmışcasına her gün Gucci den storyler paylaşmalar falan.

Yani biliyoruz üç hafta önce Defacto’daydın. Biliyoruz yani işte üç hafta öncesine kadar Golden Rose kullanıyordun şimdi Harvey Nicholes’tan, Beymen’den çıkmıyor. Tamam yap oradan da alış veriş yap zaten hepimiz bunu bekliyoruz ama yavaş yavaş yap o geçişi anladın mı? Daha evlenmemiş Gucci, Chanel yok bilmem bir yerlerden alışveriş yapıyoruz. Biraz yavaş olsan be kardeşim. Biraz göz altlarımı aydınlatayım. Göstermeyeceğim aydınlatıcıyı. 

Evim şöyle olsun istiyorum, sitede mutlaka havuz olacak. Üç artı bir istiyorum, çocuklar rahat kalsın. Ebeveyn mutlaka mutlaka olsun. Kemal’e söyledim, hepsinden haberi var. Kemal de müstakbel kocası yani. Annenin evini biliyoruz konuşturma beni şimdi. Ben şey diyeni biliyorum ya, gerçekten bunlara tanık oluyorum. Benim de arkadaşlarım arasında bunları yapanlar var çünkü. Mesela diyor ki Berat sana 5 bin liralık yüzükle evlenme teklif etse ne yaparsın? Ne yapayım. Çünkü 5 bin liralık yüzük çok ucuzmuş, evlilik yüzüğü en az yirmi beş bi olmalı. Hani düşün yani Berat bir organizasyon yapıyor, bana yüzük ile geliyor bana diyor ki benimle evlenir misin?

Bakıyorum elindeki yüzük 5 bin liralık, sonra bütün yılları çöpe atıyorum diyorum ki hayır. Niye, yüzük 5 bin lira çünkü. Imkanı yok yani, bu tarz muhabbetler dönüyor. Ben bu yüzük muhabbetini hiçbir zaman anlamadım zaten. Çünkü insanların parmağındaki yüzüğün de kaç karat olduğunu ben anlamıyorum ama insanlar bunu anlayabiliyor. Bir yüzüğe bakarak şöyle şurdan bakarak onun kaç karat olduğunu söyleyebiliyor ama ben söyleyemem. Geçen gün masaya köpek geldi hoşt yaptım kızlar, böyle elleriyle gösteriyor yüzüğü göstermek için. Alyanasımı Cartier’den aldıracağım, düne kadar Cartier’in mağazasına mı girebiliyordun acaba? Bak şimdi Cartier dediğin olay şeydir bir marka. Oraya gidip herhangi bir şey almazsın orası kuyumcu değil.

Öncesinde Cartier den bir şeyin vardır, ne istediğini sevdiğini bilirsin o başka. Alışkınsındır, oradan taktığın şeyler vardır devam etmek istersin ama biz seni biliyoruz sen düne kadar Cartier mağazasına girmeye utanıyordun. Yine bir anda şivem değişti, fark ettin mi? Ben Kemal’e söyledim, alyansımı Cartier den alacağız diyor, ne çektin be Kemal. Düne kadar Kadıköy Starbuckslar’dan çıkmazdı şimdi Four Seasonslar’da takılıyor.

Nasıl sinir olduğumu anlatıyım sana. Kesin kızlar siz de buna benzer bir hikaye yaşamışsınızdır herkesin bu tip bir arkadaşı vardır muhakkak. Düne kadar, Starbucks bile değil Kadıköy’de ne vardı mesela uygun fiyatlı x kafe mesela orada takılan kız sonra nereye gitse bilemiyor. Çocuğu bulduktan sonra arıyor diyor ki aşkım ya Four Seasons a mı gitsek. 

Elbisem nasıl? Çok şirin değil mi? Bu elbise damadın annesine şirin görüneyim damada eziyet edeyim elbisesi yani. Berat’ın ailesi izliyor beni, beni niye gaza getiriyorsun. Çok özür diliyorum. 

-Çok takdir ettiğim bir ilişkiniz var.

-Evet bu konuyu uzatmam lazım. Çok tatlı bir ilişkimiz var çünkü kaliteli insanlarız. Normalin üzeri bir ilişkimiz var. Hadi biraz daha öv, bizim ilişkimizden bahsedelim. Sence biz evlensek nasıl olur?

-Bence aynı olur, pek bir şey değişmez.

-Bu arada bu konuştuklarımın hepsini evlenme arifesinde benim de yapacağımı biliyorsun di mi? Yok işte yüzük Cartier’den olsun diye olaylar çıkaracağımı. O kadar iyi yapacağım ki şoka girersin. Geçenlerde şöyle bir şey oldu, daha ortada evlenme falan öyle bir mevzu yok tabiki henüz zaten de. Bir arkadaşımla Ece, Berat ve ben bir yerde üçümüz oturuyoruz. Bir yerde yemeğe gittik oturuyoruz işte. Derken konu konuyu açtı dedi sizin düğününüz şöyle olur gibisinden konuşuyoruz.

Tabi ortada bir şey yok aynı zamanda ne bir nişan, ne bir düğün hiçbir şey yok. Minimum üç sene sonra falan olabilir herhangi bir şey. Sonra bir anda Berat ile benim aramda bir kavga çıktı, mekandan kalkıp eve gitmek zorunda kaldık sonunda. Olmayan düğün yüzünden kavga ettik çünkü ben dedim ki düğün yalıda olacak o da dedi ki yalıya bizimkiler sığamaz. Çünkü yalılar o kadar büyük değil yalının kapasitesi yok o kadar.

Ben olay çıkardım hayır yalıda olacak diye gerekirse akrabaların gelmeyecek falan dedim. Ama gerçekten ciddi hiç bir şey yok ortada. Öyle bir kavga çıktı de mekanda herkes bize bakıyor. Gelme o zaman benim düğünüme diye bağırdım o son nokta oldu. Sonra hemen taksi hemen eve döndük, o zaman yanımızdaki arkadaşımız da tabi ki şok oldu. Ne ara bu kavga çıktı diye kız şaşırdı.

Şu anda şu noktada daha ortada hiç bir şey yokken böyle oluyorsa, evlenme arifesinde ne kavgalar çıkar sen düşün. Ne istedim ki sadece yalıda düğün yapmak istedim ne var bunda. Çocuk da diyor ki yalı yetmez.

-Kardeşim o zaman çağırmayacak o kadar kişiyi. 

-Peki bir şey diyeceğim, bu kızların şu versiyonu var mı? Zaten zengindi bir de süper zengin koca buldu, o zaman ne oluyor?

-Ben, benden bahsediyorsun. 

-o zaman da aynı davranışlar oluyor mu?

-Hayır benim anlatamadığım şey şu, herkesin bir hayat tarzı ve standardı vardır. Alışılagelmiş bir yaşamı vardır herkesin. Birileri çıkabilir, birileri düşebilir, birileri yükselebilir. Tamam da biraz yavaş yüksel ama yani hergün Chanel den alışveriş yapıyormuş gibi yeni sezon çıkmış gideyim de alayım deme. Kocan bakıyorsa sana alacaksın tabi ama bize yediremezsin. 

-Bir laf vardır bilir misin? Hızlı yükselen hızlı düşer.

-Şey dermişim, yoo. Kendimden biliyorum çok da hızlı düşmüyorsun. Ben mesela ilk ünlü olduğumda yapıyordum görgüsüzlüğümü… Çok yapmıyorum artık ama. Çok yaptım, çok göze battım bıraktım artık. Mesela bir çanta almışım, çok para vermişim canım kızım falan diyorum seviyorum çantayı. Karşıdaki kişi anlıyor bunu da tabi, para vermiş almış mutlu olmuş diye. Ayrıca istediğimi de söylerim çünkü kendi paramla kazanmış almışım. 

Benim sinir olduğum şey sanki Hermes içerisinde Beymen içerisinde doğmuş gibi davranmaları çünkü bu görgüsüzlük bence de. Sürekli bunu mu alayım bunu mu alayım. Mağazaya giriyor mesela bunu mu alayım bunu mu alayım. Al ikisini de hadi bakalım kolaysa yani. Ama ne hikmetse mağazadan çıkıyor sonra hiç poşet atmıyor.

Nerede poşetleri, bağcığına kadar atıyordun storyleri onları da çek o zaman. Ben olsam mağazada, kasada alırken, taşırken, evde açarken her anını çekerim. Chanel çanta kaç para biliyor musun çekerim yani her şeyini. Ben böyleyim, hep böyleydim. Ama onlar mütevaziler. Bir şey söyleyeyim mi ben neden artık hiç bir şeyimi çekmiyorum biliyor musunuz? Çünkü ne aldıysam başına bir şey geldi. Mesela araba aldım, arabayı çektim. Sanki arabayı neden çekiyorsam benimki de ayrı bir görgüsüzlük işte.

Keşke benim olsa diye bir şeyi çekiyor sonra benim oldu diye paylaşıyordum. Bunu arabaya yapmaya kalktım. İşte önce keşke benim olsa diye yazdım sonra satış işlemleri tamamlandıktan sonra işte benim oldu diye çektim paylaştım. Araba akşam elimde kaldı. Satan adam bile şoka girdi ne yaptın arabaya diye. Ama ben hatasız olduğum için değiştirdiler hemen arabayı. Sonra kedi attım, kedi dünyanın en güzel kedisi, ölüyordu neredeyse. Bir ay klinikten çıkaramadım kediyi iyileştireceğim diye. 

-Bitti mi makyajın?

-Yapmak istemiyorum hiç.

-Fark ettim.

Sence zengin koca aramak, iyi bir şey mi kötü bir şey mi? İlkel bir şey bu bu arada. Kızmıyorum ben bu arada zengin koca arayanlara çünkü hayat standardını yükseltmek istiyorlar. Ama bir adamla sadece zengin diye evlenenlere bir saygım yok açıkçası. Hepinizi çok seviyorum, çok öpüyorum. Çok sıcak gerçekten. Instagram Arda Kofoğlu klima alması için mesaj yağmuruna tutun.

Sakın burayı kesme. Benim takip ettiklerimden bulabilirsin. Klima ile alakalı tüm mesajları atabilirsiniz ona. Buraya klima alınacak. Ne aldıklarını göstereyim mi? Bu ayaklı klima hiç bir işe yaramıyor. Ne kendini ne odayı ne de önüne oturanı soğutuyor. O kadar sıcak ki makyaj yapamadım yani yapmadım istemedim. Saçlarımı da yaptırmadım. Beni bilen biliyor, bir sonraki videoya güzel hazırlanırım makyaj falan. Hepinizi çok seviyorum, hepinizi çok öpüyorum. Haftaya görüşmek üzere bye. 

Ayrıca bakınız: Danla Biliç Kimdir?

Zengin Koca Bulunca Sosyete Olan Kız Makyajı Danla Biliç Videosu

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx