Dizi HaberleriHaber

Ada Masalı Dizisi konusu nedir? Ada Masalı nerede çekilmiştir?

Reklamlar

Ada masalı Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Peki Ada Masalı dizisi konusu nedir, nerede çekilmektedir, oyuncuları kimlerdir merak ettiğiniz soruların cevapları yazımızda..

Ada masalı dizisinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz vardır. Ayça Ayşin Turan Haziran ismi ile dizide yer alırken Alp Navruz Poyraz ismi ile yer almaktadır. Haziran ve Poyraz birbirinden farklı iki karakterdir ve bir şekilde yolları kesişir.

Ada Masalı Dizisi Nerede Geçiyor?

Aslında dizinin Kırlangıç Adası’nda geçtiği söyleniyor.

Reklamlar

Haziran ve Poyraz’ın Karşılaştığı Kırlangıç Adası Nerededir?

Kırlangıç Adası aslında Yunanistan’dadır. Teselya bölgesinde bulunur. Adada İskados, Skopelos adalarını da bulunmaktadır. Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Ada Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ada masalı Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekilmektedir.

Ada Masalı Dizisi Konusu Nedir?

Daha dizi yayınlanmaya başlamadan fragmanları ile ilgi çekmeyi başarmıştır. Ayça Ayşin Turan yani dizideki ismi ile Haziran adanın yakışıklı genci Poyraz (Alp Navruz) ile karşılaşır. Fikirleri farklı olsa farklı karakterlere sahip olan ikilinin anlaşmazlıklardan doğan aşklarını ele almaktadır.

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Dizi sevildiği için ne zaman final yapacağı da çok merak edilmektedir. Ada masalı dizisi ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek gibi merak ettiğiniz sorulara birlikte göz atalım. Ada masalı Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Haziran ve Poyraz’ın hikayesini ele almaktadır. diziye bakanların merak edeceği soruların cevaplarına birlikte bakalım.

Reklamlar

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Ada Masalı kaç bölüm sürecek sorusu çok merak edilmektedir. Dizi Salı günleri ekranlara gelmektedir. Yaz dizileri genel olarak kısa sürdüğü için de ne zaman final yapacağı merak edilmektedir. Haziran ayında başlayan yaz dizisi Temmuz ve Ağustos aylarında da devam edecek. Yaz dizilerinin büyük bir kısmı Ağustos ayındaki reyting sonuçlarına bakılarak devam edip etmeyeceğine karar verilmektedir. Bu nedenle Ada Masalı dizisinin ne zaman biteceği Ağustos ayındaki reyting sonuçlarına göre kesinlik kazanacaktır.

Ada Masalı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Ada Masalı dizisi ile bilinen bir bilgi de Star TV ile arasındaki sözleşmenin 12 bölüm olduğudur. Eğer 12 bölüm sürerse Haziran ayının 15’inde başlayan dizi Ağustos sonunda bitecektir. Fakat reyting sonuçları yüksek olduğu için ve diğer yaz dizilerine oranla daha çok izlendiği için 12 bölüm daha uzatılabilir. Ya da 15 veya 20 bölüme kadar uzatılabilir.

Yani yaz dizilerinin devam edip etmemesi yayınlandığı süredeki reyting oranlarına bağlıdır. Mesela geçen yaz Fox TV ekranlarına gelen sen çal kapımı isimli dizi yüksek reytingler aldığı için yeni sezonda da ara vermeden devam etmiştir. Sen çal kapımı dizisi şuan hala devam etmektedir fakat Ağustos ayında final yapacağı söylenmektedir. Aynı şekilde Ada Masalı isimli dizi de Ağustos ayı içindeki reytinglerine göre ya final yapacak ya da yeni dönemde de yoluna devam edecektir.

Ada Dizisi 8.Bölümü Ön İzlemesi

Ada Masalı Dizisi Uyarlama Mı?

Merak edilen sorulardan birisi de Ada Masalı dizisinin bir Kore ya da yabancı bir diziden uyarlama olup olmadığıdır. Dizinin uyarlama olup olmadığı hakkında kesin bir bilgi yoktur.

Ada Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Alp Navruz– Poyraz

Ayça Ayşin Turan– Haziran

İpek Tenolcay – Zeynep

Nihan Büyükağaç – Selma

Bülent Çolak – Görkem

Cem Anıl Kenar- Hakan

Beril Pozam– İdil

Özge Demirtel

Rami Narin- Alper

Eylül Ersöz- Nehir

Bedia Enver – Aliye

Merve Nur Bengi– Melisa

Fatih Yücebağ- Sadık

İlkay Akdağlı- Latif Sağlam

Efe Adabaş- Ateş

Buray- Şarkıcı (Konuk Oyuncu)

Ada Masalı Dizisi Hangi Gün Yayınlanmaktadır?

Ada masalı dizisi ilk olarak 15 Haziran Salı günü Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmuştur. Konusu ile ilgi çeken dizi her hafta Salı günleri seyircisi ile buluşmaktadır. Diğer yaz dizilerine göre reytingleri yüksek olduğu için 12 bölümlük anlaşması olsa da yeni sezonda da devam edebilir.

Yazımızda sizler için Ada Masalı dizisi hangi gün ekranlara gelmektedir, Ada Masalı dizisi nerede çekilmektedir, Ada Masalı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir gibi merak ettiğiniz soruları ele aldık. Bol reytingli bir sezon olmasını dileriz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx