Magazin

Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil’i kimdir?

Reklamlar

Beril Pozam kimdir? Güzel oyuncu son filmi olan ve uzun zamandır televizyon ekranlarında, sosyal medya da tanıtımı olan dizi Ada Masalın da İdil rolünde oynamaktadır. Yakışıklı oyuncunun yaptığı bütün projelerde kendini göstermesi ile kısa sürede seyirciye kendini sevdirdi.

Günlerdir beklenen dizi Ada Masalının oyuncularından olan Beril Pozam kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi var mı? Oynadığı diziler ve filmler nelerdir? gibi bir çok merak ettiğiniz soruların cevabının yazının devamında bulacaksınızdır.

Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil'i kimdir?
Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil’i kimdir?

Beril Pozam kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranlarında beğenilen isimlerinden birisi haline gelen Beril Pozam özellikle Akrep dizisinde hayat verdiği Ayşem karakteri ile yıldızını iyice parlattı. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Özel Ahmet Şimşek kolejinden mezun olduktan sonra Bilkent Üiversitesi’nde Müzik ve Sahne sanatları fakültesinde Tiyatro bölümünde eğitim olarak burada da eğitimini büyük bir başarı ile tamamladı. İlk zamanlar tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan başarılı sosyal medya fenomeni isim birçok tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak aynı zamanda oyuncu ve asistan çevirmeni olarak da rol almıştır.

Reklamlar

1 Ocak 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda bir oğlak burcu kadınıdır. Akıcı bir şekilde Almanca ve İngilizce konuşabilen başarılı sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda birçok spor dalı ile de ilgilenmektedir. Ekranları ilk defa internet üzerinden yayınlanan AVM Sakini isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiş ve Afilli Aşk dizisine dahil olmuştur. Daha sonrasında ise Akrep dizisine dahil olan başarılı isim burada hayat verdiği Ayşem karakteri ile Yıldız’ın ince parlatmıştır. Son olarak ise Ada Masalı dizisinde İdil karakterine hayat vermektedir. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun hayatında birisi olup olmadığını sordular. Arda Koray Özmen ile uzun zamandır bir birliktelik yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni isim sık sık Instagram hesabında da çekilmiş oldukları fotoğrafları takipçileriyle paylaşmaya devam etmektedir. 

Beril Pozam kaç yaşında?

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de ön planda olan başarılı isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 1 Ocak 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu 26 yaşındadır.

Beril Pozam aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği detay ise oyuncu güzelin nereli olduğu oldu. Pozam doğma büyüme İstanbulludur.

Beril Pozam hangi burç?

1 Ocak 1995 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı isimin hangi burç olduğu oldu. 1 Ocak 1995’te doğarak Oğlak burcu grubuna girmektedir

Reklamlar

Beril Pozam’ın boyu ve kilosu?

Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı fenomenin İnstagram platformunda verdiği pozlar sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Düzgün fiziği ile merak konusu haline gelen fenomen 1.70cm uzunluğunda olan başarılı oyuncu 60 kilodur.

Beril Pozam’ın sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun hayatında birisi olup olmadığını sordular. Arda Koray Özmen ile uzun zamandır bir birliktelik yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni isim sık sık Instagram hesabında da çekilmiş oldukları fotoğrafları takipçileriyle paylaşmaya devam etmektedir. 

Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil'i kimdir?
Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil’i kimdir?

Beril Pozam evli mi?

Takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun evli olup olmadığını sordular. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Ancak uzun zamandır birlikte olduğu bir sevgilisi vardır.

Beril Pozam’ın mesleği ne?

Ünlü sosyal medya fenomeni isim bir çok dizi, film ve reklam filminde rol alarak oyunculuk kariyerinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Beril Pozam’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranları ilk defa internet üzerinden yayınlanan AVM Sakini isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiş ve Afilli Aşk dizisine dahil olmuştur. Daha sonrasında ise Akrep dizisine dahil olan başarılı isim burada hayat verdiği Ayşem karakteri ile Yıldız’ın ince parlatmıştır. Son olarak ise Ada Masalı dizisinde İdil karakterine hayat vermektedir

  • 2017 Avm Sakini (TV Dizisi)
  • 2019 Afili Aşk (TV Dizisi)
  • 2020 Akrep (Ayşem) (TV Dizisi)
  • 2021 Ada Masalı (İdil) (TV Dizisi)
Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil'i kimdir?
Beril Pozam kimdir? Ada Masalı dizisinin İdil’i kimdir?

Beril Pozam Akrep dizisinden neden ayrıldı?

STAR TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Pozam’ın diziden ayrılması ile gözler oyuncuya çevrildi. Takipçileri sık sık aram motorlarında neden ayrıldığını sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Beril Pozam ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik oyuncularından olan Pozam’ın oynamış olduğu yapımlardaki başarısı ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Beril Pozam’ın burnu estetik mi?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Beril Pozam Akrep

Başarılı sosyal medya fenomeni isim STAR TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinde karakteri olan Ayşem karakterine hayat vermiştir.

Beril Pozam Ada Masalı

Başarılı sosyal medya fenomeni isim STAR TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinde karakteri olan İdil karakterine hayat vermiştir.

Beril Pozam Afilli Aşk

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk dizisinde karakteri olan Nazmiye karakterine hayat vermiştir.

Beril Pozam İnstagram

İnstagram hesabında berilpozam hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken  başarılı sosyal medya fenomeni güzel son 5 yıllık oyunculuk hayatı ile tüm seyircilerin gönlünü kazanarak güzel prensesleri olmuşturlar. Başarılı oyuncunun yaptığı projeler ile takipçileri giderek artmıştır.. Pozam İntagram hesabında 152B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx