Magazin

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Reklamlar

Tiktok fenomenlerinden olan Ahsen Ertosun ile fenomen listemizden devam ediyoruz. Tiktok platformunda ürettiği içerikler ile kısa zamanda diğer platformlarda fenomen haline gelen Ertosun bu sefer de İnstagram platformunda yükselmeyi hedefliyor. Yakın zamanda geniş kitlelere hitap etmesi ile gündem olan Ertosun’un takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya giriştiler bile.

Ahsen Ertosun kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?
Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Son dönemlerin popüler uygulaması haline gelen TikTok platformunun ünlü isimlerinden birisi olan Ahsen Ertosun ile fenomen listemize devam ediyoruz. Güzelliğinin yanı sıra çektiği vloglar, challenge’lar ve paylaşımları ile eşsiz bir hayran kitlesine TikTok platformunda ulaşan sosyal medya fenomeni güzel bu platformdan sonra Instagram platformu da aktif olmaya başlamış burada da geniş bir hayran kitlesi elde ettikten sonra YouTube platformuna geçiş yapmıştır. 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 21 yaşında olmasına rağmen geniş kitleler tarafından tanınmakta yalnızca sosyal medya fenomenleri değil müzik dünyasında giriş yapmaktadır. Sesi ile gündem olmaya devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzelim Bilal Sonses ile de bir düet mevcuttur. Şu an yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslan Vanlıdır.

Reklamlar

Ahsen Ertosun kaç yaşında?

Youtube platformunun popüler içerik üreticilerinden olan Ertosun diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Sempatik halleri ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında yaşını sorar oldular. 1999 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 21 yaşında

Ahsen Ertosun aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. İstanbul’da yaşamını sürdüren fenomen isim aslen Vanlı.

Ahsen Ertosun hangi burç?

Yaptığı paylaşımlar ile ön planda olmayı seven ve özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmaktan kaçınan başarılı sosyal medya fenomenin doğum tarihi bilgisine sahip olamadığımız için ne yazık ki burç bilgisini şu an sizler ile paylaşamıyoruz. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayınız.

Ahsen Ertosun’un boyu ve kilosu?

Paylaşımlarının yanı sıra güzelliği ve düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçileri sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu aratmış olsalar da malasef bu konu hakkında detaylı verilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ve takipçilerinin de sık sık arama motorlarında arattığı bu konu hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Mizahı ile bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ahsen Ertosun’un mesleği ne?

Üniversite eğitimine devam ettiğini bildiğimiz ünlü İnstagram fenomeni güzel şuan ağırlıklı olarak dijital platform ile uğraşıyor. Bunun yanı sıra sesi ile de başarı elde eden güzel fenomen müzik dünyasına da sağlam adımlar atmıştır.

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?
Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Ahsen Ertosun ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncu ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Ahsen Ertosun “Balon” şarkısının sözleri

Gel benim unutamadım

Sen benim umutlarım

Sen beni boş ver ben ağlarım susarım

Ama sorsam

Sol yanımda yine bana büyük acısı kalır gel ellerimi al

Öylece git gel ellerimi al öylece git 

BİLAL BUDAK

Elim kesik yerle birim böyle bırakma bırakta sarılayım sıcak boynuna ben sarılmışım

Kaybolmuşum o değişmez kokunda

Saplanmış bir hançer oldun tam kalbimin sonunda yokluğunla doldum iyice ben gelirim yorulma hayaller im vardı gitti o küçücük avuçta kocaman deniz yanında

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?
Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Ellerinle balonla sen gitmişinde tutamadım ben uçtu gitti yarınlar şimdi gel de bitsin dünler sakın yarım bırakma kaybolan bir gençliğim var heba etim uğruna yar iyim desem inanma boğazım düğüm var sen gelsende

 Açılacak ve dağılacak o bulutlar olur dayanamazsam bilirsin sonunda ölüm var

AHSEN ERTOSUN

Gel benim unutamadım sen benim

Umutlarım sen beni boş ver ben ağlarım susarım

Ama sorsam sol yanımda yine bana büyük acısı kalır

BİLAL BUDAK

Geçer dedim geçmedi ben unutmadım 

Her şeyimi uzatmadın ellerini

Çevirmedin güneşimi dur aydınlansın her taraf gülüşlerinle eriyeyim silmeyim gözüm de yaş kalmadı be sevdiğim

Sardı simdi

Kasvetim seni ölsem de beklerim takılmam artık hayat almış geçmişimi ben neyleyeyim üzülmedim biliyorum yine bana geri geleceğini deyip avuttum kendimi ve ağladım o gecelerini

AHSEN ERTOSUN

Gel benim unutamadım

Sen benim umutlarım

BİLAL BUDAK

Hayallerim vardı nerde beyaz bulutlar

AHSEN ERTOSUN

Sen beni boş ver ben ağlarım susarım

Ama sorsam

Sol yanımda yine bana büyük acısı

Kalır 

BİLAL BUDAK

Gelirdin yanına çok büyük bir sevinçle demedin mi her zaman düşeceğiz dillerden dile bak semaya aç kalbini beni son bir Kez dinle

Ferhat bile çok seviyorum deyip öldü şirinine bende desem sözünü verebilecek misin ki kalbine yoksa yine mi terk edeceksin vay benim halime dert etme baş köşen hazır hep kalbimde en derinde ben bitince kabul tutmuş kendince

AHSEN ERTOSUN

Gel benim unutamadım sen benim umutlarım

BİLAL BUDAK

 Unutmadım hala sol yanın dada ben varım

AHSEN ERTOSUN

Sen beni boş ver ben ağlarım susarım

 Ama sorsam

Sol yanında yine bana büyük acısı kalır gel ellerimi al öylece git gel ellerimi al öylece git sen beni boşver ben ağlarım susarım

Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?
Tiktok fenomeni Ahsen Ertosun kimdir?

Ahsen Ertosun estetik mi yaptırdı?

Sosyal medyanın magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı konusunda ne yazık ki detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

23 Aralık 2018 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Ertosun’un şuan bu platformda 40B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni İnstagram platformunda ise 100B takipçisi mevcut. Asıl çıkışını yaptığı Tiktok hesabında ise 1.2M takipçiye ve 59M beğeniye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Tolunay Acar hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx