Haber
Popüler

Eser Ve Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı! Yangın Nedeni İse…

Reklamlar

Büyük talihsizlik sonucu Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin evinde yangın çıktı. Evinde ki şömineyi yakmaya çalışan Eser Yenenler çıkan yangın karşısında şaşkına döndü. Kalabalıktan uzağa sakinliğe kaçan Eser ve Berfu Yenenler çifti korku dolu anlar yaşadı.

Yenenler Çiftinin Ormanlık Evinde Yangın

Yenenler çifti geçtiğimiz aylarda şehrin bunaltıcı kalabalığından kaçarak ormanlık bir alanda bir eve taşındı. İkinci çocuğuna hamile olan Berfu Yenenler eşi ve oğlu ile huzurlu günler yaşıyordu. Keyifli anlar yaşayan Eser ve Berfu Yenenler çifti bu pandemi sürecini kalabalıktan uzaklarda geçiriyorlardı. Geçtiğimiz haftayı geçirdikleri talihsiz olay ile geçiren çift çıkan yangın sonucunda korku dolu anlar yaşadı.

Eser Ve Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı! Yangın Nedeni İse… 2024 Berfu Yenenler

Sadece şömine yakmak istemişlerdi. Eser Yenenler ise yakmak isteği şöminenin alevler içinde kalmasına anlam veremedi. Eser ve Berfu Yenenler çifti Yaşadıkları karşısında şaşkına döndüler. Alevler içinde kalan şömine, bacayı saran duman sonucu korkuları artan çift İtfaiye ve ambulans ekiplerine haber verdi. Eser Yenenler, Berfu Yenenler ve oğulları gelen üç itfaiye ekibi ve iki ambulans ekibinin yangına müdahalesini bekledi. Yangın kısa sürede kontrol altına alındı.

Reklamlar

Berfu Yenenler Yaşadıklarını Şöyle Anlattı

  Şöminenin alevler içinde kalması ve bacadan çıkan dumanlar karşısında şaşkına dönen Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti korku dolu saatler geçirdi. Yaşadığı şoku anlatan, ikinci kez anne adayı olan Berfu Yenenler o korku dolu anları şöyle ifade etti:   

Eser Ve Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı! Yangın Nedeni İse… 2024 Berfu Yenenler

“Yakmaya çalıştığımız şömine birden alevler içinde kaldı. Alevler içinde kalan şömine bacanın tutmasına sebep oldu ve bacayı dumanlar sardı. Biz yaşadığımız şokun etkisiyle ne olup bittiğine bir türlü anlam veremedik. Haber verdiğimiz ambulans ve itfaiye ekipleri kısa süre içerisinde geldi. Üç itfaiye ekibi yangını kontrol altına alıp söndürürken, ambulans ekipleri Eser, ben ve oğlum ile ilgilendi. Çok korku dolu anlar yaşadık.“

Berfu Yenenler ise oğlu ile birlikte saatlerce çıkan yangını ve gelen itfaiye ekiplerinin yangını kontrol altına alıp söndürülmesini izledi. Kısa sürede kontrol altına alınan yangın can kaybı olmadan söndürüldü.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx