Magazin

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?

Reklamlar

Yağmur Atacan, Doktorlar dizisinde canlandırdığı Hasan karakteri ile kısa sürede çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Eşi Pınar Altuğ ile ise İlk Aşkım isimli televizyon dizisi sayesinde tanışmışlardır ve birliktelikleri bu dizi sayesinde başlamıştır.

Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, babasının mesleğinden dolayı Gaziantep’te dünyaya gelmiştir annesi ise diş hekimidir. Ayrıca kendisinin bir kız kardeşi bulunmaktadır.

İlkokulu Eskişehir’de liseyi ise Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır daha sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi felsefe bölümünü bitirmiştir. Egos, Panda, Coca Cola, Hürriyet, Ülker gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır ve 2006 yılında TRT’de Ben İstersem isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Ek iş olarak otomobil galericiliği yaptığı bilinmektedir. 12 Nisan 2008 tarihinde oyuncu Altuğ ile hayatını birleştirmiştir. Hakkında birçok merak edilen soru bulunan Atacan’ın hayatını sizler için yazımızın geri kalanında derledik.

Reklamlar
Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?
Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?

Yağmur Atacan kimdir?

Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Ailesi Yugoslavya göçmenidir babası asker annesi ise diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de liseyi Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Atacan İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi felsefe bölümü mezunudur ve bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Sempatik oyuncu, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında cambaz isimli oyunda tiyatro sahnesinde yer almıştır ayrıca profesyonel baterist olarak 2001 yılından 2005 yılına kadar farklı gruplarda çalışmıştır. Egos, Panda, Coca Cola, Hürriyet ve Ülker gibi markaların reklam filminde yer almıştır.

2006 yılında ise TRT’de Ben İstersem isimli programın sunuculuğunu yapan Atacan, ek iş olarak otomobil galericiliği yapmaktadır. 12 Nisan 2008 tarihinde Pınar Altuğ ile evlenmiştir ve bu evliliğinden Su isimli bir kız çocukları bulunmaktadır.

Kendisinin aynı zamanda tekne alım satım yaptığı da bilinmektedir. Twitter ve Instagram gibi sosyal medya mecralarını kullanmamayı tercih etmiştir. Bir dönem oynadığı Doktorlar dizisinde canlandırdığı Hasan karakteri ile üne kavuşmuştur ve geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır. Bu dizi Yağmur Atacan’ın dönüm noktası olmuştur ve bu dizi sayesinde şöhrete kavuşmuştur.

Reklamlar

Yağmur Atacan kaç yaşında?

19 Mayıs 1983 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen oyuncu ve müzisyen Atacan 2022 yılının mayıs ayı itibariyle 39 yaşındadır.

Yağmur Atacan aslen nereli?

Gaziantep’te dünyaya gelen Yağmur Atacan aslen Yugoslavya göçmenidir.

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?
Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?

Yağmur Atacan boy kilo?

Sempatik tavırları ve başarılı oyunculuğu ile birçok insanın dikkatini çeken Yağmur Atacan aynı zamanda yaşını göstermemekle de bilinmektedir. Atacan 1.73 boyunda ve 70 kilogram ağırlığındadır.

Yağmur Atacan burç?

19 Mayıs tarihinde doğan diğer insanların da olduğu gibi Yağmur Atacan’da boğa burcu mensubudur.

Yağmur Atacan mesleği?

Yağmur Atacan oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik alanında da faaliyet göstermiştir. Günümüzde ise ticaret ile uğraştığı ve otomobil galericiliği ile tekne alım satım işiyle uğraştığı bilinmektedir.

Yağmur Atacan dizi ve filmleri?

Kendisi daha önce birçok film ve dizi projesinde yer almıştır. Yer aldığı televizyon dizileri ve filmler şu şekilde sıralanabilir;

  • Sınav
  • Nefes Nefese
  • Doktorlar
  • Çılgın Dershane
  • İlk Aşkım
  • Bir Dilim Aşk 
  • Lise Defteri
  • Avanak Kuzenler
  • El Bebek Gül Bebek
Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?
Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında ki yaş farkı?

Yağmur Atacan Pınar Altuğ?

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan oynadıkları bir dizide birbirleriyle tanışmışlardır ve ilişkileri bu dizi sayesinde başlamıştır. İkili birbirlerine aşık olmuştur ve aradaki yaş farkını umursamamışlardır. Birçok kişi bu ilişkiye karşı çıksa da ilişki hakkında kötü yorum yapsa da yaş farkı sürekli olarak gündeme gelse de ikili bu konuşmalara kulak asmamıştır.

Haklarında defalarca boşanacaklar ayrılacaklar gibi haberler çıksa da Atacan ve Pınar Altuğ çıktı evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürmeye devam etmişlerdir ve bir kız çocuğu sahibi olmuşlardır. 2 mi birkaç sene önce Bodrum’a gitmek için uçak bileti alırken diğer bulamamış ve ayrı ayrı uçmak zorunda kalmıştır Yağmur Atacan ‘Neden siz buradasınız eşiniz önde oturuyor’ gibi sorulara şu şekilde cevap vermiştir; ‘herkes kendi bütçesine göre uçuyor Pınar’la benim gelir seviyem belli ben biletimi kendim alıyorum’ ifadelerini kullanarak espri yapmıştır.

Yağmur Atacan boşandı mı?

Haklarında birçok kez ayrıldık haberi çıksa da Atacan ve Pınar Altuğ çifti günümüzde hala beraberlerdir ve çiftin Su isimli bir kız çocukları bulunmaktadır.

Yağmur Atacan Pınar Altuğ yaş farkı?

Atacan ve Altuğ çiftinin arasında 9 yaş farkı bulunmaktadır bu yüzden birçok kişi tarafından ayıplanan ve ilişkileri destek görmeyen çiftimiz çoğu zaman linçlere maruz kalmıştır fakat birbirlerinden hiçbir zaman vazgeçmemişlerdir.

Yağmur Atacan kardeşi?

Yağmur Atacan’ın Güneş Atacan isminde bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Yağmur Atacan Instagram adresi

Atacan uzun zamandır sosyal medya kullanmayı bırakmıştır kendisinin Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesapları bulunmamaktadır.

Yağmur Atacan Instagram adresi https://instagram.com/pinaraltug_atacan?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkok ile Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx