Magazin

Ali Yasin Özegemen kimdir? Boyu? Yer aldığı dizi ve filmler?

Reklamlar

Ali Yasin Özegemen Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile bir hayli sevilmiş merak edilmiştir. 30 Mayıs 1989 tarihinde Konya’da dünyaya gelen başarılı ismin tam adı Ali Yasin Özegemendir. Oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapan başarılı isim 2012 yılından itibaren oyunculuğa ağırlık vermiştir. Ekranların beğenilen isimlerinden olan Ali Yasin takipçilere başarılı isimin hayatı hakkında araştırma yapmaya başlamışlardır.

Ali Yasin Özegemen kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ali Yasin Özegemen kimdir?

30 Mayıs 1989 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiş olan başarılı oyuncunun ilköğretim ve lise yılları Konya’da geçmiştir. Küçük yaşlardan itibaren spora başlayan başarılı isim basketbol oynamaya başlamış ancak lise zamanlarında sebebi bilinmeyen bir nedenden ötürü basketbolu bırakma kararı almıştır. 2008 yılında Muğla Üniversitesinde Konaklama İşletmeciliği bölümünü kazanan başarılı isim 2011 yılında arkadaşlarının ve çevresinin ısrarı üzerine İzmir Rönesans Ajans Model diye başvurmuş ve kabul edilmiştir. 2012 yılında ise İstanbul’a yerleşme kararı alan başarılı isim modellik faaliyetlerine devam ederken dizi ve film sektöründe olmaya karar vermiş ve bu konuda çalışmalara başlamıştır.

Reklamlar

Ajans MD Model Managemenet Agency ile çalışan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2013 yılında Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile ekranlara merhaba demiştir. 28 Kasım 2015 tarihinde ise Star TV’de yayınlanan Big Brother yarışmasına katılan başarılı oyuncu daha sonrasında Küçük Ağa dizisinde yer almıştır. Göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve bu dizide başrolü oynamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Yedikule Hayat Yokuşu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başarılı ismin yeni dönem içerisinde herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı ise bilinmiyor.

Ali Yasin Özegemen kimdir?
Ali Yasin Özegemen kimdir?

Ekranlara ilk defa Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile merhaba diyen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Ali Yasin evli değildir. Hakkında çıkan bir diğer iddialar dan birisi ise yer aldığı yapımlarda rol arkadaşı olan Gizem Arıkan ile sevgili olduğu oldu. Sizler için bu konuyu araştırmamızda rağmen detaylı bilgilere ulaşamadık.

İlginizi çekebilir: Burcu Özberk kimdir

Ali Yasin Özegemen kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının sevilen isimlerinden birisi olan Ali Yasin 30 Mayıs 1989 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Ali Yasin 32 yaşındadır.

Reklamlar

Ali Yasin Özegemen aslen nereli?

İstanbul’da yaşamına devam eden başarılı ismin aslen nereli olduğu bilgisine ne yazık ki sahip değiliz.

Ali Yasin Özegemen hangi burç?

İnstagram platformunda da geniş kitlelere hitap eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu İkizler burcudur.

Ali Yasin Özegemen’in boyu ve kilosu?

Genç hayran kitlesine sahip fenomen oyuncu spora düşkünlüğü ile de biliniyor. Bir dönem basketbol ile ilgilenen başarılı ismin düzgün fiziği de merak konusu oldu. 1.87 boyunda olan genç oyuncu 77 kilodur.

Ali Yasin Özegemen kimdir?
Ali Yasin Özegemen kimdir?

Ali Yasin Özegemen evli mi?

Ekranlara ilk defa Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile merhaba diyen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Ali Yasin evli değildir.

Ali Yasin Özegemen’in eşi kim?

Ekranlara ilk defa Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile merhaba diyen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Ali Yasin evli değildir.

Ali Yasin Özegemen ve Gizem Arıkan sevgili mi?

Hakkında çıkan bir diğer iddialar dan birisi ise yer aldığı yapımlarda rol arkadaşı olan Gizem Arıkan ile sevgili olduğu oldu. Sizler için bu konuyu araştırmamızda rağmen detaylı bilgilere ulaşamadık.

Ali Yasin Özegemen mesleği ne?

2012 yılında ise İstanbul’a yerleşme kararı alan başarılı isim modellik faaliyetlerine devam ederken dizi ve film sektöründe olmaya karar vermiş ve bu konuda çalışmalara başlamıştır.

Ali Yasin Özegemen kimdir?
Ali Yasin Özegemen kimdir?

Ali Yasin Özegemen’in yer aldığı dizi ve filmler

28 Kasım 2015 tarihinde ise Star TV’de yayınlanan Big Brother yarışmasına katılan başarılı oyuncu daha sonrasında Küçük Ağa dizisinde yer almıştır. Göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve bu dizide başrolü oynamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Yedikule Hayat Yokuşu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başarılı ismin yeni dönem içerisinde herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı ise bilinmiyor.

  • Doksanlar
  • Küçük Ağa
  • Yaralı Kuşlar
  • Yedikule Hayat Yokuşu

Ali Yasin Özegemen ne kadar kazanıyor?

2012 yılında ise İstanbul’a yerleşme kararı alan başarılı isim modellik faaliyetlerine devam ederken dizi ve film sektöründe olmaya karar veren başarılı oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise ne kadar kazandığı oldu. Başarılı ismin yer aldığı yapımlardan ne kazandığı bilgisine ne yazık ki sahip değiliz.

Ali Yasin Özegemen Doksanlar

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2013 yılında Doksanlar dizisinde hayat verdiği Görkem karakteri ile ekranlara merhaba demiştir.

Ali Yasin Özegemen Küçük Ağa

Başarılı oyuncu Küçük Ağa dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve burada da oldukça sevilmiştir.

Ali Yasin Özegemen İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni yakışıklı oyuncu düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda da geniş bir kitleye hitap eden fenomen yakışıklı oyuncunun şuan bu platformda 124B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx