Magazin

Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?

Reklamlar

Alp Kırşan 3 Kasım 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiş sunucu ve eski mankendir. Özellikle Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği Survivor ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarında sunuculuk yapan Alp Kırşan, 2000 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir. Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kim? Alp Kırşan çocukları? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için kapsamlı bir şekilde araştırdık ve yazımızda derledik.

Alp Kırşan kimdir?

3 Kasım 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen Türk dizi ve sinema oyuncusu aynı zamanda da eski manken olan Alp Kırşan uzun bir dönem sunuculuk da yapmıştır. Liseyi İzmir’de okuyan başarılı isim Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve televizyon bölümünden mezun olduktan sonra Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nde Spor ve Sanat akademisinde eğitim almıştır. 2000 tarihinde düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan başarılı isim daha sonrasında düzenlenen Best Model Of The World yarışmasında ise üçüncülük elde etmiştir. İlk kez sabah şekerleri programında sunucu olarak kamera karşısına geçen Alp Kırşan 2007 tarihinde ise düzenlenen Yasemin Yalçın tiyatrosundaki oyunlar ile profesyonel bir sanatçı haline gelmiştir.

Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?
Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?

2011 yılında düzenlenen Yok Böyle Dans adlı yarışmada yarışmacı olarak yer alan başarılı isim 2012 tarihinde ise Survivor yarışmasında mücadele etmiştir. 1999 tarihinde Deli Yürek televizyon dizisine Levent karakteriyle dahil olan Alp Kırşan, 2002 tarihinde Pembe Patikler dizisinde Kemal karakterini canlandırmıştır. 2005 tarihinde Cennet Mahallesi dizisinde Mert karakteriyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu 2011 ile 2012 tarihleri arasında Akasya Durağı’nda Çınar karakterini canlandırmıştır. Dönemin ünlü yapımlarından birisi olan Kaçak Gelinler de 2014 tarihinde konuk oyuncu olarak yer alan Alp Kırşan, 2015 tarihinden bu yana sunuculuk yapmaktadır.

Reklamlar

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sunuculuk yapması ile birlikte Acun Ilıcalı’nın yönetmiş olduğu bütün yapımlarda sunuculuk görevini üstlenen başarılı isim 2018 yılında Survivor serüvenine son vermiştir. 2014 tarihinde Zeynep Dörtkardeşler ile dünya evine giren Alp Kırşan uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Dörtkardeşler ile evlenen başarılı isimin Efe adında bir oğlu olmuştur. Daha sonrasında tekrar hamile olduğunu duyuran başarılı oyuncu ikinci oğlunu da dünyaya getirmiştir.

Alp Kırşan kaç yaşında?

3 Kasım 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen Türk dizi ve sinema oyuncusu 42 yaşındadır.

Alp Kırşan aslen nereli?

Yaşamına Bodrum’da devam eden başarılı oyuncu İzmir Karşıyakalıdır.

Alp Kırşan hangi burç?

3 Kasım 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen Türk dizi ve sinema oyuncusu Akrep burcudur.

Reklamlar

Alp Kırşan boyu ve kilosu

2000 tarihinde düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan başarılı isim daha sonrasında düzenlenen Best Model Of The World yarışmasında ise üçüncülük elde eden Alp Kırşan, 1.88 boyunda ve 77 kilodur.

Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?
Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?

Alp Kırşan mesleği

Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve televizyon bölümünden mezun olduktan sonra Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nde Spor ve Sanat akademisinde eğitim almıştır.

Alp Kırşan yer aldığı yapımlar

1999 tarihinde Deli Yürek televizyon dizisine Levent karakteriyle dahil olan Alp Kırşan, 2002 tarihinde Pembe Patikler dizisinde Kemal karakterini canlandırmıştır. 2005 tarihinde Cennet Mahallesi dizisinde Mert karakteriyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu 2011 ile 2012 tarihleri arasında Akasya Durağı’nda Çınar karakterini canlandırmıştır. Dönemin ünlü yapımlarından birisi olan Kaçak Gelinler de 2014 tarihinde konuk oyuncu olarak yer alan Alp Kırşan, 2015 tarihinden bu yana sunuculuk yapmaktadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sunuculuk yapması ile birlikte Acun Ilıcalı’nın yönetmiş olduğu bütün yapımlarda sunuculuk görevini üstlenen başarılı isim 2018 yılında Survivor serüvenine son vermiştir.

Alp Kırşan eşi kimdir?

2014 tarihinde Zeynep Dörtkardeşler ile dünya evine giren Alp Kırşan uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Dörtkardeşler ile evlenen başarılı isimin Efe adında bir oğlu olmuştur. Daha sonrasında tekrar hamile olduğunu duyuran başarılı oyuncu ikinci oğlunu da dünyaya getirmiştir.

Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?
Alp Kırşan kaç yaşında? Alp Kırşan eşi kimdir?

Alp Kırşan çocuğu var mı?

Kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Dörtkardeşler ile evlenen başarılı isimin Efe adında bir oğlu olmuştur. Daha sonrasında tekrar hamile olduğunu duyuran başarılı oyuncu ikinci oğlunu da dünyaya getirmiştir.

Alp Kırşan ve Acun Ilıcalı olayı nedir?

2015 yılından bu yana Acun Ilıcalı’nın yürütmüş olduğu bütün yapımlarda sunuculuk görevini üstlenen Alp Kırşan, 2018 yılında ani bir kararla Acun medyadan ayrıldığını doyurunca ortalık karışmıştı. Bodrum’a yerleşti iddia edilen başarılı oyuncunun Acun medyadan ayrılma sebebi ise ailesi ile birlikte bir yaşam sürmek istemesi olduğu iddia edildi

Alp Kırşan İnstagram adresi

Yürüttüğü bütün işleri bırakarak Bodrum’a yerleşme kararı alan Alp Kırşan, ailesi ile daha fazla vakit geçirmek istediği için böyle bir karar aldığından söz etmişti. Yeni yaşamını ve çıktığı balık avlarını sık sık İnstgaram da paylaşan Alp Kırşan, İnstagram hesabında 820K takipçiye sahip.

Alp Kırşan İnstagram adresi https://www.instagram.com/alpkirsan/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx