Magazin

Oğuzhan Yıldız kimdir?

Reklamlar

Usta sinema sanatçılarından olan başarılı sosyal medya fenomeni Oğuzhan Yıldız, bir çok başarılı yapıma imza attı. Geçmişten günümüze bir çok başarılı yapıma imza atan ve gönüllerde yer edinmeyi başaran sosyal medya fenomeni Yıldız kısa zaman içerisinde geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başladı.

Oğuzhan Yıldız kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Oğuzhan Yıldız kimdir?
Oğuzhan Yıldız kimdir?

Oğuzhan Yıldız kimdir?

Dizi ve film dünyasının başarılı isimlerinden olan Oğuzhan Yıldız geniş hayran kitlelerini ulaşmaya devam ediyor. 13 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı dizi ve film sanatçısı Yıldız şu anda yaşantısına İstanbul Beyoğlu’nda devam etmektedir. Bir dönemlerin en popüler dizisi olan hayat bilgisi ile dizi ve film kariyerine merhaba diyen sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak 2017 yılında aç kapıyı çok fenayım isimli sinema filminde rol almıştır. Sosyal medyanın da beğenilen Bir ismi haline gelen ünlü oyuncu Yıldız Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur ancak kariyerine oyunculuk yine devam etmeye karar veren sosyal medya fenomeni daha sonra bu konuda eğitimler almış ve kendini geliştirmeye devam ettirmiştir. Birçok başarılı yapımda yer almaya devam eden sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında özel hayatı hakkında sorular sormuş olsalar da sizler için bu konuya araştırmamızda rağmen detaylı bilgileri ne yazık ki ulaşamadık güncel bilgiler ile karşınızda olabilmeniz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Oğuzhan Yıldız kaç yaşında?

Başarılı dizi ve film sanatçılarından olan Yıldız’ın takipçileri sık sık arama motorlarında başarılı isimin yaşını sorar hale geldiler. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 13 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 37 yaşında.

Oğuzhan Yıldız aslen nereli?

13 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu şuan yaşamına İstanbul Beyoğlun’da devam eden başarılı oyuncu Yıldız’ın ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Oğuzhan Yıldız hangi burç?

Sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan sanatçısı Yıldız’ın takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu sosyal medya fenomeninin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 13 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Terazi burcu erkeği.

Oğuzhan Yıldız’ın boyu ve kilosu?

Başarılı dizi ve film sanatçısı Yıldız’ın takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun boyunu ve kilosunu sormasına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Dizi ve film dünyasının başarılı isimlerinden olan sosyal medya fenomeni oyuncu Yıldız takipçileri oyuncunun hayatında birisi olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başlayan sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında şu an kimse yer almıyor. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Oğuzhan Yıldız’ın mesleği ne?

Oyunculuk mesleği ile ünlenen birçok başarılı yapımda yer alan Yıldız aynı zamanda endüstri mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ancak kariyerine oyunculuk ile devam etmeye karar vermiştir. Sosyal medya fenomeni isimin şuan dijital platform ile uğraştığını biliyoruz ancak bunun dışında herhangi bir meslek ile uğraşıp uğraşmadığını detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Oğuzhan Yıldız kimdir?
Oğuzhan Yıldız kimdir?

Yer aldığı yapımlar

Bir dönemlerin en popüler dizisi olan Hayat Bilgisi ile dizi ve film kariyerine merhaba diyen sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak 2017 yılında Aç Kapıyı Çok Fenayım isimli sinema filminde rol almıştır. Yer aldığı diğer sinema ve dizi yapımlarına göz atacak olursak:

 • Hayat Bilgisi
 • Büyük Buluşma
 • Beşinci Boyut
 • Tadımız kaçmasın
 • Hepsi 1
 • Vazgeç gönlüm
 • Çılgın dershane
 • Çılgın dershane kampta
 • Ayakta kal
 • Kendi okulumuza doğru
 • Doludizgin yıllar
 • Farklı boyut
 • El-Cin
 • Dursun çavuş
 • Size denizi getireceğim
 • Adı İnsan
 • Aç Kapıyı Çok Fenayım

Oğuzhan Yıldız ne kadar kazanıyor?

Bir dönemin ünlü aktörlerinden olan Hayat Bilgisi oyuncusu Yıldız şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncu ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın

Sosyal medya hesapları

Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Emre Yıldız’ın bu platformda 50B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Yıldız’ın instagram da ise 40B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx