PsikolojiSağlık

Neden Online Terapi Almalısınız?

İçinde bulunduğunuz koşullar nedeniyle kendinizi enerjisi düşük ve yorgun hissedebilirsiniz. Mesafe ve zaman kısıtlılığı nedeniyle terapiye gidecek vakit bulamayabilirsiniz. Online terapi sayesinde bulunduğunuz her yerden rahatlıkla psikolojik destek alabilirsiniz. İstanbul’da ve Ankara’da fiziki şubeleri bulunan Madalyon Klinik uzman ekibinden dilerseniz online terapi randevusu da alabilirsiniz.

Madalyon Psikiyatri kadrosunu inceleyerek yılların tecrübesine sahip uzmanlardan randevu alarak kendiniz için güzel bir adım atabilirsiniz. 

Neden Madalyon Klinik’ten Online Terapi Almalısınız?

Madalyon Klinik, kökeni yıllara, tecrübelere dayanan bir psikolojik rehberlik ve danışmanlık merkezidir. Burada, size özel testler ve tanı yöntemleri aracılığıyla uzman kişilerden destek alma şansı bulabilirsiniz. Farklı psikolojik şikayetlere ve rahatsızlıklara özel çözümler, farklı yaş gruplarına uygun terapi hizmetleri için Madalyon Klinik uzmanlarından randevu alabilirsiniz. 

Madalyon Klinik Uzman ve Profesyonel Kadro

Madalyon Klinik sadece akademik anlamda uzman bir kadroyla çalışmaz. Yaşadığınız probleme yönelik, size özel çözümleriyle kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Psikolojinize uygun görüşme seçenekleriyle hassas olduğunuz konulara maksimum özenle yaklaşır. Madalyon Psikiyatri merkezinin sadece size yardım etmek için var olduğunu zannedebilirsiniz. Bunun sebebi merkezin her danışanını biricik kabul edip terapi sürecini onlara özel bir yaklaşımla sürdürmesidir. 

Madalyon Klinik ile Dünyanın Öbür Ucundayken Psikolojinizi Düzeltin!

Mesafeler, terapi almanızı engelleyemez. Herhangi bir nedenle fiziki merkeze gidemeyecek durumda olabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için yapmak istemediğiniz bir seyahate zorlamak zorunda değilsiniz. Terapinizin başarılı olması için en başta kendinizi güvende hissetmeniz gerekir. Evden çıkamıyorsanız, başka şehirde ya da ülkedeyseniz online terapi randevularını ve uzmanları Madalyon Klinik yardımıyla kolayca inceleyebilirsiniz. 

İşinin Uzmanlarına Evinizdeyken Ulaşın!

Online terapi hizmeti, günümüzde yolda geçireceğiniz vakti daha verimli kullanmanız için zaman yaratır. Kendinize dinlenmek, sosyal aktivitelere katılmak, sevdiğiniz bir filmi izlemek, merak ettiğiniz bir kitabı okumak için daha fazla zaman bulabilirsiniz. 

Madalyon Klinik Online Terapi Süreci Nasıl İlerler?

Online terapi hizmeti veren uzmanlardan tarih ve gün seçerek randevu alabilirsiniz. Randevu gününde ve saatinde bilgisayar ya da cep telefonu üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İlk görüşmede, terapist mustarip olduğunuz konuları anlamaya çalışır. Zaman zaman sorular sorarak yaşadığınız sıkıntının boyutunu tespit eder. Bu konuyla ilgili yapılabilecek olan şeylere dair sizinle karşılıklı görüşme gerçekleştirir.  Bu süreçteki içsel yolculuğunuzda yanınızda yer alır. Terapi sürecinde, yaşadığınız problemlerle kendi kendinize baş edebileceğiniz bir noktaya getirene kadar rehberliğini sürdürür. Bu noktadan sonra gerekli olması halinde sonraki süreçte tekrar terapi alabilirsiniz. 

Online Terapi Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Online terapi bir mucize değildir. İyileşmek, zamanla ve çabayla gerçekleştirebileceğiniz bir eylemdir. Bunun için istekli olmalı, eksilerinizi ve artılarınızı kabullenerek güçlü ve zayıf yönlerinizi tespit etmeye odaklanmalısınız. Nasıl ki söz konusu işiniz olunca güçlü ve zayıf yönlerinizi ortaya koymak zorunda hissediyorsanız ruhunuzu etkileyen durumlar için de bunu yapmalısınız. Tabi bu süreçte yanınızda bir rehber olması, zorlandığınız yerlerde size gerekli desteği vermesi kendinizi iyi hissetmenize yardımcıdır. 

Terapistinizle yapacağınız görüşmeler neticesinde kendinize dair belki de daha önce fark etmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Önceden size çok büyük problemlermiş gibi gelen bazı durumlara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Kendinizi rahatlamış, daha az stresli ve daha çözüm odaklı bir noktada bulabilirsiniz. İyi hissetmek ve mutlu olmak bir tercihtir. Bugün bütün önceliklerinizi bir kenara bırakıp önceliği kendinize verebilirsiniz. 

Psikolojik zorlukların üstesinden gelmek için şimdi Madalyon Klinik online terapi randevusu alarak güzel bir başlangıç yapmaya var mısınız?

admin

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx