Yemek

%100 Arabica Kahve Çekirdekleri ile Lezzet Yolculuğuna Çıkın

Reklamlar

Ekvator bölgesinin dünya geneline sunduğu en eşsiz lezzetler arasında gösterilen arabica kahve çekirdeği, Premium kahve markası illy ile kupalarınızı aroma ve lezzetle dolduruyor. Kahve müdavimlerinin ve gurmelerinin ilk tercihi olana arabica kahve çekirdekleri, illy özel serisi sayesinde evlerde ve içecek sektöründe hizmet veren tüm noktalarda güvenle tüketilmeye devam ediyor.

Özenle yetiştirilen kahve meyvesinin en uygun hasatla toplandığı, çekirdeklerin hassas bir şekilde seçilerek doğru oranda kavrulduğu illy üretim sürecinde, arabica kahve çekirdekleri, dalından mutfağınıza en taze ve en yoğun aromalı hali ile ulaştırılıyor. Özel ambalajı sayesinde oldukça uzun raf ömrüne sahip olan arabica kahve çekirdeği çeşitleri, açıldıktan somra da son tüketim tarihine kadar güvenle kullanılabiliyor. Hem kahve değirmenlerinde hem de çekirdek kahve makinelerinde kullanıma uygun olan ürün, her içimde en taze lezzet ve aromayı da garanti ediyor.

Arabica Kahve Çekirdekleri ile Kupanızı Kalite ve Lezzetle Doldurun

Ekvator bölgesinin yüksek kesimlerinde yetişen arabica kahve, yoğun aroması lezzeti ve çekirdek kalitesi ile hemen her dönem kahve tutkunlarının favorilerinden. Kafein oranının robusto kahveye göre daha düşük olması karşısında, lezzetinin ve aromasının iddiası nedeniyle dünya genelinde en çok tercih edilen kahveler arasında yer alıyor. İlly markası tarafından satışa sunulan %100 arabica kahve çekirdeği, bu eşsiz lezzeti her an her yerde deneyimleme imkanı sunuyor. Çekirdek kahve tüketiminin hızla yaygınlaşmaya devam etmesine neden olarak gösterilen tazelik unsuru, illy özel korumalı ambalajları sayesinde daha uzun ömürlü kullanım imkanı yaratılarak bir ölçüt olmaktan çıkıyor. Hemen tüm ürünlerinde tazelik ve aromaya önem veren marka, bu özel kahve çekirdekleri için de en uygun saklama ve ambalajlama koşullarını yaratarak, kullanıcılarına gerçek kahve lezzetini sunmayı başarmış. 250 gramlık özel kutularda satışa sunulan arabica kahve çekirdeği çeşitleri, dengeli ve hafif bir lezzetin taze ve yoğun bir aromayla kusursuz bir şekilde servis edilebilmesini sağlıyor.

Reklamlar
Çekirdekten Fincana Dolan Lezzet: Arabica Kahve Çekirdekleri
Çekirdekten Fincana Dolan Lezzet: Arabica Kahve Çekirdekleri

Çekirdekten Fincana Dolan Lezzet: Arabica Kahve Çekirdekleri

Orta kavrulmuş ve kolay içimli kahve çekirdeklerini en taze haliyle kullanıcısına sunan Premium kahve markası illy, kahve tutkunuzu ateşleyecek benzersiz bir kahve deneyimi yaşamanızı sağlayacak. İster kahve değirmeni kullanarak isterseniz çekirdek kahve için özel olarak üretilen kahve makinelerinden faydalanarak bu eşsiz aromayla fincanlarınızı doldurabilirsiniz. Tokluk hissi sağlamaması sayesinde, bu dengeli ve lezzetli içeceği günün her saatinde dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Arabica kahve çekirdeği çeşitleri ile hazırlayacağınız espressoyu ister sade isterseniz farklı kahve çeşitlerine dönüştürerek keyifle tüketebileceğinizi de hatırlatalım.

Öner Ünlü

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx