Magazin

Duygu Ekim Kimdir?

Reklamlar

Sempatik ve sıcak tavırları ile dikkat çeken youtuber Duygu Ekim kimdir, kaç yaşındadır ve hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Duygu Ekim Kaç Yaşında?

Duygu Ekim 28 Kasım 1999 yılında dünyaya gelmiştir.

Duygu Ekim Burcu Ne?

Duygu Ekim yay burcudur, burçlara inanıyor ve burcunun özelliklerini taşıdığını düşünüyor.

Reklamlar
Duygu Ekim
Duygu Ekim

Duygu Ekim Boyu ve Kilosu

Duygu Emin 163 santim ve 58 kilodur.

Duygu Ekim Üniversite Hayatı

Duygu Ekim Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesinde okumaktadır. Duygu İzmir’de yaşamak istemiştir ama mantığı ile düşünerek Ankara’da kalmayı tercih etmiştir. Dans gibi devam ettiği aktivitelerine devam ettirebilmek için Ankara’da kalmayı tercih etmiştir.

Duygu Ekim
Duygu Ekim

Duygu Ekim Hakkında Bilgiler

Duygu Ekim güler yüzlü ve pozitif olduğunu hayatında ortasının olmadığını siyah ya da beyaz olduğunu söylüyor.

Giymeyi en sevdiği renk siyah, en sevdiği rengin ise mavi olduğunu söylüyor. Evde yapmayı en sevdiği şey dizi izlemek ve kitap okumaktır.

Reklamlar

En sevdiği kış meyveleri mandalina ve portakal yaz meyveleri ise erik, şeftali, karpuz ve kirazdır. En büyük hayalinin dünyayı gezmek ve seyahat etmek olduğunu söylüyor.

En büyük korkusunun sevdiklerini kaybetmek olduğunu dile getiriyor. Inception(başlangıç) filmini çok sevdiğini söylüyor. Ve simyacı kitabını çok seviyor.

Kolay arkadaş edindiğini ve çok fazla sohbet ettiği insanın olduğunu söylüyor. En değer verdiği şeyin de aile olduğunu dile getiriyor.

Samimi yapmacık olmayan insanları sevdiğini, umursamıyorum havalarındaki erkekleri sevmediğini ve sohbet edebileceği insanları sevdiğini dile getiriyor.

Salsa dansını yapıyor ve bu dansa başlamak için herhangi bir kritere gerek olmadığını sadece sevmenin önemli olduğunu söylüyor.

Duygu Ekim anaokulunda başlayıp 3 yıl bale yapmıştır. Sonrasında ilkokulda halk oyunları ekibine katılmıştır. Kendi istediği için katılmıştır. 4. Sınıfta jimnastiğe gitmiştir. Sonrasında 1 1,5 yıl kadar modern dans eğitimi almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde 2 yıl drama eğitimi almıştır. Bu eğitimin kendisine çok katkısı olduğunu söylüyor. Evine çok uzak olduğu için drama eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır. Sonrasında Ankara Akademi Sanat Merkezinde tiyatro ve dans eğitimi almıştır. Sonra da Bahçelievler Cyrpto Dans Akademi’de Salsa dansını denemeye karar vermiştir İlk dersinde çok sevdiği anlayarak bu dansa devam etmiştir.

Dans yapmak isteyenlere de derslerini olumsuz etkilemediğini aksini kendine iyi geldiği için daha mutlu ve istekli bir şekilde ders çalıştığını, denemeyi düşünen herkesin denemesini tavsiye ediyor.

Duygu Ekim’in youtube sayfasının ismi Duygu Ekim şeklindedir. Sayfasının 144 bin abonesi vardır. Instagram hesabının ismi duyguekm şeklindedir. 90 bin civarı takipçisi vardır.

Yazımız ilginizi çekmeişse daha önce yazdığımız Merve Kutlu Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx